انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اپلیکیشن فایلز — Files

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

اپلیکیشن فایلز — Files

پستتوسط Nonbahrami » 05 اکتبر 2017, 17:16

سلام دوستان عزیز، من در اپلیکیشن File متاسفانه گزینه On My ipad برام وجود نداره، و فقط گزینه کلودهام مثل درآپ باکس و گوگل درآیو و خود آیکلود فعال هست، وقتی Edit هم می‌زنم باز چیزی وجود نداره. کسی می تونه بهم کمک کنه؟

دیوایس من:
تصویر

سایت اپل:

تصویر
Nonbahrami

پست‌ها : 88

پاسخ: فعال نبودن on my ipad در اپلیکیشن File

پستتوسط Amir_S » 05 اکتبر 2017, 17:37

این قسمت فقط وقتی می‌آید که یکی از برنامه‌های سازگار با آن چیزی در فولدرش بگذارد. یک کلک هم این است که یه فایل را در یکی از فولدر های آن کپی کنید
البته باید فولدری باشد، مثلا از آی‌ورک اگر چیزی نصب داشته باشید می‌شود این کار را کرد.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Nonbahrami » 05 اکتبر 2017, 19:12

Amir_S نوشته است:[نمایش]
این قسمت فقط وقتی می‌آید که یکی از برنامه‌های سازگار با آن چیزی در فولدرش بگذارد. یک کلک هم این است که یه فایل را در یکی از فولدر های آن کپی کنید
البته باید فولدری باشد، مثلا از آی‌ورک اگر چیزی نصب داشته باشید می‌شود این کار را کرد.

ممنون از راهنمایی تون، ولی بجز آی‌ورک می‌تونید چندتا اپ دیگه سازگار باهاش مثال بزنید؟ چون ااصولا برنامه ای ای‌ورک کم کاربردن، اصلا میشه جایگزین اپ داکیومنت بشه و به موزیک ها و فیلم های روی دیوایس دست رسی داشت؟
Nonbahrami

پستتوسط Amir_S » 06 اکتبر 2017, 11:35

من برنامه دیگری ندارم که با آن سازگار باشد، ضمن اینکه حداقل من توانستم داخل آن فولدر بسازم. پس ظاهرا هنوز جا دارد تا جایگزین داکیومنتز شود.
اما چون این فایل منیجرهای معروف و درایو‌های ابری با فایلز سازگارند، می‌شود همه را نصب و اپ‌شان در یک فولدر گذاشت و درگیر سراغشان نرفت و از این طریق با همه آنها در کنار هم کار کرد.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Nonbahrami » 06 اکتبر 2017, 13:40

پس فعلا امکان دسترسی به عکس‌ها و موزیک های توی دیوایس نداره؟
Nonbahrami

پستتوسط Ilia » 06 اکتبر 2017, 17:58

هر برنامه ای که از آیکلاد استفاده میکند، اینجا فولدر میسازد. مثلا برنامه های بسیار خوب شرکت Readdle مثل Documents، یا Pixelmator و یا Graphic و خیلی از برنامه های دیگر.

در جواب سوال شما، داکومنتز ریدل هم دسترسی به آهنگ های آیتونز برای پخش دارد و هم میشود داخل فولدر هایش آهنگ یا هر چیز دیگری را هم کپی کرد. حتی فایل ها را زیپ و آنزیپ میکند و خیلی چیزهای دیگر. بنظر من داشتن Ducuments که مجانیست از واجبات است:
https://itunes.apple.com/ca/app/documen ... 01807?mt=8
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط sadeghi » 06 اکتبر 2017, 23:47

Amir_S نوشته است:[نمایش]
من برنامه دیگری ندارم که با آن سازگار باشد، ضمن اینکه حداقل من توانستم داخل آن فولدر بسازم. پس ظاهرا هنوز جا دارد تا جایگزین داکیومنتز شود.
اما چون این فایل منیجرهای معروف و درایو‌های ابری با فایلز سازگارند، می‌شود همه را نصب و اپ‌شان در یک فولدر گذاشت و درگیر سراغشان نرفت و از این طریق با همه آنها در کنار هم کار کرد.

سلام

چطور در این برنامه فولدر ساختید. برای من محدود به اکانت های آنلاین است و عملا چیزی بیشتر از اپ iCloud نیست
sadeghi

پست‌ها : 344

پاسخ: اپلیکیشن فایلز — Files

پستتوسط Ali.Rastegar » 07 اکتبر 2017, 00:16

قسمت On My iPhone و On My iPad امکان ایجاد فولدر جدید ندارن، وقتی نمایش داده میشن که برنامه‌ای که ازش پشتیبانی کنه روی خود دستگاه فایلی رو ذخیره کنه. Documents ریدل خودش به عنوان Provider میاد و فرق داره با این حالت.
مثلا یک برنامه‌ای که اگر نصب باشه و فایل داشته باشه این قسمت فعال میشه برنامه nPlayer-ه. برنامهٔ دیگه Pages خود اپل، اگر فایلش به جای iCloud روی خود دستگاه ذخیره بشه.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان