انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون ۷

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: آیفون ۷

پستتوسط iShahin » 03 نوامبر 2016, 09:22

Amir_S نوشته است:[نمایش]
سایت اپل هنوز نوشته که نمیشود… ولی اینکه اگر استور کشور دیگری را استفاده و دانلود کنید، اجازه می‌دهد یا نه! فقط از کسی که دارد می‌شود پرسید!
https://support.apple.com/en-us/HT204042

یا شاید هم از پشتیبانی خود اپل؟!

perse نوشته است:[نمایش]
ممنون از همه دوستان

-----
این خبر هم در مورد ورود قانونی آیفون ۷ در ایران بد نیست بخونین :
http://digiato.com/article/2016/11/01/% ... 8%d9%86-7/

آیا این نماینده بودن موظفشون میکنه که به قیمت واقعی آیفون را بفروشند؟ مگه این‌ها reseller محسوب نمیشنوند؟ پس چرا باید غیر مستقیم خرید کنند و خودشون گارانتی بدهند؟ یا من معنی reseller را بد متوجه شدم، و یا طبق معمول در ایران همه چی به سبک و سیاق دیگه‌ای و با معنا و مفهوم متفاوتی هست؟ :)

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط Amir_S » 03 نوامبر 2016, 12:41

اینها نماینده هیچ کسی نیستند… فقط چند شرکت هستند که از وزارتخانه و صنف و اتحادیه و چند جای دیگر تاییدیه گرفته‌اند که تجهیزات لازم برای سرویس‌دهی خدمات پس از فروش را دارند و می‌توانند از پس تعهد گارانتی بربیایند. در نتیجه اجازه ثبت سفارش و ترخیص از گمرک را دارند و می‌توانند آیفون وارد کرده و با «به اصطلاح گارانتیِ» خودشان بفروشند!
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط iShahin » 03 نوامبر 2016, 13:25

اینها نماینده هیچ کسی نیستند… فقط چند شرکت هستند که از وزارتخانه و صنف و اتحادیه و چند جای دیگر تاییدیه گرفته‌اند که تجهیزات لازم برای سرویس‌دهی خدمات پس از فروش را دارند و می‌توانند از پس تعهد گارانتی بربیایند. در نتیجه اجازه ثبت سفارش و ترخیص از گمرک را دارند و می‌توانند آیفون وارد کرده و با «به اصطلاح گارانتیِ» خودشان بفروشند!

پس عملا هیچ رابطه و مراوده‌ای با اپل ندارند؟ درست متوجه شدم؟

نماد کاربر
iShahin

پستتوسط perse » 03 نوامبر 2016, 15:49

iShahin نوشته است:[نمایش]
پس عملا هیچ رابطه و مراوده‌ای با اپل ندارند؟ درست متوجه شدم؟

دقیقا
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط iSam » 11 نوامبر 2016, 14:21

کسی تا حالا روی آیفون با این عینک های VR کار کرده؟ اگر آره، کدام عینک و جوی استیک بهتر است؟ ممنون.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Amir_S » 11 نوامبر 2016, 19:09

من برای تولدم یکی هدیه گرفتم… البته با آیفون 4s تقریبا هیچکاری نمی‌شود کرد… ولی عینک‌ها بجز کیفیت اپتیکی فرقی ندارند… فقط مهم این است که کد شناسه گوگل کارد‌بورد را داشته باشند، چون بیشتر اپ‌ها با آن سازگارند و با عکس‌گرفتن از QR مربوط به آن، خود را تنظیم می‌کنند.
همراه اینی که من گرفتم یک ریموت هم بود که روی آیفون من هیچ کاری نکرد!!! اما روی گوشی‌های اندرویدی در چهار مد مختلف کار می‌کند و روی مک هم همینطور!
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط iSam » 11 نوامبر 2016, 21:41

من برای تولدم یکی هدیه گرفتم… البته با آیفون 4s تقریبا هیچکاری نمی‌شود کرد… ولی عینک‌ها بجز کیفیت اپتیکی فرقی ندارند… فقط مهم این است که کد شناسه گوگل کارد‌بورد را داشته باشند، چون بیشتر اپ‌ها با آن سازگارند و با عکس‌گرفتن از QR مربوط به آن، خود را تنظیم می‌کنند.
همراه اینی که من گرفتم یک ریموت هم بود که روی آیفون من هیچ کاری نکرد!!! اما روی گوشی‌های اندرویدی در چهار مد مختلف کار می‌کند و روی مک هم همینطور!

ممنون امیر جان. اینطور که میگی بازی به نفع اندرویدی هاست و من اگر هم بخرم کلاهم پس معرکست!
این کد شناسه گوگل رو جریانش رو متوجه نمیشم!
اینها یک عینک کاملا اپتیکی هستند و نه دیجیتالی (یعنی متصل به حسابی نمیشه و فقط دوتا عدسی است و بس) و این آیفون هست که باید بازی را روش نصب کرد و ... جریان گوگل این وسط چیه؟
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط Amir_S » 11 نوامبر 2016, 22:19

گوگل یک پلتفرم به نام کاردبورد درست کرده که تقریبا می‌شود یک مجموعه از استانداردها است برای ساخت عینک های مقوایی مثل آنی که خودش می‌فروشد…
مال گوگل را اگر دیده باشید دو تا عدسی دارد و یک تکه مقوای کارتن که برش خورده و تا می‌شود، گوشی را داخلش می‌گذاری و با کش لاستیکی میبندی. حالا این مجموعه را open اعلام کرده و هر کسی می‌تواند خودش بسازد و بفروشد… و حتی جنس یا کیفیت آن را تغغیر دهد.
اما اینکه عدسی ها یه مشخصاتی داشته باشند و فاصله‌شان تا گوشی چقدر باشد، خود گوشی وسط قرار بگیرد یا بالا یا پایین و… در مدل‌های مختلف فرق می‌کند و برنامه‌ای که روی گوشی است باید تصویرش را با توجه به این چیز‌ها تنظیم کند.
برای همین گوگل یک اپی به اسم کارد‌بورد درست کرده که این کارها را به عهده بگیرد (ظاهرا بعضی اپ ها هم از api آن بصورت داخلی استفاده می‌کنند) و به جای اینکه این اطلاعات را هر مصرف‌کننده‌ای دستی اندازه بگیرد و وارد کند، یک سایتی هست که سازنده اطلاعات را در آن وارد کرده و یک بارکد مخصوص تحویل می‌گیرد که روی بدنه یا جعبه محصولش بچسباند و اپ با عکس گرفتن از آن اطلاعات مورد نیازش را بدست آورد.
در مورد کنترلر هم همانطور که گفتم من به خاطر گوشی‌ام خیلی نمی‌توانم ملاک قرار بگیرم. مثلا اصلا نتوانستم اپ بازی روی آن اجرا کنم که مود گیم‌پدِ ریموت را امتحان کنم، اما مود iOS آن که باید دکمه‌های خانه و کنترل مدیا (صدا و پخش و عقب و جلو) را می‌داشت، کار نکرد! در حالی که روی مک خودم و گلکسی اس۷ همکارم کار کرد و حتی یکی از مود‌های آن جوی‌استیک را به عنوان ماوس به کار می‌برد که روی اندروید هم پوینتر را می‌آورد.
و راستش من الان از آن بیشتر به عنوان کنترل مک و پرزنتر استفاده می‌کنم :)
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط iSam » 11 نوامبر 2016, 23:03

ممنون امیر جان بابت توضیح مفصلت. همین الآن یکی تو آمازون پیدا کردم که همه چیزش حوزه و رتبش هم بالاست. بگیرم ببینم راضیم یا باید پس بفرستم، امتحانش مجانیه!
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط iShahin » 16 نوامبر 2016, 11:16

iSam نوشته است:[نمایش]
ممنون امیر جان بابت توضیح مفصلت. همین الآن یکی تو آمازون پیدا کردم که همه چیزش حوزه و رتبش هم بالاست. بگیرم ببینم راضیم یا باید پس بفرستم، امتحانش مجانیه!

به ما هم خبر بده. ویدیوهای VR در یوتوب هر روز زیادتر میشوند. بدم نمیار اگر قیمتش مناسب بود یکی تهیه کنم.

نماد کاربر
iShahin

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان