انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

انتقال آهنگها و غیره از تلگرام به کامپیوتر

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

انتقال آهنگها و غیره از تلگرام به کامپیوتر

پستتوسط Hamed Dehghani » 17 ژوئیه 2016, 08:13

سلام
چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می کنم در آیفون پیدا کنم و به کامپیوتر منتقل کنم؟
ممنون
نماد کاربر
Hamed Dehghani

پست‌ها : 65

پاسخ: چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می ک

پستتوسط AmirT » 17 ژوئیه 2016, 09:26

سلام،
جواب سوال شما رو نمیدونم. اما چیزی که به ذهنم میرسه اینه که تلگرام دسکتاپ رو نصب کنید یا به صورت اینترنتی روی کامپیوتر وارد تلگرام بشید و مستقیم دانلوشون کنید.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 342

پاسخ: چطوری میشه اهنگ ها یا عکس gif که در تلگرام دانلود می ک

پستتوسط Ilia » 17 ژوئیه 2016, 19:59

جواب امیر آسانتر است. اما در آیفون یا آیپد، برای بعضی از فایل‌ها احتیاج به برنامه‌ای مثل Documets (مال شرکت Readdle) یا مشابهش یا مثلا دراپ‌باکس دارید. عکس و فیلم را که راحت میشود در کمرا رول ضبط کرد. اما برای صدا، و غیره بایستی آنها را به مثلا دراپ باکس یا برنامهٔ ثالثی مثل این Documents که گفتم فرستاد. دراپ باکس که خودش به مک خواهد فرستاد. و محتویات برنامهٔ Documents را هم بایستی از طریق آیتونز بیرون کشید.

اما تلگرام فرستادن بعضی از فایل‌ها (مثل صدا و موزیک) را مشکل کرده، اما امکانش هنوز هست. مثلا برای موزیک، وقتی آن پخش میشود، بایستی بزنید روی نوار پخشش تا حالت تمام صفحهٔ آنرا ببینید. بعد در گوشهٔ سمت چپ پایین صفحه، آیکان فرستادن (مستطیل با فلش سربالا) را بزنید، لیست دوستانتان نشان خواهد شد، اما باز بالای آنها در سمت راست باز یک آیکان فرستادن (مستطیل با فلش سربالا) هست، اگر آنرا دوباره بزنید، اینبار برنامه‌های دیگر را که نصب دارید خواهید دید. در اینجاست که میشود فایل را مثلا به برنامهٔ داکیومنتز یا دراپ‌باکس و غیره فرستاد یا ایمیلش کرد و غیره.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: انتقال آهنگها و غیره از تلگرام به کامپیوتر

پستتوسط Hamed Dehghani » 01 اوت 2016, 12:56

ممنون از کمکتون
نماد کاربر
Hamed Dehghani

پست‌ها : 65

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان