انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کنفرانس ۲۱ مارس ۲۰۱۶

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: کنفرانس ۲۱ مارس ۲۰۱۶

پستتوسط نیما » 24 مارس 2016, 22:22

iSam نوشته است:[نمایش]
راستی علی جان، این جک هدفون را اگر حذف کنه ملت چطور میتونن از هدفون استفاده کنن (اگر افرادی مثل من نخواهند از هدفون وایرلس استفاده کنند)؟

احتمالا یک پورت همه‌کاره، نقش این پورت رو هم بازی می‌کنه. (من رو یاد قدیم‌ها و گوشی‌ p990i سونی اریکسون می‌اندازه که شارژر و هدفون و پورت دیتا یکی بودن و یک ماسماسک به نام داک هم کنارش وجود داشت. )
نماد کاربر
نیما

پست‌ها : 462

پستتوسط iSam » 25 مارس 2016, 00:17

آره ولی اون موقع همه مجبور به داشتن هدفون با آن پورت بخصوص یا یک آداپتر هستند که این مورد علاقه نیست!
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط rezag5 » 25 مارس 2016, 04:25

من فکر میکنم اپل اونقدر یوزر داره که بتونه خودش پورت هدفونه خودش رو جا بندازه
مثلا یه پورت خیلی ریز تر طراحی کنه . یا یه پورت تخت شبیه همین لایتنینگ که الان داره , برای هدفون دیزاین کنه .
متمعن باشید کلی شرکت ریز و درشت شروع میکنن به تولید هدفون با اون پورت مخصوص برای یوزر های اپل .
و متمعن باشید که کلی کانورتور و تبدیل پورت هم مثل ریگ بیابون براش تولید میشه که دارندگان هدفون های معمولی بتونن از این پورت جدید استفاده کنن
یه چیزی شبیه تبدیل DVI به HDMI مثلا
اتفاقا اپل در این زمینه ها به شدت سابقه داره و در بیشتر موارد هم از این یکه تازی ها سربلند بیرون اومده
خیلی بعید میدونم که بره به سمت یک پورته همه کاره .
دلیلش هم اینه که پورت های همه کاره خیلی زود فرسوده میشن چون چندین برابر ازشون کار کشیده میشه
من خودم یه سونی اریکسون داشتم که هم هدفونش هم شارژرش یک پورت داشت .
به دلیل استفاده ی زیاد از این پورت , پورت فرسوده شد و کار کردش شدیدا دچار مشکل شد.
یعنی اتصال یه جورایی لق شده بود و خوب کار نمیکرد .
برای شارژ شدن باید گوشی رو توی زاویه ی خاصی قرار میدادم تا کانکشن های پورت و شارژر به هم وصل بشن
بخاطر همین فکر نمیکنم اپل بره دنبال یه پورت همه کاره
نماد کاربر
rezag5

پست‌ها : 300

پستتوسط saeidk » 25 مارس 2016, 10:05

یک نکته کمی بی‌ربط این که چون من دوستدار زبان فارسی هستم: مطمئن درست است. باسپاس
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Ali.Rastegar » 01 آوریل 2016, 01:57

ببخشید دیر به بحث بر می‌گردم، گمان می‌کنم همون Lightning رو برای هدفونهای ‌سیم‌دار هم استفاده کنه.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط pooriya.kh » 07 آوریل 2016, 19:15

با سلام
من تازه امروز وقت کردم تا کنفرانس آخر اپل رو ببینم ! از این کنفرانس بسیار لذت بردم ، از آیفون جدید (که برای مادرم حتما یکی میخرم) و همچنین آیپد پرو جدید که به نظرم بهترین تبلت موجود در بازار هست . اما از ۲۵ دقیقه اول کنفرانس که مربوط به محیط زیست ، انرژی های تجدیدپذیر ، بازیافت و سلامت بود بسیار بیشتر لذت بردم . اپل نه تنها یک کمپانی بلکه یک فرهنگ هست ! این چیزی هست که دوست داران اپل رو به خودش جذب میکنه .
پانوشت : چند روز پیش کنفرانس مایکروسافت بود و من ۲۰ دقیقه اول رو به صورت زنده دیدم و بقیه کنفرانس رو بیخیال شدم ! بیشتر شبیه سیرک بود تا کنفرانس معرفی محصولات جدید ! البته منکر محصولات جدید و فوق العاده مایکروسافت نمیشم اما نبود فرهنگ چیزی هست که در این کمپانی به شدت احساس میشه ! نه تنها مایکروسافت بلکه ۹۹٪ کمپانی های دیگه !
pooriya.kh

پست‌ها : 530

قبلی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان