انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

WWDC 2015

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: WWDC 2015

پستتوسط pooriya.kh » 09 ژوئن 2015, 03:52

اپل ویدیو کنفرانس رو چند ساعت بعد از اتمام برای دانلود میذاره؟
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پستتوسط perse » 09 ژوئن 2015, 15:07

نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط pooriya.kh » 09 ژوئن 2015, 15:21

perse نوشته است:[نمایش]
http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/vod2/15oihbfovihbefvoib06_hd_vod.mov
لینک دانلود WWDC 2015

بسیار متشکرم
این فایل اچ دی هست با حجم ۴ گیگ ! از کجا میتونم نسخه اس دی رو دانلود کنم؟
pooriya.kh

پستتوسط perse » 09 ژوئن 2015, 15:32

pooriya.kh نوشته است:[نمایش]
perse نوشته است:[نمایش]
http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/vod2/15oihbfovihbefvoib06_hd_vod.mov
لینک دانلود WWDC 2015

بسیار متشکرم
این فایل اچ دی هست با حجم ۴ گیگ ! از کجا میتونم نسخه اس دی رو دانلود کنم؟

خواهش می‌کنم ...
۴/۶ گیگ ((:
اس‌دی رو اطلاعی ندارم. این لینک هم از خود اپل بود.
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط saeidk » 09 ژوئن 2015, 16:43

[نمایش]
خواهش می‌کنم ...
۴/۶ گیگ

هر گیگ ۴۰۰۰ تومان=۱۸۴۰۰ تومان
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Ali.Rastegar » 09 ژوئن 2015, 17:38

این نسخهٔ ۱٫۳ گیگی:
http://podcasts.apple.com/apple_keynote ... 15_640.m4v

طبق معمول، گرفته شده از:
http://podcasts.apple.com/apple_keynote ... ynotes.xml
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Pooria Azimi » 09 ژوئن 2015, 19:07

خسته نشدن خودشون از این که ۵ ساله هر سال دارن در دنیای موسیقی Revolution می‌کنن؟ از رو هم نمی‌رن وقتی محصول پارسالشون خوب نبوده و دوباره...

نیم‌ساعت آخر رو من هم نتونستم تماشا کنم.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط pooriya.kh » 09 ژوئن 2015, 19:35

از نظر من مک او اس جدید تغییرات زیادی نداشت ! متال روی اپلیکیشن های گرافیکی بدون شک بسیار خوب خواهد بود ولی بعید میدونم کمبود سخت افزاری مک رو ( در زمینه گرافیک ) برای بازی جبران کنه ! need for speed rivals روی NVIDIA GeForce GTX 960M به زور اجرا میشه با گرافیک بالا !!! من بعید میدونم متال روی گرافیک اینتل آیریس برای بازی نقش چندانی داشته باشه . اما سیستم جست و جوی جدید بسیار جالب هست ولی من حالا حالا ها نمیتونم باهاش راحت کار کنم ! سیستم مدیریت پنجره ها تقریبا توی ویندوز ۸ بود اما اینجا بسیار بهتره . بقیه تغییرات که به نظرم اصلا انقدر مهم نبودن که در کنفرانس گفته بشن مثل تغییرات سافاری و ...
iOS9 بسیار خوب شده بخصوص برای آیپد . باز هم بعضی از این امکانات مثل اسپلیت ویو رو تبلت های دیگه داشتن اما نه به این خوبی ! به قولی اگر اپل چیز جدید هم نمیده ، محصولات موجود رو به بهترین شکل کامل میکنه . سیستم تایپ هم جالب شده . برنامه نیوز و موزیک هم دل بنده رو برد !
متن باز شدن سوئیفت به نظرم محشر بود ، ترغیب شدم برای یاد گرفتنش !
در قسمت ساعت به نظرم فقط برنامه VW باحال بود و بقیش برای من جالب نبود .
آخرش رو هم ندیدم ! والسلام

پ.ن : این بهترین گزارش سال از کنفرانس خواهد بود : ))))
pooriya.kh

پستتوسط AmiN.D » 09 ژوئن 2015, 21:53

از نظر من مک او اس جدید تغییرات زیادی نداشت ! متال روی اپلیکیشن های گرافیکی بدون شک بسیار خوب خواهد بود ولی بعید میدونم کمبود سخت افزاری مک رو ( در زمینه گرافیک ) برای بازی جبران کنه ! need for speed rivals روی NVIDIA GeForce GTX 960M به زور اجرا میشه با گرافیک بالا !!! من بعید میدونم متال روی گرافیک اینتل آیریس برای بازی نقش چندانی داشته باشه . ا

بازم هم تاکیدمیکنم که مک مشکلی در اجرای بازی های native نداشته ، ندارد و نخواهد داشت ! ویچر و بایوشاک با اون عظمت در بالاترین رندر های روی مک۲۰۱۴ هیچ صدایی از فن هاش در نمیومد و تموم جزئیات در حد اعلا و مرگ بود !‌( توجه داشته باشید روی ایکس باکس و پی اس هم تجربه این بازی هارو دارم)
بازی که شما گفتین:
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows
مسلم هست نباید اجرا شه
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط iSam » 10 ژوئن 2015, 00:37

من که، نه توانستم ببینم و نه جایی گیر آوردم که بخوانم چه خبر بوده (به غیر از ایرماگ عزیزم :) )
اینطور که معلومه شاهد Mac Linux خواهیم بود (البته اصلا از این ناراضی نیستم) و شاید هم شاهد شرکت سیب سازان و برادران کیلومتر ۵ جاده مخصوص باشیم :)
نظر من اینه که اپل متأسفانه داره افول می کنه (اینو تا دیروز هم نمی گفتم) و این ناشی از نبود مغز متفکر (استیو) و عدم مدیریت است.
البته من که به شخصه تلفن بلک بری ام را با چیزی عوض نمی کنم و ساعت جی شاکم هم را با هیچ کامپیوتری روی مچم عوض نخواهم کرد. به خدا با مک و آی پد و کتابخوان به اندازه کافی وقتمان پر است و از خانواده غافل، دیگه جایی برای ربات شدن نمی ماند. درکل معتقدم که بشر با تکنولوژی داره خود به خود خودشو به ربات تبدیل میکنه!
البته در ناامیدی بسی امید است. امیدوارم که اپل به روزهای زیبا برگردد. فقط تا اینجا با اپن سورس شدن موافقم و عجیب از این موضوع حمایت می کنم.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط iSam در 11 ژوئن 2015, 16:50.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط pooriya.kh » 10 ژوئن 2015, 22:12

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
از نظر من مک او اس جدید تغییرات زیادی نداشت ! متال روی اپلیکیشن های گرافیکی بدون شک بسیار خوب خواهد بود ولی بعید میدونم کمبود سخت افزاری مک رو ( در زمینه گرافیک ) برای بازی جبران کنه ! need for speed rivals روی NVIDIA GeForce GTX 960M به زور اجرا میشه با گرافیک بالا !!! من بعید میدونم متال روی گرافیک اینتل آیریس برای بازی نقش چندانی داشته باشه . ا

بازم هم تاکیدمیکنم که مک مشکلی در اجرای بازی های native نداشته ، ندارد و نخواهد داشت ! ویچر و بایوشاک با اون عظمت در بالاترین رندر های روی مک۲۰۱۴ هیچ صدایی از فن هاش در نمیومد و تموم جزئیات در حد اعلا و مرگ بود !‌( توجه داشته باشید روی ایکس باکس و پی اس هم تجربه این بازی هارو دارم)
بازی که شما گفتین:
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows
مسلم هست نباید اجرا شه

متاسفانه اکثر بازی های مورد علاقه من نسخه مک ندارند! از همه مهمتر PES!
pooriya.kh

پستتوسط alireza3335 » 11 ژوئن 2015, 10:22

دوستان developer از چه موقعی می‌توانند به نسخه ۹ iOS دسترسی داشته باشند؟ می‌خواهم بدانم چه تغییراتی در iBooks ایجاد شده است :)
در کل من خیلی دوست دارم که فایل‌های PDFای که با Preview مشغول مطالعه روی مک هستم به صورت خودکار روی آیپد نیز نمایش داده شود. یه چیزی توی مایه‌های handoff اگر اشتباه نکنم. فکر می‌کنم خیلی بعید باشد که اپل به این زودی‌ها وارد این وادی گردد. چون توسعه این قابلیت‌ها در بازارهایی مانند موسیقی و فیلم اینقدر سودآوری دارد که هر شرکتی را مجاب می‌کند تا در حوزه‌های دیگر کمتر ورود کند.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط Pooria Azimi » 11 ژوئن 2015, 10:26

iOS 9 از پریروز قابل دسترس بوده. من روی آیفون ۶ و آیپد ۴ ـم نصبش کردم و در کل ازش راضیم! سؤال خاصی اگر داری می‌تونم تستش بکنم.

و نه، کیبرد فارسی هنوز اضافه نشده.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط alireza3335 » 11 ژوئن 2015, 18:11

می‌شود PDFها را highlight کرد؟ و در کل چه امکاناتی بهش اضافه شده که آدم را از PDF Expert بی نیاز کند؟ (البته PDF Expert واقعاً برنامه محشری است که به استناد Battery usage دستگاهم حدود ۷۰ درصد زمان کار با آیپدم را با آن سپری می‌کنم)

راستی آیفون ۶ مبارک باشه :)
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط Pooria Azimi » 11 ژوئن 2015, 20:54

alireza3335 نوشته است:[نمایش]
می‌شود PDFها را highlight کرد؟ و در کل چه امکاناتی بهش اضافه شده که آدم را از PDF Expert بی نیاز کند؟ (البته PDF Expert واقعاً برنامه محشری است که به استناد Battery usage دستگاهم حدود ۷۰ درصد زمان کار با آیپدم را با آن سپری می‌کنم)

راستی آیفون ۶ مبارک باشه :)

آیا در کی‌نت گفته شده بود که iBooks قراره تغییر بکنه؟ من یادم نمی‌آد! به‌هرحال، در نسخه‌ای که فعلاً منتشر شده iBooks هیچ تغییری در نمایش PDF یا ePub نداده و امکاناتی مثل هایلایت کردن PDF هنوز وجود ندارند.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

قبلیبعدی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 10 مهمان