انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

جور نشدن با ناجوری‌ها

بخش موضوعات متفرقه

جور نشدن با ناجوری‌ها

پستتوسط nasraa » 19 اکتبر 2013, 23:03

بعضی وقتها به سرم می زند که همه مشکلات خارج رفتن از قبیل تنهایی و دوری و افسردگی و پیش آمدن دوگانگی برای فرزند و .....را تحمل کنم ولی در عوض به جاهایی بروم که اینقدر کارهای مسخره و تکراری که برای خیلی ها سرگرم کننده و جذاب هست را نبینم.
مثل همین عروسیها که همشون هم بجای ناهار در شب برای شام برگزار میشود و با آن موزیک های کر کننده شان.
مثل سیستم ویندوز در محیط کار
- سر و صدای کامیونها و ساخت و ساز در نیمه شب
-آدمهایی که اتومبیلهای گران دارند و راهنما زدن بلد نیستند.
-آدمهایی که فکر میکنند طبیعت مساوی کباب خوردن و رقصیدن است.
-ندید بدید های کروز کنترل که نمی دانند اتوموبیل های آمریکایی ۵۰ سال پیش آنرا داشتند. و اگر جلوی ماشین آنها سرعتت بشود ۱۱۹ هی چراغ میدهند.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پاسخ: جور نشدن با ناجوری ها

پستتوسط Behnam » 20 اکتبر 2013, 07:38

پس به کالیفرنیا نرو!
تنها چیزی که در آنجا وجود ندارد سر و صدای کامیونها و ساخت و ساز در نیمه شب است... آن هم صرفاً به خاطر اینکه اجازه ندارند!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط iShahin » 20 اکتبر 2013, 08:32

nasraa نوشته است:[نمایش]
بعضی وقتها به سرم می زند که همه مشکلات خارج رفتن از قبیل تنهایی و دوری و افسردگی و پیش آمدن دوگانگی برای فرزند و .....را تحمل کنم ولی در عوض به جاهایی بروم که اینقدر کارهای مسخره و تکراری که برای خیلی ها سرگرم کننده و جذاب هست را نبینم.
مثل همین عروسیها که همشون هم بجای ناهار در شب برای شام برگزار میشود و با آن موزیک های کر کننده شان.
-ندید بدید های کروز کنترل که نمی دانند اتوموبیل های آمریکایی ۵۰ سال پیش آنرا داشتند. و اگر جلوی ماشین آنها سرعتت بشود ۱۱۹ هی چراغ میدهند.

البته اینجا هم اصولا سر کار باید با سیستم عامل ویندوز کار کنید، مگر اینکه تو خود اپل کار کنید یا جایی که با توجه به نوع کاری که میکنند نیاز داشته باشند با مک کار کنند! ;)

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط Amir_S » 20 اکتبر 2013, 09:26

همه اینا مشکل من هم هست جز این یکی!
من کباب خوردن رو میتونم تحمل کنم، ولی هیچ رقم تو کت‌ام نمیره که چرا یه عده طبیعت رو مساوی قلیون میدونن!
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Mehdizadeh » 20 اکتبر 2013, 12:18

اینا که خوباشه !!!
اصل رو ول کردی رفتی سراغ فرع
۱ - بی ثباتی و گرانی سرسام آور (امروز میخوابی فردا که بلند شدی قیمت ها دو برابر بالا رفته !!! - و بدبختی اینجاست که هر روز همینطوریه)
۲ - شلوغی و ترافیک بیش از حد و اندازه (نزدیک ده میلیون نفر چپونده شدند تو تهرانی که ظرفیتش حداکثر پنج میلیونه !!!)
۳ - آلودگی بیش از حد هوا (اگه تا چهل سالگی عمر کنیم شانس آوردیم)
۴ - بی قانونی (یارو رفته از خارج هشتاد تا ماشین وارد ایران کرده نزدیک شصت و چهار میلیارد تومان فقط سود کرده !!!!!!!)
۵ - اینترنت افتضاح (گران ، کند ، همیشه قطع ، و همه جا فیلتر)
۶ - بد بختی (یارو سرطان داره هر آمپولی که میزنه سه میلیون تومان پولشه !!!!!!!!) (خودم چند روز پیش رفتم داروخانه سی تا قرص Lyrica گرفتم شد صد و بیست هزار تومن یعنی هر قرص چهار هزار تومن - بخاطر اینکه خارجیه و تحریم هستیم)
۷ - و ......................

اینقدر مشکلات زیاده که تمومی نداره
نماد کاربر
Mehdizadeh

پست‌ها : 393

پستتوسط Arzhang » 20 اکتبر 2013, 14:52

Mehdizadeh نوشته است:[نمایش]
اگه تا چهل سالگی عمر کنیم شانس آوردیم

پس لابد من و یه چند تا دیگه از بچه‌های ایرماگ قاچاقی زنده‌ایم؟ ((:
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1447

پستتوسط pooriya.kh » 12 مه 2015, 17:47

زندگی در این مملکت واقعا سخته و البته بسیار بسیار سخت تر هم شده ! ۲۱ سال سن دارم و احساس میکنم ۷۰ سال زندگی کردم ! در اولین فرصت اینجا رو ترک میکنم ! از سرعت کم اینترنت ، آلودگی هوا ، گرونی ماشین و مسکن ، کمبود درآمد و مسائل مشابه گله ای ندارم ! از نظر مادی اصولا به حداقل قانع ام ! نبود آزادی ، دموکراسی ، قانون ، زندگی با مردمی این چنین ، زندگی در جامعه ای این شکلی و ... آزارم میده . تا بحال به هیچ کشوری نرفتم اما غریضه و احساسات انسانیم و البته نمیچه عقلی که دارم بهم میگه که لیاقت انسان زندگی به این شکل نیست ! البته هر جامعه ای خودش تعیین میکنه که لیاقت چه جور زندگی رو داره . نیاز دارم به عنوان یک انسان احترام داشته باشم ، آزاد باشم تا حداقل عقایدم رو بیان کنم ، نیاز دارم تا بدونم به عنوان یک شهروند قانون از من محافظت خواهد کرد و ... ! بیشتر از این پر حرفیست ! نمیدونم اصلا چرا این رو اینجا نوشتم
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پاسخ: جور نشدن با ناجوری‌ها

پستتوسط nasraa » 13 مه 2015, 00:07

پس سعی کن اینجا ازدواج نکنی چون رفتن سخت تر میشه. بزرگترها هم تا بفهمن میخواهی بری برات زود زن پیدا میکنن مواظب باش!!.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان