انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

معرفی محصولات، اکتبر ۲۰۱۴ (آیمک رتینا، یوسمیتی و غیره)

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: کنفرانس ۱۶ اکتبر و معرفی آیپد ، ارائه سیستم عامل یوسیم

پستتوسط AmiN.D » 17 اکتبر 2014, 00:27

looks sexy :D
ایران هم باید جواب بده پس؟
The iPad Air 2 has its own SIM so you change carriers whenever you want
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Ilia » 17 اکتبر 2014, 01:32

با وجود اینکه این آیمک رتینا خیلی گرون بنظر میاد، اما قیمتش با توجه به چیزی که هست خیلی جالب و خوبه. مثلا این قیمت فقط یک مانیتور 4k هستش: ۳۸۰۰ دلار.

image.jpg

یعنی بعبارتی قیمت کامپیوتر این آیمک مجانی تموم میشه!

این برای اولین باره که من واقعا برای من مکث ایجاد میکنه خرید این آیمک. چون چیز واقعا جالبیه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Ahmad » 17 اکتبر 2014, 01:44

با سلام،
محصولاتی که امروز معرفی شدند واقعاً فوق‌العاد هستند. برای من آیمک ۲۷ اینچی با صفحه‌ای با درجه وضوح 5k اوج مراسم امروز بود. راستش را بخواهید من راجع به مانیتورهای فوق‌العاده گران 4k شنیده بودم ولی نه من و نه بسیاری از صاحب‌نظران انتظار ارائهٔ چنین صفحهٔ نمایشی با چنین قیمت مناسبی را داشتند. چنانکه تیم کوک نیز اشاره کرد مانیتوری از این قبیل (و فقط مانیتور بدون کامپیوتر) قیمتش بیش از ۳۰۰۰ دلار است. الان اپل چنین مانیتوری به همراه کامپیوتری قدرتمند، کارور و زیبا را به قیمت پایهٔ ۲۵۰۰ دلار عرضه می‌کند. من الان خدا خدا می‌کنم که آیمک فعلی‌ام هرچه زودتر خراب شود تا توجیهی اخلاقی برای خرید آیمک جدید داشته باشم ولی مشکل این است که کامپیوترهای اپل مگر به این زودی خراب می‌شوند!

دیگر اینکه سیستم عامل ۱۰،۱۰ موسوم به یوسیمیتی بطور مجانی امروز در دسترس علاقمندان قرار گرفت (با قیمت سیستم عامل مایکروسافت مقایسه شود که قیمتش از ۲۰۰ دلار و بیشتر است). من یک ماهی است که نسخهٔ بتای یوسیمیتی را بر روی یک هارددیسک خارجی نصب کرده‌ام. بنظرم سیستم از لحاظ UI بسیار موزون و هماهنگ است و از نظر زیبائی عالی! من تا زمانی که خودم آنرا برروی کامپیوتر خود نصب نکرده بودم و فقط از طریق نگاه کردن به عکسهای منتشر شده در اینترنت قضاوت کرده‌بودم اندکی نسبت به تغییرات راهنمای گرافیکی آن مشکوک بودم ولی پس از نصبش و کار با آن بطور کامل نظر اندک منفی‌ام عوض شد و از کار با آن نیز بسیار لذت می‌برم. این نظر دختر ۱۲ ساله من نیز هست. وقتی که از او در اینباره سئوال کردم وی اظهار رضایت کامل کرد.

نیز آخرین اصدار بستهٔ آفیس مک موسوم به iWork شامل برنامه‌های کاربردی بسیار عالی Pages ،Keynote ،Numbers بطور مجانی در دسترس همگان است.
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط pooriya.kh » 17 اکتبر 2014, 01:57

يوسميتي هنوز براي اپ استور آمريكا ارائه نشده ! دوستان از كشور هاي ديگه تونستن دانلود كنن ؟
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پستتوسط Ilia » 17 اکتبر 2014, 02:05

هنوز در اپ استور کانادا هم نیست.
صبر کن میاد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط perse » 17 اکتبر 2014, 02:06

لینک دانلود کنفرانس رو هم اگه کسی پیدا کرد بذاره ممنونش میشم :)
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پاسخ: معرفی محصولات، اکتبر ۲۰۱۴ (آیمک رتینا، یوسمیتی و غیره)

پستتوسط pooriya.kh » 17 اکتبر 2014, 02:22

از اينجا ميتونيد ببينيد

http://www.apple.com/apple-events/2014-oct-event/
pooriya.kh

پستتوسط pooriya.kh » 17 اکتبر 2014, 02:26

يوسميتي آمد :)
pooriya.kh

پستتوسط Behnam » 17 اکتبر 2014, 05:21

جالبه که اپچر هم برای یوسمیتی به روز رسیده در حالی که رسماً اعلام کرده بودند که توسعهٔ آن را متوقف کرده‌اند. خب این نشان می‌ده که اپل بی‌معرفت هست ولی نامرد نیست!
پ.ن.
فکر کردم با این آیمک رتنا اگر اپرچر را به روز نمی‌کردند حماقت بود!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Pooria Azimi » 17 اکتبر 2014, 11:12

آیپد ایر جدید به‌نظر خیلی دستگاه خوبی می‌رسه (البته اگر رمش هنوز ۱ گیگ باشه من که احتمالاً نمی‌خرمش). اما آیپد مینی ۳ خیلی خنده‌داره...

آیپد مینی ۲، نسخهٔ ۱۶ گیگ قیمتش ۲۹۹ دلاره، و آیپد مینی ۳ نسخهٔ ۱۶ گیگابایتی‌ش ۳۹۹ دلار. و «تنها» تفاوت این دو دستگاه، اینه که دومی تاچ‌آی‌دی داره. نه پردازنده‌ش تغییر کرده، نه میزان رمش، نه صفحهٔ نمایشش، نه وای‌فای (هنوز 802.11n).

میشه این رو در http://www.apple.com/ipad/compare/#comparison-chart دید. به‌نفعشون بود این صفحه رو اصلاً نمی‌ساختند... لاین‌آپ آیپدهای فعلی، اگر آیپد مینی ۲ در اون نبود برای من خیلی منطقی و جالب می‌رسید. اما الآن حقیقتاً خنده‌دار و عجیبه.

الآن اگر کسی قصد خرید آیپد مینی رو داشته باشه بهترین انتخابش مدل ۳۲ گیگابایتی آیپد مینی ۲ (با صفحهٔ‌رتینا) ـست با قیمت ۳۵۰ دلار. از اون بهتر اما نسخهٔ refurbished شدهٔ همین دستگاهه (http://store.apple.com/us/browse/home/s ... tina/wi_fi) که فقط ۳۰۰ دلار قیمت داره، و در حال حاضر نسخهٔ ۶۴ گیگابایتی‌ش هم هنوز موجوده (۳۵۰ دلار).
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AliGhz » 17 اکتبر 2014, 14:04

سخت ترین کارِ این روزها، تیم کوک بودن است. این بیچاره شاهکار هم که بکند، آخرش با جابز افسانه ای مقایسه می شود و خیلی ها می کویند جابز یک چیز دیگه بود. بیچاره تیم کوک! :|
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Nav ! D » 17 اکتبر 2014, 14:35

AliGhz نوشته است:[نمایش]
سخت ترین کارِ این روزها، تیم کوک بودن است. این بیچاره شاهکار هم که بکند، آخرش با جابز افسانه ای مقایسه می شود و خیلی ها می کویند جابز یک چیز دیگه بود. بیچاره تیم کوک! :|

واقعا همینطوره٬
استیو جابز محصولات رو طوری معرفی میکرد که آدم به خودش میگفت تا الان بدون اینا چجوری زندگی می کردم!!
کلا طوری نیاز رو میذاشت تو وجود آدم که حتما بریم بخریم.
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

پستتوسط sadeghi » 18 اکتبر 2014, 00:22

این لحن حرف زدن کوک هم خیلی رو اعصابه. انقدر شمرده و زورکی حرف می زنه که من یاد معلم های دیکته دبستان می افتم. هیجانش رو هم خیلی مصنوعی بروز می ده به نظرم.
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط pooriya.kh » 18 اکتبر 2014, 04:54

كنفرانس هاي اپل يك مقدار جلف هم شده به نظرم ، وقتي مرحوم جابز بود اين مسخره بازي ها نبود ! گويا اپل خط توليد آيپاد رو هم فراموش كرده . امروز توي خبر ها ميخوندم كه بعد از كنفرانس ديروز ، سهام اپل نزديك ١ درصد سقوط كرده ، گويا فقط من نيستم كه راضي نيست :) !
pooriya.kh

پستتوسط iShahin » 19 اکتبر 2014, 09:06

sadeghi نوشته است:[نمایش]
این لحن حرف زدن کوک هم خیلی رو اعصابه. انقدر شمرده و زورکی حرف می زنه که من یاد معلم های دیکته دبستان می افتم. هیجانش رو هم خیلی مصنوعی بروز می ده به نظرم.

تنها شما نیستید که این حس رو دارید پیشنهاد میکنم ۳ دقیقه اول این ویدیو رو ببینید ((:

https://www.youtube.com/watch?v=X6ej3yl91RA

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

قبلیبعدی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان