انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

یک دیدار در تهران

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

پستتوسط Ali.Rastegar » 25 مه 2006, 21:32

یه مشکل اینه که دوربین از کجا بیاریم :-)
اما فکر کنم حتی اگر MacBook Pro یکی از دوستان هم نشد با Remote Desktop بشه تصویر رو از لپ تاپ علی صمدی دید ولی کارها در حقیقت رو iMac انجام بشه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط مهمان » 26 مه 2006, 14:28

salam
in ham mishe
vali man mahz ehtiyat dorbin ham miyaram (aalbate momkene ke be dard nakhoe
be har hall omid varam ke hamayeshi khb dashte bashim
dostar shoma va apple mac, Amir foroutani
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 26 مه 2006, 17:16

اگر بیارید که خیلی ممنون میشم شاید اینجوری تصویر به دست دوستان خارج از کشور هم برسه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط مهمان » 27 مه 2006, 02:23

hatman chashm ba khodam miyaram
dostar shoma va apple ,Amir Foroutani
مهمان

پستتوسط مهمان » 27 مه 2006, 12:40

آقا عکسبرداری آزاده من میخوام چندتا عکس برای سایت بگیرم ؟
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 27 مه 2006, 13:28

خیلی ممنون از همکاری دوستان.
بله آزاده، نباید مشکلی باشه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط مهمان » 27 مه 2006, 14:38

خواهش میکنم از دوربین استفاده نکنید همون Apple VGA Display Adapter خوبه !
دوربین رزولوشن اسکرین رو میاره پایین خواهش میکنم با قضیه حرفه ای برخورد کنیم نا سلامتی اولین همایش کاربران مک در ایران هست !شوخی نیست !
Think diffrent Think apple :arrow:
مهمان

پستتوسط arta_adobeco » 28 مه 2006, 16:26

اولین همایش کاربران مکینتاش هم در ایران برگزار شد...
اول همایش آقای علی رستگار در باره اینکه چی شد تا سایت IRMUG (Iranian macintouch user group) بوجود اومد و چه مصیبتهایی که در این راه متحمل نشدند صحبت کرد.

تصویر

گفت :
ایرماگ 2 بار جان گرفته است یکبار توسط علی عظیمی در دهه 70 شمسی که البته به خاطر تشدید تحریم های ایران و قطع ارتباط با اپل در دهمه 90 میلادی تعطیل شد
ایرماگ دوم همین ایرماگ کنونی است که توسط این مستند ساز بی آلایش آقای علی صمدی دوباره جانی تازه در آن دمیده شد ایرماگ کنونی در سال 2004 تاسیس شد و در سال 2005 به عنوان پایگاهی آنلاین
برای کاربران توسط اپل شناسایی شد

بعد از اتمام صحبت های آقای رستگار نوبت به استاد رسید تا دست توانایش را در ویرایش فیلم رو کند
تصویر
تصویر
میگفت نوت بوک اپلش خیلی قدیمی تر از اونکه بسیاری از نرم افزار های روز اپل به راحتی در آن ران شود !

تصویر
تصویر

از تیکه فیلم های مختلف کمک گرفت تا تنظیمات ظاهری فاینال کات و برخی از افکتهای پر کابرد و کروماکی کردن را یاد بدهند

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

حیف که تعداد صندلی ها از آدم ها بیشتر بود !

تصویر

در آخر از بروبچه های ایرماگ هم ممنونیم !

در آخر باید بگم : an apple a day keeps windows away
نماد کاربر
arta_adobeco

پست‌ها : 11

پستتوسط Ahmad » 28 مه 2006, 20:01

arta_adobeco نوشته است:[نمایش]
اولین همایش کاربران مکینتاش هم در ایران برگزار شد...

حیف که تعداد صندلی ها از آدم ها بیشتر بود !

در آخر از بروبچه های ایرماگ هم ممنونیم !

در آخر باید بگم : an apple a day keeps windows away

ممنون آرتا بابت عکس‌ها و گزارش کوتاهی که از این همایش در اینجا آوردید.

من همینجا به دوستان عزیز علی رستگار و علی صمدی می‌گویم که دستشان درد نکند و خسته نباشند. خصوصا باید از دوست عزیزمان علی رستگار تشکر کنم که با تلاش و پشتکاری فراوان موفق شدند برای اولین بار امکان برگزاری این نشست را فراهم کنند که به نظر من این کار کوچکی نیست. در مورد تعداد شرکت کنندگان نیز باید بگویم که اینگونه جلسات تخصصی معمولا با اقبال مردمی فراوان روبرو نمی‌شود. حتی اگر این جلسه در استکهلم نیز برگزار می‌شد شاید تعداد شرکت کنندگان در آن خیلی بیشتر از این نمی‌شد. توجه داشته باشید که تصمیم به برگزاری این جلسه کمتر از یک هفته از زمان برگزاری آن گرفته شد و تازه مسئلهٔ زمان و مکان آن نیز تا روز قبل از آن بدرستی معلوم نبود. ولی علیرغم این مسئله باز هم تعدادی در این جلسه شرکت کردند و زمینه آشنائی مدیران ایرماگ با سایر علاقمندان فراهم شد که این مسئلهٔ مهمی است.

در آینده اگر جلسهٔ مشابهی برگزار شود و مدت آن نیز خیلی زودتر اعلام کنیم می توانیم آگهی جلسه را در دانشکده «فیلم و سینما» و نیز ساختمان تلویزیون بزینم (یا جاهائی از این قبیل) تا امکان شرکت تعداد بیشتر شرکت کننده علاقمند فراهم آید.

دو سال پیش که کاربران عرب مک در شهر ریاض در عربستان سعودی یک چنین همایشی برگزار کردند تعداد شرکت کنندگان در آن بمراتب کمتر بود از این جلسه با وجود اینکه تعداد کاربران مک در عربستان سعودی بمراتب بسیار بیشتر از ایران است و نیز مسئلهٔ تحریم و اینگونه مسائل را ندارند.

به هر حال من یک بار دیگر از دوستان عزیزمان بابت تلاششان تشکر می‌کنم.

احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط arta_adobeco » 28 مه 2006, 21:46

خواهش میکنم و حق با شماست چون فکر کنم خیلی دیر اعلام کردین روز برگزاری رو !
در هر صورت امیدوارم در همایش بعدی زود تر زمان رو بگید آموزش iDVD یا نرم افزار های هر چند ابتدایی رو هم بدید تا همه نوع کاربران رو در بر بگیره !
تصویر
[left]My gallery site:http://www.techparty.net[/left]
نماد کاربر
arta_adobeco

پست‌ها : 11

پستتوسط Ali.Rastegar » 29 مه 2006, 00:57

خیلی ممنون از آرتا بابت تهیه گزارش تصویری. دلیلی که خودم گزارش رو زودتر ننوشتم این بود که تصاویری برای مطلب نداشتم، بنابراین سایر دوستان هم اگر تصویری دارن لطف کنن و با ما به اشتراک بذارن ممنون میشیم.
دلیل دیر اعلام کردن زمان همایش ناگهانی بودن سفر علی صمدی و طول کشیدن مراحل اداری تهیه مکان بود. در اینجا جا داره از آقای شیرزاد تشکر کنم که مکان رو برای ما فراهم کردن، اما اگر نتونیم دوباره از امکانات روابط عمومی ICT استفاده کنیم باید دنبال مکان جدید باشیم.
در هر صورت دفعه بعد تا حد امکان زودتر اعلام خواهیم کرد.
امیدوارم جلسه مفیدی بوده باشه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط Behnam » 29 مه 2006, 01:04

گمان نمی‌کنم فعلاً امکانات کافی وجود داشته باشد که همایشی در برگیرندهٔ همه۰ یا عمدهٔ نرم‌افزارهای تخصصی یا عمومی را امکانپذیر سازد. گو اینکه پشتکاری علی رستگار را نباید دست‌کم گرفت.
اما راستش را بخواهید، در اینجا اصلاً کمبود حاضرین به چشم نیامد. واکنش‌هایی که من شاهد بودم حیرت عمومی از این بود که اصولاً چنین همایشی در تهران، علیرغم محدودیت‌های حضور اپل در ایران ممکن شده است.
کسی از من پرسید ایا حاضران در این نشست، همگی ساکنان خارج از کشور هستند که برای تعطیلات به تهران رفته‌اند؟!
راستش اگر من هم بهتر نمی‌دانستم به همین تردید می‌افتادم!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط مهمان » 29 مه 2006, 07:54

دوستان خسته نباشید
کسی از جلسه فیلم تهیه کرد یا نه؟
محمد رضا
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 29 مه 2006, 23:17

محمد رضا جان متاسفانه آنطور که کامل و در اندازه مناسب باشد خیر، لااقل من ندارم.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط مهمان » 30 مه 2006, 00:17

خیلی حیف شد چقدر دلم رو صابون زده بودم.
مهمان

قبلیبعدی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 5 مهمان