انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

معرفی کاربران انجمن

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

Re: معرفی کاربران انجمن

پستتوسط mana » 27 ژانویه 2011, 18:16

سلام
من مانا هستم، طراح وب هستم و برنامه نویس، به سینما بسیار علاقه مندم و به طور حتم به کامپیوتر هم علاقه خیلی زیادی دارم.
نماد کاربر
mana

پست‌ها : 13

پستتوسط behnood » 27 ژانویه 2011, 18:30

Terminator44 نوشته است:[نمایش]
سلام به همه دوستان
من مهدی هستم و فکر کنم کوچکترین از نظر سن و سال توی جمع شما باشم (متولد 75). از حدود 2 سال پیش با محصولات اپل آشنا شدم و اون موقع تا حالا هر چه بیشتر سعی کردم که اون ها رو بشناسم و اطلاعات بیشتری درباره‏شون کسب کنم. اولین محصولی که از اپل خریدم یک iPod 2G بود که بعد از حدود 8-9 ماه اون رو فروختم. الان هم تا چند روز دیگه iPhone 4g خواهم خرید. البته به مک بوک پرو هم علاقه فراوانی دارم؛ ولی فعلا با نیازهای من جور در نمیاد؛ ولی حتما طی یه فرصت مناسب اون رو خواهم خرید. همیشه عاشق اپــل بودم و هستم. علاقه اصلی من کامپیوتر و برنامه نویسی هست (البته برای PC) و گهگاهی فیلم و عکس هم میکس می کنم. می تونید به سایتم سر بزنید : http://www.vbassistant.net

چه جالی
من هم ۷۵
Mac BookPro 373
iPhone 5s 32GB
iPad (therdG) 16gb 3g+wifi
Mac OS 10.8
ADSL 2048
نماد کاربر
behnood

پست‌ها : 187

پستتوسط REZAgh » 27 ژانویه 2011, 19:06

منم سید رضا قافله باشی هستم متولد تهران ساکن قزوین متولد ۱۳۵۷
رشته من معماری و دوست دارم از همه چیز سر در بیارم
موسیقی الکترونیک بگیر تا کار با motion و کی نات و ... کلا از هر برنامه پر قدرتی خوشم میاد.
یک مک بوک پرو دارم و یک ایفون سری اول .
تو موسسه های آموزشی هم ًRevit درس می دم
از محیط ایرماگ خیلی خوشم می اید و علی خصوص علی رستگار و آقای صمدی و بقیه دوستان ...
راستی مدتی روی نقاشی های دیجیتال کار کردم دوست داشتید به وبلاگ من هم سر بزنید ممنون می شم :
minoodarya.blogfa.com
تنها کسانی که انسان را می شناسند می توانند برایش کار کنند- زمان بهترین حکم را خواهد کرد
نماد کاربر
REZAgh

پست‌ها : 54

پستتوسط .SorousH. » 28 ژانویه 2011, 17:24

طبق پست اولی که GK جان دادن و گفتن بگین چه حرفه ای دارین من هم این پست رو میدم .
به موسیقی و ساختن و نواختنش خیلی علاقه دارم و از ۳-۴ ماه پیش مشغول کار با Logic Studio 9 شدم و تا الان خیلی از ویژگیهاش رو یاد گرفتم ، گفتم بگم شاید کسی تازه کار باشه و بخواد زودتر یاد بگیره . من خودم از کتاب کمک گرفتم که به پیشرفتم خیلی کمک کرد .
امیدوارم به درد بخوره...
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط iSam » 28 ژانویه 2011, 19:58

سلام به همگی. من از ۸ سال پیش تا الآن با مک کار میکنم و فکر کنم ۶ سالی هست که ایرماگ فعالم. متولد ۱۹۸۰ میلادی در تهران و در کینگز کالج لندن آی تی خوندم و در سیسکو لندن کار میکردم. تخصص اصلیم سکوریتی ادمینیستریشن و بیس پروگرمینگ است. علاقه زیادی به موزیک و عکاسی دارم و گاها آهنگ سازی میکنم (البته مثل جونتریم غرق در موزیک نیستم). الآن در ایران ساکنم و ارادت زیادی به رفقای ایرماگیم و استیو جابز و ریچارد استالمن دارم.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط nasraa » 28 ژانویه 2011, 20:01

با سلام به دوستان
نصرا هستم - مهندس مکانیک هستم . در تهران در یک شرکت مهندسی مشاور در زمینه تجهیزات صنعت فولاد مشغول هستم. همچنین بطور حرفه ای طراحی و ساخت ماشین آلات را انجام میدهم. ماشین ها و مکانیزم آنها را با نرم افزار اینونتور مدل می کنم. امیدوارم شرکت اتودسک نرم افزار اینونتور را هم مثل اتوکد برای اپل طراحی کند.

سالها پیش با کامپیوتر آمیگا ۵۰۰ کار میکردم. بعد از آن یک تغییر ناامید کننده داشتم به پی سی و سرانجام سال گذشته به مک بوک آلومینیومی که البته دیگر پردازنده اش ساخت موتورولا نیست! .
به عکاسی علاقه دارم و یک دوربین ۳۰ دی کنون با لنر ۱۷-۴۰ دارم.
به گرافیک برداری هم خیلی علاقه دارم.
ارزش این سایت با داشتن مدیران واعضای فعال و علاقمند بسیار بسیار بالاست.

ضمنا وبلاگ عکاسی من:
http://www.nasraa.blogspot.com
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط nasraa در 03 فوریه 2011, 12:45.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط Ilia » 29 ژانویه 2011, 01:07

منهم با آمیگا ۵۰۰ آلودهٔ کامپیوتر شدم و احتمالا به علت کار کردن با آن بود که هیچوقت از ویندوز خوشم نیامد.

یادش به خیر چه کامپیوتر خوبی بود. نیم مگ رم داشت وخدادتومن داده بودیم تا بکنیمش یک مگ! هارد هم نداشت. کل سیستم از روی دیسک لود میشد… داستان مال بیشتر از بیست سال پیش است. زمان چه بیرحمانه سریع میگذرد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بیوگرافی کاربران

پستتوسط Mehdizadeh » 15 اکتبر 2012, 16:44

سلام
در این جا خودتون رو معرفی کنید تا باهم بیش تر آشنا بشیم
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Pooria Azimi در 15 اکتبر 2012, 17:11.
دلیل: ادغام با تاپیک مرتبط
نماد کاربر
Mehdizadeh

پست‌ها : 393

قبلی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان