انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بسته نرم افزاری

در اینجا می‌توانید نرم‌افزارهای اصلی خود را عرضه کنید

بسته نرم افزاری

پستتوسط saeid.g » 21 آوریل 2006, 03:13

سلام دوستان ایا در بازاردی وی دی هست که نرم افزارهایی مثل فتوشاب 8 و افیس 2003
وماکرومدیای کامل واز این جور برنامه ها را یک جا برای اپل داشته باشد
اگر هست اسمی را نام ببرید
ممنون موفق باشید
saeid.g

پست‌ها : 21

پستتوسط Ali.Rastegar » 22 آوریل 2006, 19:46

سلام،
متاسفم اگر کسی هم چیزی میدونه خلاف قوانین کپی رایت هست. فقط لازمه توضیح بدم که Office 2003 برای مک وجود نداره بلکه Office 2004 هست که از فارسی پشتیبانی نمی‌کنه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

Re: بسته نرم افزاری

پستتوسط ibahram » 28 آوریل 2010, 13:43

سلام اگه امکان داره یه برنامه کانورتر video برای مک معرفی کنید
ibahram

پست‌ها : 4

پستتوسط smowX » 10 مه 2010, 17:33

saeid.g نوشته است:[نمایش]
سلام دوستان ایا در بازاردی وی دی هست که نرم افزارهایی مثل فتوشاب 8 و افیس 2003
وماکرومدیای کامل واز این جور برنامه ها را یک جا برای اپل داشته باشد
اگر هست اسمی را نام ببرید
ممنون موفق باشید

----------
لینک تبلیغ حذف شد
---------
قانون کپی رایت نرم افزارهای خارجی در ایران وجود ندارد و مکینتاش هیچ گونه نماینده رسمی در ایران ندارد
دلایل :
کشور ما تحریم است
تمامی قوانین نرم افزاری در ایران مشکل دارد و قاضی هایی که سواد در این زمینه داشته باشند نداریم
هیچ نماینده ای از محصولات نرم افزاری در ایران نداریم
قیمت خرید نرم افزارها با توجه به درآمد ایرانیان نیست
امکان خرید اینترنتی برای کشور ایران وجود ندارد
کارتهای اعتباری برای ایرانیان صادر نمی شود و از فروشگاهای نرم افزاری ، نرم افزارهای اورجینال ندارند!!!
و دهها دلیل دیگر
بهتره کمی واقع بین باشیم و ازخواب بیدار شویم مشکلی که در ریشه درخت وجود دارد را نمی توانید در برگهای آن حل کنید!!

-------
لطف کنید و از تبلیغ برای شرکتها و لینک به منابع برنامه‌ها بصورت علنی در سایت ما خوداری کنید.
تمام موارد بالا را ما هم در مورد آنها آگاه هستیم. اما لطف کنید و لطفا قوانین سایت ما را رعایت کنید.

با تشکر،
مدیریت سایت
-------
نماد کاربر
smowX

پست‌ها : 8

پستتوسط abdol » 10 مه 2010, 17:54

دوست عزیز smowX
یا شما از قیمت نرم افزارهای داخلی خبر نداری یا این حرف را از روی خود خواهی می زنی. اگر در ایران یک پکیح نرم افزاری مثل MS Office تولید شود قیمت اون بارها بیشتر از قیمتی خواهد شد که تولید کننده‌ی خارجی اون را تولید می کنه.
امکان خرید اینترنتی برای همه‌ی ایرانیها وجود داره مساله پست اون هست که اگر خرید نرم افزار باشه و بشود اونرو دانلود کرد مشکلی برای خرید هم نیست.
اگر کارت اعتباری می خواهید به صرافی مراجعه کنید و خواهید دید که می تونید اونرو تهیه کنید.
امیدوارم از خواب بیدار شده باشید.
[نمایش]

شما مگر از نحوه و هزینه‌های تولید نرم افزار خبر داری که اینطوری مدعی می شید؟ این حرف شما کاملا غیر مسولانه و از روی عدم آگاهی است.
اتفاقا برعکس است.
شما قیمت ماشین خونه و خیلی چیزهای دیگه رو که اون ور هست رو مقایسه کن بعد بگو!
برای اطلاع شما بگم که خیلی از کالاهایی که شما در اینجا می خرید از اونجا گرون تر است!
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:56, ویرایش شده در 2.
دلیل: ‎برگرداندن متن اصلی عبدل پیش از آنکه با متن‌های بی‌ربط جایگزینش کند.
abdol
Banned

پست‌ها : 686

پستتوسط smowX » 07 سپتامبر 2010, 13:04

abdol نوشته است:[نمایش]
دوست عزیز smowX
یا شما از قیمت نرم افزارهای داخلی خبر نداری یا این حرف را از روی خود خواهی می زنی. اگر در ایران یک پکیح نرم افزاری مثل MS Office تولید شود قیمت اون بارها بیشتر از قیمتی خواهد شد که تولید کننده‌ی خارجی اون را تولید می کنه.
امکان خرید اینترنتی برای همه‌ی ایرانیها وجود داره مساله پست اون هست که اگر خرید نرم افزار باشه و بشود اونرو دانلود کرد مشکلی برای خرید هم نیست.
اگر کارت اعتباری می خواهید به صرافی مراجعه کنید و خواهید دید که می تونید اونرو تهیه کنید.
امیدوارم از خواب بیدار شده باشید.
[نمایش]

شما مگر از نحوه و هزینه‌های تولید نرم افزار خبر داری که اینطوری مدعی می شید؟ این حرف شما کاملا غیر مسولانه و از روی عدم آگاهی است.
اتفاقا برعکس است.
شما قیمت ماشین خونه و خیلی چیزهای دیگه رو که اون ور هست رو مقایسه کن بعد بگو!
برای اطلاع شما بگم که خیلی از کالاهایی که شما در اینجا می خرید از اونجا گرون تر است!

باید خدمت شما عرض کنم که شما اگر کمی بررسی کنی می فهمی که اطلاعات کدام یک از ما درست است .
اولا که نرم افزار office در ایران تولید نمیشه در شرکت مایکروسافت تولید میشه ، نرم افزارها هم در کشورهای مختلف قیمتهای مختلف داره به عنوان مثال ویندوز 7 که از دبی بخری یا از چین بخری قیمتش با خریدش در فرانسه و آمریکا یکی نیست . نحوه تولید نرم افزار در شرکت سازنده است نه در کشور . همچنین خرید نرم افزار اورجینال دور از عقل است در ایران همانطور که گفتم شما نماینده رسمی در ایران نداری می گی برو کارت اعتباری بگیر بعد از اینترنت بخر !!!!!!!!!!!!! اولا که همین کارتهای اعتباری هم نماینده ندارند یعنی شما باید از یک واسطه کارت بخری و مبلقی بسیار بالاتر از اعتبار کارت بدی تا کارت بگیری تو همین نمایشگاه الکامپ پارسال 150 هزار تومان میدی تا فقط برات کارت صادر بشه اعتبارشم باید پر کنی . بعدش پست جمهوری اسلامی هم که معرف همه هست قبل از اینکه بسته به دستت برسه صد بار بازمیشه و محتویات cd بررسی میشه و... تازه خیلی از همین سایتهای فروش اصلا ایران رو قبول نمی کنند البته شرکتهایی هستند نسخه اورجیمنال رو از طریق قاچاق می خرند و وارد می کنند ولی بازهم ارزش خرید نداره چرا می گم . میایی فوتوشاپ اورجینال رو 1000 ددلار میخری می خواهی پشتیبانی بشی میری تو سایت adobe بروز رسانیشو دانلود کنی میگه کشور شما تحریمه و ip شما نمی تونه دانلود کنه :shock: :lol: باید از فیلتر شکن استفاده کنی !!
نکته بعد اینه که شما وقتی چیزی رو مثال می زنی باید یک کمی هم در موردش بدونی قیمت ماشین اینجا گرون تره چون آقا زاده ها کارخانه هاشون ماشین می سازه و اجازه نمی ده که شرکتهای برزگ خودروسازی در همین ایران تولید خودرو کنند باید این خودروهای ..... که تو کشورمون تولید میشه رو بفروشند سهم بیت ... و... هم رو پول ماشین کشده میشه .
مثال درست بزن شما نرم افزار فارسی ساز مریم رو می خری 14000 تومان این یعنی متناسب با درآمد کشور اگر مشکلی داشتی شخصی با زبان فارسی پشتیابانیت می کنه ولی اگه محصول اورجینال فوتوشاپ رو هم بخری اینتطوریه اصلا کشورتو جز کشورهایی که می خواهی رجیستر کنی نرم افزارو تو سایتش قبول نداره یعنی اصلا ایران رو جز این کره خاکی نمی دونه حالا شما اومدی نمایندشون شدی!!! واقع بینی را که از آن صحبت می کنی اگر مردم کشورمان به آن توجه داشتند الان وضع ما این نبود
شما نرم افزار افیس بخواهی تولید کنی فرداش cd یشو تو بازار تو کف خیابون پیدا می کنی 500 تومان چرا چون صنعت نرم افزار معنایی در کشور ما نداره شما باید زمانی از قانون کپی رایت نرم افزارهای خارجی حمایت کنی که این مساله بصورت رسمی در کشور وجود داشته باشه توی بانک که میری ویندوز کرک شده نصب کردند و تمامی سازمانها دولتیمون حالا من با در آمد ماهی 500تومان بیام cd اورجینال فوتوشاپو بخرم که چی بشه !!! نه پشتیابنی شرکت سازندشو دارم نه از نظر کارکرد یک مو برام فرقی داره نه اصلا شرکت adobe منو به عنوان یک مشتری رسمیش قبول داره چیزی که از ریشه ویران هست رو شما می خواهی از برگهاش درست کنی !!!!!!! یک سری افراد حالا میان این وسط سودهای خدادتومنی می کنند به یکسری از افراد که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند autocad با سریال قانونی می خرند براشون به عنوان مثال 3 میلیون تومان !! این وسط هم کلی توجیب واسطه ها میره برای کاربرهم هیچ فرقی نمی کنه ! در صورتی که همین dvd بصورت سیلور با کیفیت میشه تو ایران خرید 5000 تومان وقتی قانون کشورم وقتی خود دولت وقتی جامعه بین المللی شرایط رو جوری درست کرده که شما نتونی محصول اورجینال بخری این کار چه سودی داره سر خودمون کلا بزاریم پولمون رو دور بریزیم بفرمایید بریزید
نماد کاربر
smowX

پست‌ها : 8

پستتوسط eysun » 07 سپتامبر 2010, 21:53

من با این بخش از صحبت ایشون به شدت موافقم! خیلی خوشحال میشم در این زمینه یک دلیل قانع کننده برای رعایت کپی رایت با این شرایط برای من بیارید! مرسی

نه پشتیابنی شرکت سازندشو دارم نه از نظر کارکرد یک مو برام فرقی داره نه اصلا شرکت adobe منو به عنوان یک مشتری رسمیش قبول داره
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط Amir_S » 07 سپتامبر 2010, 22:31

حالا که اپل تو ایران پشتیبانی نداره، چطوره شبونه بریم و از انبارشون هر چند تا مک و ایپاد و آیپد و ... که دوست داریم برداریم... چه دلیلی داره که حقوقشون رو رعایت کنیم وقتی

[نمایش]
نه پشتیابنی شرکت سازندشو دارم نه از نظر کارکرد یک مو برام فرقی داره نه اصلا شرکت apple منو به عنوان یک مشتری رسمیش قبول داره

اینم دقیقا همونه... نمیگم که من کپی رایت رو کاملا رعایت می کنم،حداقلش اینه که قبول دارم که دارم کار اشتباهی انجام می دم
تا جایی که امکانش باشه از معادل های کد باز برنامه ها استفاده می کنم... و اگه امکانش رو داشته باشم نرم افزار ها و کتاب ها و... رو هم می خرم.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط sadeghi » 08 سپتامبر 2010, 02:44

نه امیرجان! بین عدم رعایت کپی رایت و دزدی سخت افزار تفاوت اساسی وجود دارد که هم از لحاظ عقلی و هم حقوقی معتبر است. تفاوت در اینجاست که وقتی کسی مثلا یک مک بوک از فروشگاه اپل می دزدد شرکت اپل دیگر نمی تواند آن را به فرد دیگری بفروشد و بنابراین بخشی از سرمایه بعلاوه سودش را از دست می دهد. اما وقتی کسی یک نرم افزار را کپی می کند نهایتا شرکت اپل نمی تواند آن نرم افزار را به خود آن فرد بفروشد و سود آن را از دست می دهد. حالا اگر اپل از ابتدا گفته باشد که من حاضر نیستم این نرم افزار را به شما بفروشم بحث از دست رفتن سود هم منتفی است.
در واقع با کپی نرم افزار فقط در صورتی به فروشنده ضرر می خورد که شما به طور بالقوه مشتری آن محسوب شوید نه وقتی که اساسا شما جزو بازار هدف آن شرکت نیستید.
البته من خودم با رعایت کپی رایت در ایرماگ موافقم اما دلیل آن چیز دیگری است به طور خلاصه به نظر من رعایت کپی رایت میدان را برای نرم افزارهای متن باز و همچنین ابزارهای موجود در خود سیستم می‌گشاید که استفاده از آن ها بسیار آموزنده و مفید است. علاوه بر این نرم افزارهای غیرمجاز پر از اشکال و دردسر هستند و اگر باب معرفی آنها در ایرماگ باز شود به نظر من کیفیت مطالب سایت شدیدا افت می کند و ما شاهد دهها لینک پر از اشکال در مباحث انجمن خواهیم بود. این موضوع سطح کاری و هویت سایت را بسیار آسیب می زند.

با تشکر
محسن
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط abdol » 26 اکتبر 2010, 06:34

[نمایش]
باید خدمت شما عرض کنم که شما اگر کمی بررسی کنی می فهمی که اطلاعات کدام یک از ما درست است .

شما بفرمایید که اطلاعات کدامیک از ما درست است من که ۳ ماه است از کشور خارج شده ام یا شما:
[نمایش]
اولا که نرم افزار office در ایران تولید نمیشه در شرکت مایکروسافت تولید میشه،

ای کاش کمی دقت می کردید بعد پست می فرستادید من نوشته ام اگر نرم افزار آفیس در ایران تولید شود آنگاه قیمت آن به مراتب بیشتر خواهد بود من در بازار تولید نرم افزار بوده ام (به دلیل رشته تحصیلی ام).
[نمایش]
نرم افزارها هم در کشورهای مختلف قیمتهای مختلف داره به عنوان مثال ویندوز 7 که از دبی بخری یا از چین بخری قیمتش با خریدش در فرانسه و آمریکا یکی نیست.

لطفا لینک قیمتهای مختلف رو بگذارید تا ملت ببیند این قیمتها چقدر باهم فرق دارند. اینطور نیست که در فرانسه قیمت آن چندین برابر قیمت آن در هندوستان باشد دوست عزیز.
[نمایش]
نحوه تولید نرم افزار در شرکت سازنده است نه در کشور . همچنین خرید نرم افزار اورجینال دور از عقل است.

یعنی این همه شرکت نرم افزاری که نرم افزار تا حالا تولید کرده اند مجنون هستند؟
[نمایش]
در ایران همانطور که گفتم شما نماینده رسمی در ایران نداری می گی برو کارت اعتباری بگیر بعد از اینترنت بخر !!!!!!!!!!!!! اولا که همین کارتهای اعتباری هم نماینده ندارند یعنی شما باید از یک واسطه کارت بخری و مبلقی بسیار بالاتر از اعتبار کارت بدی تا کارت بگیری تو همین نمایشگاه الکامپ پارسال 150 هزار تومان میدی تا فقط برات کارت صادر بشه اعتبارشم باید پر کنی . بعدش پست جمهوری اسلامی هم که معرف همه هست قبل از اینکه بسته به دستت برسه صد بار بازمیشه و محتویات cd بررسی میشه و... تازه خیلی از همین سایتهای فروش اصلا ایران رو قبول نمی کنند البته شرکتهایی هستند نسخه اورجیمنال رو از طریق قاچاق می خرند و وارد می کنند ولی بازهم ارزش خرید نداره چرا می گم . میایی فوتوشاپ اورجینال رو 1000 ددلار میخری می خواهی پشتیبانی بشی میری تو سایت adobe بروز رسانیشو دانلود کنی میگه کشور شما تحریمه و ip شما نمی تونه دانلود کنه :shock: :lol: باید از فیلتر شکن استفاده کنی !!

بنده گفتم برای دریافت و پست اون به مشکل برخواهید خورد. اگر برای نوشته های خود ارزش قایل هستید حداقل با دقت پست قبلی من را می خواندید.
[نمایش]
نکته بعد اینه که شما وقتی چیزی رو مثال می زنی باید یک کمی هم در موردش بدونی قیمت ماشین اینجا گرون تره چون آقا زاده ها کارخانه هاشون ماشین می سازه و اجازه نمی ده که شرکتهای برزگ خودروسازی در همین ایران تولید خودرو کنند باید این خودروهای ..... که تو کشورمون تولید میشه رو بفروشند سهم بیت ... و... هم رو پول ماشین کشده میشه .

حرف شما معنی خاصی را در ذهنم تداعی نمی کند چون در هر حال گرانتر است و فرقی نمی کند که باعث و بانی آن کیست. از بحث نمی خواهم خارج شوم اما مثلا مسکن در ایران قیمتش از برخی جاها در پاریس هم گرانتر است.
[نمایش]
مثال درست بزن شما نرم افزار فارسی ساز مریم رو می خری 14000 تومان این یعنی متناسب با درآمد کشور اگر مشکلی داشتی شخصی با زبان فارسی پشتیابانیت می کنه ولی اگه محصول اورجینال فوتوشاپ رو هم بخری اینتطوریه اصلا کشورتو جز کشورهایی که می خواهی رجیستر کنی نرم افزارو تو سایتش قبول نداره یعنی اصلا ایران رو جز این کره خاکی نمی دونه حالا شما اومدی نمایندشون شدی!!!

بنده مثال درست آوردم شما مریم را با فوتو شاپ یکسان میدونی؟؟؟!!!
[نمایش]
واقع بینی را که از آن صحبت می کنی اگر مردم کشورمان به آن توجه داشتند الان وضع ما این نبود

دوست عزیز آسمان در همه جا یکرنگ و آبی است. شما راجع به خودت قضاوت کن چرا ملیتی را مسخره می کنی؟
[نمایش]
شما نرم افزار افیس بخواهی تولید کنی فرداش cd یشو تو بازار تو کف خیابون پیدا می کنی 500 تومان چرا چون صنعت نرم افزار معنایی در کشور ما نداره شما باید زمانی از قانون کپی رایت نرم افزارهای خارجی حمایت کنی که این مساله بصورت رسمی در کشور وجود داشته باشه توی بانک که میری ویندوز کرک شده نصب کردند و تمامی سازمانها دولتیمون حالا من با در آمد ماهی 500تومان بیام cd اورجینال فوتوشاپو بخرم که چی بشه !!!

اینطوری هم که شما می فرمایید نیست. از دید شما صنعت نرم افزار تو مغازه های پایتخت و پاساژ رضا و ... امثالم خلاصه میشه ؟
خیلی‌‌ها به پشتیبانی‌ هم احتیاج دارند (همونطور که خودت گفتی‌!) واسه همین صنعت نرم‌افزار توسط اراذل و اوباش به این سادگی‌‌ها از بین نمی‌رود.
[نمایش]
نه پشتیابنی شرکت سازندشو دارم نه از نظر کارکرد یک مو برام فرقی داره نه اصلا شرکت adobe منو به عنوان یک مشتری رسمیش قبول داره چیزی که از ریشه ویران هست رو شما می خواهی از برگهاش درست کنی !!!!!!! یک سری افراد حالا میان این وسط سودهای خدادتومنی می کنند به یکسری از افراد که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند autocad با سریال قانونی می خرند براشون به عنوان مثال 3 میلیون تومان !! این وسط هم کلی توجیب واسطه ها میره برای کاربرهم هیچ فرقی نمی کنه ! در صورتی که همین dvd بصورت سیلور با کیفیت میشه تو ایران خرید 5000 تومان وقتی قانون کشورم وقتی خود دولت وقتی جامعه بین المللی شرایط رو جوری درست کرده که شما نتونی محصول اورجینال بخری این کار چه سودی داره سر خودمون کلا بزاریم پولمون رو دور بریزیم بفرمایید بریزید

من پاسخی که به شما می توانم بدهم این است:
اولا که شما این نرم افزارها را می ری میخری یا دانلود می کنی؟
اگر کسی به اینترنت با سرعتی عادی دسترسی داشته باشد نیازی نیست که هیچکدام از نرم افزارهایی که در فروشگاه های کامپیوتری ایران هستند بخرد و به راحتی می تواند همه آنها را دانلود کند. شغل عده ای که این نرم افزارها را یه این صورت می فروشند از دید من شغل مناسبی نیست. اگر شخصی بخواهد لزومی ندارد که ۵ تومان به شما پول بدهد تا نرم افزار کرک استفاده کند. مفتی هم می تواند.
حلا شما چی رو می خوای بفروشی یا سنگ چی و کی رو به سینه میزنید من که نفهمیدم!
در انتها:
مثل اینکه شما از پاک شدن پست تان بسیار خشمگین شده اید. بنده هیچ تقصیری در پاک شدن پست شما ندارم بخدا!
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:52, ویرایش شده در 4.
دلیل: ‎برگرداندن متن اصلی عبدل پیش از آنکه با متن‌های بی‌ربط جایگزینش کند.
abdol
Banned

پست‌ها : 686

پستتوسط AliGhz » 26 اکتبر 2010, 17:43

یکی از چیزهایی که از همان روز اول آشنا شدن با ایرماگ، من را به اینجا علاقه‌مند کرد، «دغدغه»هایی هست که اینجا وجود دارد و جدی گرفته می‌شود. مثل موضوع فونت که صحبت‌اش جای دیگری شد یا همین رعایت کپی‌رایت. همه این مشکل‌ها را همه ما می‌دانیم، اما مهم این است که این را هم می‌دانیم که اگر داریم از فلان نرم‌افزار کرک‌شده استفاده می‌کنیم، از سر ناچاری است.
همین‌که ایرماگ بتواند این نکته را جا بیندازد که رعایت حق مادی و معنوی تولید‌کننده یک محصول غیرفیزیکی مهم است، کار بسیار بزرگی است و همین‌که در محیط عمومی اینجا صحبت از سریال و کرک و... نیست، وقعا شخصا به من احساس خیلی خوبی می‌دهد. پیدا کردن کرک و... هم که کار سختی نیست و برای این کار الی ماشاءا... سایت هست!
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Terminator44 » 26 اکتبر 2010, 19:43

AliGhz نوشته است:[نمایش]
یکی از چیزهایی که از همان روز اول آشنا شدن با ایرماگ، من را به اینجا علاقه‌مند کرد، «دغدغه»هایی هست که اینجا وجود دارد و جدی گرفته می‌شود. مثل موضوع فونت که صحبت‌اش جای دیگری شد یا همین رعایت کپی‌رایت. همه این مشکل‌ها را همه ما می‌دانیم، اما مهم این است که این را هم می‌دانیم که اگر داریم از فلان نرم‌افزار کرک‌شده استفاده می‌کنیم، از سر ناچاری است.
همین‌که ایرماگ بتواند این نکته را جا بیندازد که رعایت حق مادی و معنوی تولید‌کننده یک محصول غیرفیزیکی مهم است، کار بسیار بزرگی است و همین‌که در محیط عمومی اینجا صحبت از سریال و کرک و... نیست، وقعا شخصا به من احساس خیلی خوبی می‌دهد. پیدا کردن کرک و... هم که کار سختی نیست و برای این کار الی ماشاءا... سایت هست!

فقط میتونم بگم که 100 درصد موافقم...
Think Globally - Act Locally
Bill Gates
نماد کاربر
Terminator44

پست‌ها : 44

پستتوسط Microsoft24 » 27 ژوئن 2011, 20:56

به نظر من بهتره هرچی لازم دارین رو از نت دانلود کنید ،

تا هم به روز باشید ، هم بدون مشکل ،
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

بازگشت به عرضهٔ نرم‌افزار

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 0 مهمان