انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

حتما امتحان کنید

در اینجا می‌توانید نرم‌افزارهای اصلی خود را عرضه کنید

حتما امتحان کنید

پستتوسط port » 08 آوریل 2006, 06:22

سلام به همه.

کسانی که مثل خود من با اپل کارکردن اگر با این لینوکس کار نکنند ضرر کردن این لینوکس واقعا بینظیره و روی همه نوع پی سی نصب میشه خیلی راحته نصبش من حدود 2 هفته میشه که کنار پی سی مکینتاشم و سیستم عامل اپلم این لینوکی را خیلی راحت نصب کردم و حتما به شما توصیه میکنم که این لینوکس را تست کنید .

من از این سایت این لینوکس را تهیه کردم

http://foroshubuntulinux.blogspot.com/
port

پست‌ها : 4

پستتوسط مهمان » 08 آوریل 2006, 07:59

آقای رستگار لطفا این پیام تبلیغاتی رو حذف کنید. هر کس ubuntu می‌خواد به من ایمیل بزنه از نسخه اوریجینال خودم مجانی کپی می‌کنم: winlinmac[at]yahoo[dot]com
مهمان

پستتوسط مهمان » 08 آوریل 2006, 10:56

به این جمله توجه کنید "من حدود 2 هفته میشه که کنار پی سی مکینتاشم و سیستم عامل اپلم این لینوکی را خیلی راحت نصب کردم" خیلی جالبه !!!!!!
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 08 آوریل 2006, 14:30

از اونجایی که ما در انجمنها بخش عرضه نرم افزار داریم من این تاپیک رو به بخش مربوطه منتقل کردم اما تاپیک رو پاک نمی‌کنم. همه می‌دونیم قیمت ۱۰۵۰۰ تومان برای یک توزیع لینوکس که حتی با بسته بندی هم به رایگان عرضه میشه خیلی خنده داره. مگر اینکه شامل پشتیبانی باشه که بعیده.
اگر کسی مایل به دریافت نسخه Original هست من یه دونه اضافه از نسخه PPC(Mac) دارم میتونم بهش بدم. اگر در جلسات tehlug.org شرکت کنید یا در انجمنهای technotux.org بپرسید حتما افرادی هستن که نسخه Original رو اگر هنوز داشته باشن به رایگان به دست شما برسونن. مجله شبکه هم ظاهرا با قیمت پایینتر می‌فروشه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Ali.Rastegar » 08 آوریل 2006, 14:35

در ضمن اگر کسی خواست میتونه خودش از اینجا درخواست کنه تا به رایگان براش نسخه Original و بسته بندی دار رو بفرستن:
https://shipit.ubuntu.com/
اما توصیه من حداقل برای افرادی که iMac G5 دارن اینه که تا نسخه بعدی صبر کنن و بعد سفارش بدن.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط مهمان » 08 آوریل 2006, 21:49

فقط اين را بگم كه از اين همه دروغ ونيرنگ داره حالم به هم مي خوره . رو لفاف نرم افزارها توي تبليغات همه وهمه جا از اين ها هست . چه قدر منافع شخصي؟ ما انسانيم!

من تا حالا نديدم كه براي كسي ارسال نشه ( اگه كسي ديده به ما هم بگه)

نيما
مهمان

پستتوسط مهمان » 11 آوریل 2006, 06:15

بله که نفرستادن من چندین بار سفارش دادن اما هنوز نیومده . بعدا این که اگه میگید مجانی هست چرا میخواید کپی اورجینال خودتون رو بفرستید و بعد این که اگه مجانی هست ـآیا شما اگر به تعداد 1000 تا هم بخواهید برایتان ارسال میکنند و یا خودمان را گول میزنیم من هم سایت رو دیدم و برام قانع کننده بود چون چندین بار سفارش دادم و هنوز نیامده خنده دار اینه که این کمپانی آنقدر پولداره که برای هر نفر هر چه قدر که بخوان بفرسته ههههههههههههههههه مسخرست.
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 آوریل 2006, 13:52

۱. اگر کسی نسخه Original اضافه داشته مجانی به دیگران میده همونطور که من یه دونه دارم و بچه‌های technotux هم احتمالا هنوز دارن.
۲. گاهی سفارشها بدست افراد نمیرسه اما به نظرم عمدی در کار نیست یا اشکال از نفهمیدن آدرسه یا پست ایران. از این جهت میگم که اگر اونا CD کم داشته باشن چرا باید واسه یکی نفرستن و واسه یکی دیگه که مثلا ۵ تا از x86 خواسته یهو ۳۰ تا x86 با چند تا x64 و PPC میفرستن؟ بیشتر اشتباه یا بی نظیمی دلیلشه نه قرعه کشی بین کاربرا.
۳. اولا که شما از کجا می‌دانید وبلاگ لینک شده در پست اول(که حالا صفحه‌ای خالی است) واقعا آن تعداد بالا از این توزیع لینوکس را داشته. دوما از کجا معلوم آن تعداد را خریده باشد؟ تا جایی که من می‌دانم اصلا این بسته بندیها برای فروش نبوده اما حتی اگر فروشی باشد باید از شرکت کانونیکال خریداری شود که اسپانسر پروژه Ubuntu است، چیزی تحت عنوان شرکت Ubuntu Linux وجود ندارد.
۴. اینکه شرکت کانونیکال چرا پولداره و صاحبش کیه رو از اینجا ببینید تا شاید ابهامات براتون برطرف بشه:
http://irantux.com/html/modules.php?op= ... =97&page=1
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط moshtaba_g » 17 ژوئیه 2007, 18:50

نسخه ای که واسه دانلود گذاشته مگه چشه؟:d
Macbook Pro3,1 (2.4 GHz) Ram 3GB-OSX10.6.6-DSL
apster/\/
نماد کاربر
moshtaba_g

پست‌ها : 31

پستتوسط R_Behnood » 17 ژوئیه 2007, 21:57

نسخه قابل دانلود چیزیش نیست جز اینکه به روز تر هست. اما خیلی ها امکان گرفتن این حجم رو ندارن. علت ارسالش هم همینه (تا جایی که من میدونم)
اما در مورد اینکه میفرستند یا نه، من نمیدونم بر اساس چه نظم یا برنامه ای اینکار رو میکنند ولی من درخواست دادم (۳ دیسک) و ۲ هفته بعد رسید. البته من نصب نکردم و بصورت لایو استفاده کردم. نسخه های اضافی هم که همونطور که آقای رستگار گفتند بین دوستان دست به دست میگرده.
راستش رو بخواید اینکه کسی سعی کنه نرم افزار رایگانی رو بفروشه (که کاملا خلاف لیسانس هست) بنظر من اینقدر بد نیست که کسی اون نرم افزار رو بخره!
ارادتمندم
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

پستتوسط moshtaba_g » 18 ژوئیه 2007, 00:14

هرکی می خواد بگه من دانلود کنم براش
Macbook Pro3,1 (2.4 GHz) Ram 3GB-OSX10.6.6-DSL
apster/\/
نماد کاربر
moshtaba_g

پست‌ها : 31

پستتوسط dawoodmorady » 19 ژوئیه 2007, 00:16

بهنود عزیز، فروش نرم‌افزار رایگان (یا دقیقتر آزاد) مخالف لاینس و GPL نیست،‌فقط توی پیمان هست که اگر کسی یک نسخه از نرم‌افزار آزاد رو فروخت نمی‌تونه خریدار رو از حقوق آزاد بودن نرم‌افزار منع کنه و آزادی اون رو محدود کنه (بند دوم GPL، ویرایش دوم)... در مورد پست کردن هم خیلی وقت‌ها به دلیل نامعلومی توی گمرگ می‌مونه سی‌دی ها و ترخیص نمی‌شه (برای من دو بار این اتفاق افتاد)؛‌اما دلیلی برای خرید (و کلاهبرداری؟) این‌جوری وجود نداره، من خودم از هر distro آزاد لینوکس هر کسی خواست داونلود می‌:نم و بهش می‌رسونم؛ به خصوص توزیع‌های نزدیک‌تر به GNU رو توصیه می‌کنم، مثل دبیان و UBUNTU

عزت مزید
dawoodmorady

پست‌ها : 9

پستتوسط R_Behnood » 19 ژوئیه 2007, 07:59

در GPL نسخه ۳ بند ۴ این خط بنظرم حرف شما رو تایید میکنه:
You may charge any price or no price for each copy that you convey, and you may offer support or warranty protection for a fee.
بنابراین اگر کسی تمایل داشت اینکار رو بکنه ایرادی نداره و این حق بهش داده شده.
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

بازگشت به عرضهٔ نرم‌افزار

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان