انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیپد — iPad

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: گزارش زنده

پستتوسط Ilia » 30 ژانویه 2010, 23:18

سامان جان،

اپل همانطوری که جابز در معرفی آی‌پد گفت، قصد ساخت یک مینی کامپیوتر را نداشته. اگر کسی یک کامپیوتر تمام عیار کوچک میخواهد، مسلما این را نباید بخرد.

طراحان اپل دقیقا میدانند که این را برای چه کسانی عرضه میکنند. متاسفانه عموم مردم ایران شامل مخاطبان این وسیله نمیشوند. این را کسی باید بخرد که اولا کارت اعتباری داشته باشد، دوما پول داشته باشد، سوما بتواند از اینترنت خرید کند، چهارما به شبکهٔ بیسیم به نحوی دسترسی داشته باشد، پنجما یا حوصله، یا دانش یا وقت جمع و جور کردن یک کامپیوتر تمام و عیار را نداشته باشد و در آخر نیاز داشتن یک کامپیوتر تمام عیار را ۲۴ ساعت نداشته باشد.

هر چه این شش مورد کمتر شامل حال شما بشود، شما کمتر مخاطب این دستگاه هستی.

بر عکس این گونه ایرادگیران، من فکرمیکنم که آی‌پد دستگاه پرفروشی بشود. مثلا فکر کن که شما و خانواده‌ات در خارج از ایران زندگی بکنید. اگر در خارج ایران، یک مادربزرگ هم یکی از این دستگاه‌ها داشته باشد، کافیست روشنش کند و بزند روی Skype. دیگر لازم نیست که ده هزار بامبول یک کامپیوتر تمام و کمال را یاد بگیرد تا بتواند با شما صحبت کند. حالا اگر برایش یک مینی کامپیوتر کامل بخرید، باید مثل یک IT هی بخواهید ستش کنید، آخرش هم اینقدر پیچیده خواهد بود که او استفاده‌اش نخواهد کرد. اگر مولی‌تسکینگ هم نداشته باشد، چه بهتر. کمتر گیج میشود. من اگر مادرم در خارج زندگی میکرد حتما یکی برایش میخریدم. اما برایش آن تبلت HP را برایش بخر و سعی کن که از پشت تلفن بخواهی راهنماییش بکنی که:

مادر جان برو تو start منیو، اون سبزه پایین صفحه است، آره بابا گنده نوشته استارت، پایین سمت چپ. چی رفته بالای صفحه؟ چطوری فرستادیش اون بالا؟ هی گفتم انگولکش نکن، حالا هر جا هست، وقتی زدی روش، ماوس رو ولش کن، بعد برو تو All Programs, بعد بگرد ببین یکجا نوشته اسکاااایپ. اونی که آیکونش آبیه. آیکون یعنی عکسش. آره روش بزن. آره بگو میخوای رانش کنی. حالا کارت اینترنت خریدی که؟ گوشی رو که گذاشتیم باید وصل بشی به اینترنت. باید بری اون یارو رو که رو دسکتاپ برات گذاشتم رو دو بار پشت سر هم روش کلیک کنی… نه اصلا رایت‌کلیک کنش و یه جعبه باز میشه open رو توش انتخاب کن، بعد… ماوس؟ اون بیلبیلکی که دستت میگیری رو میگند ماوس…

آخرش هم مادرت میگه بابا ولش کن، ما از این چیزها سر در نمی‌آریم، داریم با تلفن حرف میزنیم دیگه… عکست رو هم نمیخام ببینم، مرده شور شکلت رو ببره، عکس خواستی بفرستی، بگذار تو پاکت پست کن. فیلمت هم بخوره تو سرت!

امیدوارم که تونسته باشم بازار آی‌پد رو بهتون نشون داده باشم سامان جان. :-)
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط javadkh65 » 31 ژانویه 2010, 00:22

به نظر من بازار آی پد این نیست

چند تا مادر هستند که بخوان اینجوری کار کنند؟ (البته متوجه هستم که شما مثال زدی ها!)

به نظر من این محصول می تونست قابلیتهای بیشتری داشته باشه

۴۹۹ دلار با اومدن تو ایران که مثلا بشه ۷۵۰ هزار تومن برای این محصول خیلی زیاده

من خودم با این محصول موافقم اما به نظر من اپل داره روی یک سری خواسته های خودش که مخالف خواسته های مردمه پافشاری بیخودی می کنه

باید کاربر محور باشی نه جابز محور

اما به نظر من سیستم عامل آیفون برای این دستگاه منابسه

مک او اس رو نمیشه روی این بکار گرفت

اما آیفون او اس خیلی خوب می تونه روش کار کنه

امیدوارم فلش و دوربین هم بهش اضافه بشه تا برم یکی بخرم!
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط dete » 31 ژانویه 2010, 00:39

به نظر من تا ارایه محصول بعضی اظهار نظر ها زوده ... اپل ۶۰ روز دیگه این و میخواد بصورت عمومی بفروشه ... تا اون موقع هم Application های زیادی برای تولید میشه و شاید خیلی از این ایرادات رفع بشه و من مطمذنا استیو جابر به وسیله بعضی کانال های خودش که صدای مشتریاشو میشنوه اگه ببینه بعضی ایراداتش تو iPad ناراضی زیاد داره حتما یه فکری میکنه ... البته اگه این کار قبل از قروش اولیش انجام بشه به نظر من یه کار هوشمندانه است ...

جابز ثابت کرده که شاید تفکرش با خیلی از مدیران امروزه صنعت IT فرق میکنه ولی نباید فراموش کرد که این تنها دلیل عرضه محصولات خارق العده ای است که واقعا دنیا رو تغییر داده ...
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
Mac OS : El Capitan 10.11.1
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پست‌ها : 310

پستتوسط Pooria Azimi » 31 ژانویه 2010, 00:54

[نمایش]
به نظر من این محصول می تونست قابلیتهای بیشتری داشته باشه

نکتهٔ قوت آی‌فون و آی‌پادتاچ و آی‌پد دقیقاً همینه دیگه. ۱۴۰٫۰۰۰ برنامه.
قبول که خیلی‌هاشون برنامه‌های چرتی هستند. ولی ۳ میلیارد دانلود در طول ۱۸ ماه ( که ۲ میلیاردش در ۸ یا شایدم ۱۰ ماه اخیر بوده ) نشون می‌ده که تعداد برنامه‌های کاربردی و «خوب»ـش هم کم نیست. حتی با وجود این که اپل کاملاً روی اپل‌استور نظارت داره و اونو خیلی سخت کنترل می‌کنه.

راستش من نمی‌تونم خودم رو قانع کنم که داشتن دوربین برای این وسیله فکر خوبیه یا نه. البته دوربین برای ویدئوکنفرانس شاید خوب باشه،ولی دوربین برای عکسبرداری و فیلمبرداری اصلاً چیز خوبی نیست. شاید امکان جالبی باشه، ولی مثل کامپیوتری می‌مونه که قهوه‌ساز هم داشته باشه! تصور کنید یه صفحهٔ ۶۰۰ گرمی تختِ ۲۵ سانتی‌متری رو بگیرید دستتون و بخواید از اطراف عکس/فیلم بگیرید. مطلقاً فکر جالبی نمی‌شه.

ــــــــــ
پ.ن. فلش هم قرار نیست هیچ‌وقت به آی‌پد اضافه بشه. به آی‌فون هم اضافه نمی‌شه. و ممکن هم هست که جاوا هم هیچ وقت روی آی‌فون نیاد. اپل هم عکس‌هایی که در اون‌ها فلش نشون داده شده بود رو از سایت و تبلیغاتش پاک کرده :
http://www.macrumors.com/2010/01/30/app ... apability/

به خاطر این که خیــلی باگ داره :
http://www.cultofmac.com/apple-source-a ... r-the-ipad
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط javadkh65 » 31 ژانویه 2010, 01:09

خوب اگر فلش اضافه نشه خیلی خیلی بده

منظور من هم دوربین برای ویدیو کنفرانسه پوریا جان وگرنه پشت این که نمیشه دوربین گذاشت!!
javadkh65

پستتوسط abdol » 31 ژانویه 2010, 04:09

من با پوریا کاملا موافقم. به چند دلیل:
شما اگه در منزل یک سیستم wireless راه بندازید دیگه حاظر نمی شید حتی یک لحظه هم با سیم کارکنید هزینه اینکار هم کم نیست ولی زیاد هم نیست. ضمنا همه جای دنیا internet مفتی نیست و پولیه.
من به شخصه به ebook خوندن روی notebook معتادم و مدتی به سرم زده بود که kindle بگیرم که الهی شکر نگرفتم.
یه چیزی هم بگم قول بدین نخندین بعد توضیح می دم:
شما فیلم آواتار رو دیدن؟ تو خیلی از سکانسها دستگاههایی شبیه همین ipad دست بعضی ها می بینین.
فکرشو بکنید این دستگاه هم کاربرد نظامی داره هم کاربرد پزشکی هم کاربرد درسی و ...

Tablet به هیچ عنوان قابل مقایسه با ipad نیست.یه وسیله ضمخت که نمی تونی راحت باهاش کار کنی.
در واقع تحولی در دنیای کتابه. به این توجه کنین که کتاب هزاران ساله که همین ریختیه یه مش عکس با نوشته!
حالا شما یک کتاب پزشکی دارید که نه تنها عکسهای فوق العاده توش داره حتی فیلم و منابع onelin و غیره هم توشه. این محصول من یقین دارم که دنیای کتاب و کتاب خوانی رو متحول می کنه همونطور که iphone دنیای موسیقی رو متحول کرد. برای یک پزشک یا یه دانشجو این خیلی با ارزشه. tablet اگه محصولی بود که می تونست جایگزین بشه الان همه ی ماها باید یه tablet می داشتیم ولی اینطور نیست. اون tablet ای که شما می گی رو من دیدم حسابی داغ می کنه و اصلا چیزی نیست که شما بتونی با نوک انگشتات باهاش کار کنی یعنی اصلا نمی تونه جای کتاب بشینه تجربه ی حس کردن یک چیز دیگه است.

با بخشی از نظر جواد جان هم موافقم زمان می بره تا این محصول جا بیفته ولی دیر یا زودش رو نمی دونم ولی باز هم بگم که تحولی در دنیای دیجیتال است. apple همیشه افق دور دست رو می بینه!
لقمان حكيم را گفتند : ادب از كه آموختي ؟ گفت : از بي ادبان !
MBP 5.5
abdol
Banned

پست‌ها : 686

پستتوسط eysun » 31 ژانویه 2010, 04:40

من یک قسمت از ویدیوی Keynote معرفی اپل رو ( حدودا ۲ دقیقه به حچم ۵.۵ Mb ) در آدرس زیر آپلود کردم.
پیشنهاد میکنم دوستان منتقد دست کم این یک قسمت را تماشا کنند.
در این ویدیو هدف از تولید iPad و کاری که این دستگاه قراره انجام بده گفته میشه.
سعی کردم تا اونجا که ممکنه از حجم ویدیو کم کنم و کیفیت اون رو حفظ کنم. ( برای اینکار ابتدا توسط Quicktime ویدیو را Trim کردم و بعد با HandBrake آن را به فرمت Mp4 تبدیل کردم.)

http://www.persianupload.com/1615165

بعد از مشاهده ویدیو متوجه میشید که ایرادها و انتظارات بیجای شما از iPad مرتفع خواهند شد...
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط rezag4 » 31 ژانویه 2010, 04:54

سلام
در مورد این که لینوکس به جایی نمیرسه و تحدیدی برای هیچ کسی نیست کاملا موافقم
لینوکس استفاده ی خودش رو داره بهترین چیز واسه سرور بازی و این جور حرف هاست
اما در مورد مصرف خانگی عددی نیست کافیه یک سر بزنید به پاساژ رضا و آمار بگیرید
ببینید چند نفر از خریدارهای کامپیوتر که اومدن سیستم بگیرن میخوان روش لینوکس نصب کنند
صبح تا شب اونجا باشید از مردم سوال کنید به 2 نفر هم نمیرسه

اما از آنجا که بحث ما در مورد این جانور جدید بود یعنی (آیپد) بهتره که بحث رو به حاشیه نکشم
والا من بعد از دیدن فیلم هایی که ازش پخش شد بسیار ذوق زده شدم و صفا کردم
اما نکته مهم اینه که حتی اگر ما شبکه بیسیم هم داشتیم بازم این جانور خیلی نقص داره

اونقدر که مادر بگرید

از اونجا که این محصول برای آدم های خیلی حرفه ای ساخته نشده و برای عموم هست
بحث فایل فلش بسیار مهم هست من خودم برام مهم نیست ولی اطمینان دارم که یک دختر
در حال وب گردی کلی حالش گرفته میشه . در خارج از ایران نسوان در این زمینه ها
از مردها چیزی کم ندارند یوزرهای آیفون و آیپاد مربوط به قشر خاصی نیستند
دختر و پسر استفاده میکنند

دوربین هم نداره
فکر میکنید یک کاربر اسکایپ رو میتونید متقائد کنید که یک همچین محصولی بخره ؟
اون دوستی که نوشته بود شبکه بیسیم اونور آب خیلی عادی هست باید خدمتشون عرض کنم که
این دستگاه از یک چت ساده تصویری که اونور آب خیلی عادی هست عاجزه

در مورد این یکی فقط شنیدم که اگر واقعی باشه خیلی بد هست
بدبختی بعدی اینه که هیچ چیزی به این دستگاه وصل نمیشه حتی کول دیسک یو اس بی
حالا اگر خدا یاری کند و یک شبکه بیسیم گیر بیاری اگر 2 تا فیلم روش بریزی که پر میشه

این ساختار بدون ستوریج اکسترنال در حد یک جنگولک بازیه و جنبه فان داره
من که حاظر نیستم 700 تومن پول بدم که چک میل کنم یا بپرخونمش عکس توش هم بچرخه
امکاناتش خیلی قشنگه ولی من حاظر نیستن 700 یا 800 پول بدم که مثلا بتونم توی تاکسی
پی دی اف بخونم یک هزارم این مبلغ میرم خود اصل پی دی اف را روی کاغذ پرینت میگیرم
تازه باطری کاغذ ها هم تموم نمیشه یه 100 سالی کار میکنه
:-)

در مورد اس دی کی ها هم به هیچ عنوان دل خوش نکنید
درسته که چند میلیارد دانلود شدن
ولی هیچ کدوم از نرم افزارها و چیزهای ساخته شده برای یوزرها
با اس دی کی حیاتی نیستند و کسی برای اونها محصول رو نمی خره
99% جنبه فان دارند

جامعه محصول را برای استفاده میخرد نه برای فان اگر کسی بخواهد برای فان و گیم و این جور
چیزها هزینه کند به راحتی یک پی اس تری تهیه کرده که بازی با آن 100 هزار بار
بهتر از بازی با آیفون یا آیپد است

عموما کسی که آیفو یا آیپاد دارد چند تا گیم هم میخرد و نصب می کند اما
برای آنها نیست که این محصول را میگیرد این محصولات استفاده دارند و
سودمند هستند اما آیپد فاقد این امکان است پی دی اف خواندن سودمندی نیست که یوزر را
جذب کند یا عقل ناقص بنده که چنین میگوید

اما اما اما
اپل اما چند سالی است که خیلی هوشمندانه تر در بازار عمل میکند
اگر در خاطرتان باشد به یاد دارید که خیلی زود مک کیوب را منحل کرد
یا اگر یادتان باشد قیمت آیفون را به طرز احمقانه ای در مدت کمتر از یک هفته
در دو استپ هربار 100 دلار پایین آور که صدای خریداران قبلی را درآورد

این یعنی اشتباه کرده بودیم و اشتباه قیمت گذاری کرده بودیم

از همین رفتارها میتوان فهمید حالا اپل خیلی بیشتربه بخش فروش اهمیت میدهد
این داستان در دهه ی 90 تقریبا عکس بود
سیاست این بود که

ما این محصول را ساخته ایم میخواهید بخرید میخواهید نخرید
اگر نمیخواهید بخرید اینجا نایستید که مانع کسب است
( باور کنید که یک چیزی توی این مایه ها بود )

ولی در حال حاظر رفتار اپل متفاوت است
اگر این جانور (آیپد) فروش خوبی نداشته باشد قول میدهم در مدت خیلی کوتاهی
کوتاه تر از آنچه همه ی ما فکر کنیم نسخه معقول تری را روانه بازار کند

پی شاپیش برای قلت های عملایی معزرط میخام
به خدا
teh
pc
نماد کاربر
rezag4

پست‌ها : 115

پستتوسط abdol » 31 ژانویه 2010, 15:07

یک نکته:
http://www.apple.com/ipad/specs

:iPad Camera Connection Kit

The Camera Connection Kit gives you two ways to import photos and videos from a digital camera. The Camera Connector lets you import your photos and videos to iPad using the camera’s USB cable. Or you can use the SD Card Reader to import photos and videos directly from the camera’s SD card.

-پس هم بهش USB وصل می شه هم دوربین و SD card readear.
-داشتن flash خیلی هم در موفقیت این محصول اثری نداره. چرا؟ به چند دلیل: ۱- آیفون هم فلش نداره ولی بسیار هم موفقه.۲- خیلی از خریدارها اصلا از این موضوع یا اطلاعی ندارند و یا براشون مهم نیست. اون موقعی هم که لازم شه اپل یه فکری واسش خواهد کرد.
-پس جنگولک که نیست، و خیلی هم می ارزه شما بخریدش منتها باید ببینید واسه چی این دستگاه رو می خرید. skype یا fbook و ... همینجوریش هم تو ایران خیلی معنی نداره. اگه کسی واسه چت کردن بخواد اینو بخره خیلی کار اشتباهیه.
-واسه بازی کردن هم ساخته نشده همونطور که iphone هم واسته بازی کردن ساخته نشد.
-کاربران مخاطب این محصول رو از روی applicationهایی که روش نصب شده پیدا کنید.
-خدمت آقا رضا هم عرض کنم که pdf خواندن و ppt و ... ها جزو عملکردهای اصلی این دستگاهه، اگر فکر می کنید که چنین دستگاههایی فروش نداره یه نگاهی به kindle بندازید. حتی sony هم pdf reader داره.
-fun بودن یک دستگاه بخشی لاینفک فروش آونه. اینجوری بود همه باید 1100 نوکیا رو بجای iphone می خریدن! شما تو ایران بجز sms و phone call با موبایلتون دیگه چی کار می کنین؟ یعنی دور بین موبایل اینقدر عالیه؟! ضمنا این دستگاه wireless N داره که من فقط تو notebook ها اینو دیدم! سرعت N تا 600 MBs هم میره این یعنی شما حداقل در یک شبکه با شرایط خوب ۳۰۰ مگابیت send و 300 مگابیت receive دارین. اگر dual band باشه که دیگه سرعت از این هم بالاتره. ( البته من ۸ مگابایت رو رو wereless N دیدم شاید بخاطر mix بودن router است(N, G) ولی اگه dedicated N باشه سرعت خیلی بهتر باید بشه).
-شما روی هیچ دستگاهی بهتر از این دستگاه نمی تونید این کارهارو به راحتی انجام بدین:
۱-وب گردی
۲-کتاب خوندن
۳-ارتباط با دوستان!
۴-استفاده از اون به عنوان یک note organizer.
...
لقمان حكيم را گفتند : ادب از كه آموختي ؟ گفت : از بي ادبان !
MBP 5.5
abdol
Banned

پستتوسط javadkh65 » 31 ژانویه 2010, 15:55

عبدل جان من در مورد موارد 2 و 3 و 4 باهات موافقم كه در اين زمينه خيلي خوب عمل مي كنه اما وب گردي بدون فلش غير منطقيه!!
javadkh65

پستتوسط Pooria Azimi » 31 ژانویه 2010, 16:30

javadkh65 نوشته است:[نمایش]
عبدل جان من در مورد موارد 2 و 3 و 4 باهات موافقم كه در اين زمينه خيلي خوب عمل مي كنه اما وب گردي بدون فلش غير منطقيه!!

من خیلی وقته که FlashBlock (‌برای فایرفاکس ) رو نصب کرده‌م. خیلی‌ها هم که سافاری‌باز هستند، ClickToFlash رو نصب دارن. من هیچ مشکلی در وبگردی بدون فلش حس نمی‌کنم. مگر یوتیوب.

من خودم برنامه‌نویسی رو با فلش یاد گرفتم و هنوز هم علاقهٔ زیادی به فلش دارم. فلش یک پلتفرم بسیار قدرتمنده، اما اگر واقع بین باشیم، از هر یک میلیون فایل فلش، فقط یکیش از قابلیت‌های فلش استفادهٔ‌درست می‌کنه. بقیه‌شون یا تبلیغ هستن، یا چیزایی که خیلی راحت می‌شه با HTML 5 پیاده‌شون کرد.

مزیت HTML 5 ، سرعت بیشترشه و این که یک فرمت آزاده، و مثل Flash بسته نیست و این خیلی مهمه.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط javadkh65 » 31 ژانویه 2010, 16:55

سایت های فول فلش و قسمت هایی از سایت هایی رو که با فلش ساخته شده و مهم هستند رو چی؟

من هم همیشه فلش ها رو بلوک می کنم اما اینکه نباشه اصلا منطقی نیست

یک میلیون فایل فلش یکیشون؟ طرفداری بی دلیل از اپل می کنید
javadkh65

پستتوسط abdol » 31 ژانویه 2010, 16:56

در تصدیق حرف پوریا:
https://developer.mozilla.org/En/Using_ ... in_Firefox
خود گوگل هم داره HTML 5 رو پیاده سازی می کنه!
http://www.youtube.com/html5
ولی خوب هنوز کلی مونده!
آخرین ویرایش توسط Ali.Rastegar on 05 سپتامبر 2011, 00:19, ویرایش شده در 2.
دلیل: ‎برگرداندن متن اصلی عبدل پیش از آنکه با متن‌های بی‌ربط جایگزینش کند.
abdol
Banned

Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: گزارش زند

پستتوسط iSam » 31 ژانویه 2010, 18:43

rezag4 نوشته است:[نمایش]
سلام
در مورد این که لینوکس به جایی نمیرسه و تحدیدی برای هیچ کسی نیست کاملا موافقم
لینوکس استفاده ی خودش رو داره بهترین چیز واسه سرور بازی و این جور حرف هاست
اما در مورد مصرف خانگی عددی نیست کافیه یک سر بزنید به پاساژ رضا و آمار بگیرید
ببینید چند نفر از خریدارهای کامپیوتر که اومدن سیستم بگیرن میخوان روش لینوکس نصب کنند
صبح تا شب اونجا باشید از مردم سوال کنید به 2 نفر هم نمیرسه

دوست عزیز لطفا در مورد لینوکس اینطوری حرف نزنید. در پاساژ رضا و ... نصف ملت فهم IT ندارن که بیان دنبال لینوکس. من روی پی سی لینوکس دارم و عالیه, همچه چی بیشتر از ویندوز دارم اونم اوپن سورس و قوی. حالا چه نیازی است به پی سی؟ اگر مثال میزنید لطفا از یک ملتی بزنید که عموم بالای ۵۰٪ فهم اون تکنولوژی رو دارند مثل فرانسه و نه مثل ایران.
ممنون.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

Re: پاسخ: Re: پاسخ: Re: پاسخ: گزارش زند

پستتوسط iSam » 31 ژانویه 2010, 18:55

eysun نوشته است:[نمایش]
من یک قسمت از ویدیوی Keynote معرفی اپل رو ( حدودا ۲ دقیقه به حچم ۵.۵ Mb ) در آدرس زیر آپلود کردم.
پیشنهاد میکنم دوستان منتقد دست کم این یک قسمت را تماشا کنند.
در این ویدیو هدف از تولید iPad و کاری که این دستگاه قراره انجام بده گفته میشه.
سعی کردم تا اونجا که ممکنه از حجم ویدیو کم کنم و کیفیت اون رو حفظ کنم. ( برای اینکار ابتدا توسط Quicktime ویدیو را Trim کردم و بعد با HandBrake آن را به فرمت Mp4 تبدیل کردم.)

http://www.persianupload.com/1615165

بعد از مشاهده ویدیو متوجه میشید که ایرادها و انتظارات بیجای شما از iPad مرتفع خواهند شد...

من وقتی روی باتم دانلود کلیک میکنم, ارور میده!
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد