انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

جان تازه بلاک برنامه‌ٔ مجانی

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

جان تازه بلاک برنامه‌ٔ مجانی

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 21:35

میخواستم از اونی که به این بلاک برنامهٔ مجانی دست راست صفحه جان تازه داده صمیمانه تشکر کنم. حدس میزنم که یا پرهام باشه یا رضا چون تو ادمینهای قدیمی‌ این بخار نیست. در هرصورت هرکی هست: آقا دستت درد نکنه. خیلی عالیه!
و تازه منهم ازش استفاده میکنم و اونها رو هی به ویکی اضافه میکنم. درسته که من تنها کاربری هستم که از ویکی این صفحه استفاده میکنه ولی خوب شده یک مشغولیتی که بخودم بگم حالا مثلا منهم دارم کار مفیدی میکنم. :lol:
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Behnam » 25 مارس 2007, 21:47

نه عزیزم من هم از ویکی استفاده می‌کنم. ولی بیشتر از دستکاری‌های ساده مثل ویرایش متن هنوز وارد نشده‌ام. حالا بعدها که بیشتر وقت داشتم و فوت و فن آن را یاد گرفتم کلی آشغال در آنجا خواهم ریخت!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 21:51

Behnam نوشته است:[نمایش]
نه عزیزم من هم از ویکی استفاده می‌کنم. ولی بیشتر از دستکاری‌های ساده مثل ویرایش متن هنوز وارد نشده‌ام. حالا بعدها که بیشتر وقت داشتم و فوت و فن آن را یاد گرفتم کلی آشغال در آنجا خواهم ریخت!

با اون کار قلمها که تو شروع کردی، فکر کنم سرت یکی دو سالی شلوغ بمونه. راستی بی‌شوخی: حدس میزنی کار قلمها چقدر دیگه طول بکشه؟
Ali.Samadi

پستتوسط Parham » 25 مارس 2007, 21:59

علی جان، پس منهم باید از اینکه اونهارو به ویکی اضافه میکنی ازت تشکر کنم. من هنوز زیاد به قسمت ویکی و ویرایش اون سری نزدم، ولی بزودی اینکارو میکنم. فعلآ که سعی میکنم برنامه های مهم و در عین حال اونهایی که در ویکی نیامده اند رو اینجا بگذارم. ولی مطمئنم که بزودی مجبور بشم برنامه های سطحی تر هم در این قسمت بگنجانم، البته چیزهای جالبتر اونهارو انتخاب خواهم کرد. من خودم خوره برنامه های مجانی هستم، برای همین از این لحاظ شانس آوردین منو هم برای مدیریت انتخاب کردین! :-)
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 22:03

پرهام جان دستت درد نکنه.
راستی این پروژه رو میشناسی:
http://developer.imendio.com/projects/gtk-macosx
Ali.Samadi

پستتوسط Behnam » 25 مارس 2007, 22:11

Ali.Samadi نوشته است:[نمایش]
با اون کار قلمها که تو شروع کردی، فکر کنم سرت یکی دو سالی شلوغ بمونه. راستی بی‌شوخی: حدس میزنی کار قلمها چقدر دیگه طول بکشه؟

آره یکی دو سال آنقدرها هم شوخی نیست! تا امشب فکر می‌کنم «ترافیک» هم آپلود بشه. تا حالا که سرعت متوسط کار هفته ای یک قلم بوده. حالا خودت حساب کن!
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 22:15

راستی بهنام جان یک لطفی میکنی توضیحی در مورد تفاوت XB, XM, X... به ویکی اضافه کنی؟ من اگر تفاوتشون رو فهمیده بودم این کار رو میکردم ولی متاسفانه چیز زیادی حالیم نشد.
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پستتوسط Parham » 25 مارس 2007, 22:30

پرهام جان دستت درد نکنه.

سر شما درد نکنه! نه، در مورد این پروژه جایی خونده بودم، ولی سایتش رو ندیده بودم. خیلی جالبه ولی مثل اینکه هنوز ناتمامه. من فکر میکنم خود اپل هم ممکنه بزودی کاری بکنه که اصلآ X11 جزو خود OS بصورت ادغام شده بیاد.
نماد کاربر
Parham

پستتوسط REZACA » 25 مارس 2007, 22:31

من که دانلودش کردم ولی چیزی درApplication دریافت نکردم ممکنه بگید گره کار کجا است
REZACA

پست‌ها : 36

پستتوسط Parham » 25 مارس 2007, 22:34

رضا جان اگر GIMP رو میگی باید X11 رو هم روی OS ات سوار کرده باشی تا بتونی ازش استفاده کنی. X11 همراه DVD مکت بصورت جداگانه میاد و فقط باید اونو نصب کرد.
نماد کاربر
Parham

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 22:36

Parham نوشته است:[نمایش]
پرهام جان دستت درد نکنه.

سر شما درد نکنه! نه، در مورد این پروژه جایی خونده بودم، ولی سایتش رو ندیده بودم. خیلی جالبه ولی مثل اینکه هنوز ناتمامه. من فکر میکنم خود اپل هم ممکنه بزودی کاری بکنه که اصلآ X11 جزو خود OS بصورت ادغام شده بیاد.

آره هنوز نا تمام هست ولی جالبی ایم قضیه در اینه که اگر این کار تمام بشه برنامه‌های زیادی به راحتی به سیستم مک پورت میشن.
Ali.Samadi

پستتوسط Behnam » 25 مارس 2007, 22:59

راستی بهنام جان یک لطفی میکنی توضیحی در مورد تفاوت XB, XM, X... به ویکی اضافه کنی؟ من اگر تفاوتشون رو فهمیده بودم این کار رو میکردم ولی متاسفانه چیز زیادی حالیم نشد.

یک چیزی وارد ویکی کردم. ببین به اندازهٔ کافی گویا هست یا نه.
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط Reza.Y » 25 مارس 2007, 23:15

بابا بی‌خیال. این X11 رو لینوکس به حد کافی دردسره. gtk+ هم در برابر کاکائو مثل قارپوسه D: قدرت مک به Core Libraryها هست. این اهالی Gnome بهتره جمع شن این roadmap ورژن ۴ رو آماده کنن. تو یکی از mailing listهاشون بود که gtk+ دچار کمبود Core maintainerه. (ای بابا چیکار کنم همش انگلیسی شد!)
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط Ali.Samadi » 25 مارس 2007, 23:28

Behnam نوشته است:[نمایش]

یک چیزی وارد ویکی کردم. ببین به اندازهٔ کافی گویا هست یا نه.

دستت درد نکنه حالا من هم فهمیدم قضیه چی هست.
Ali.Samadi

پستتوسط Parham » 25 مارس 2007, 23:33

Reza.Yeganeh نوشته است:[نمایش]
بابا بی‌خیال. این X11 رو لینوکس به حد کافی دردسره. gtk+ هم در برابر کاکائو مثل قارپوسه D: قدرت مک به Core Libraryها هست. این اهالی Gnome بهتره جمع شن این roadmap ورژن ۴ رو آماده کنن. تو یکی از mailing listهاشون بود که gtk+ دچار کمبود Core maintainerه. (ای بابا چیکار کنم همش انگلیسی شد!)

رضای عزیز، نمیدونم اونو روی مک امتحان کردی یا نه، ولی من که تا حالا به هیچ دردسری باهاش برنخوردم. اتفاقآ بر عکس خیلی هم روی مک smooth ه. (اینهم برای اینکه از انگلیسیهای خودت ناراحت نباشی).
نماد کاربر
Parham

بعدی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 8 مهمان