انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پوست انجمن و پیشنهاد قلی

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

پوست انجمن و پیشنهاد قلی

پستتوسط Ali.Samadi » 09 مارس 2007, 16:53

با سلام، قلی در یکی از موضوعات پیشنهادی کرد و به نظرم اومد که بهتره بیاریمش یک جای جداگانه در موردش صحبت کنیم. البته چند مدتی پیش بعضی‌ها قول داده بودند در این مورد کارهایی بکنند ولی تا کنون اتفاقی نیافتاده:
قلی میگه:

یه پیشنهاد صلح آمیز دیگر برای سرگرمی علی : فردا پس فردا بهاره. ایرماگ مثل هر خانه‌ی ایرانی خونه تکونی می‌خواد. لئوپارد هم که در راهه. و می دونیک که گرافیک آن تغییر یافته و شاید مشابه آیتون جدید خواهد بود ( و یا آیفون ) . پس شاید بشود دستی بر سر و روی سایت کشید و آریش‌اش را تر و تازه کرد !!!!!
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Ali.Samadi » 09 مارس 2007, 17:23

اینو باید علی رستگار خوب بدونه که آیا اصلا تمی مناسب لئوپارد برای سیستم صفحهٔ ما وجود داره یا نه؟
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Ali.Rastegar » 09 مارس 2007, 22:50

آخه هنوز که معلوم نیست Leopard ظاهر جدید داشته باشه چه برسه به اینکه بدونم ظاهر جدیدش چه شکلیه :-)
من در کل با تغییرات theme ایرماگ(البته تا جایی که پیشنهاد قلی باشد!) موافقم، اما اگر قرار است به Leopard شبیه شویم بهتر است کمی بیشتر صبر کنیم.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط GK » 09 مارس 2007, 23:12

علی جان، علی جان، علی جان... گرافیک جدید لئوپارد را ما داریم. به آیفون خوب و بدقت نگاه کن !!
ایا واقعاً فکر می‌کنی که بغیر از این باشد ؟ اپل محصولی به این مشخصات بدهد با گرافیک متفاوت از osx ؟؟؟؟؟
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط Behnam » 10 مارس 2007, 04:05

واللّٰه خیلی ها به پوستهٔ Mellel هم ایراد می‌گرفتند ولی من که شخصاً با آن مشکلی نداشتم. برای من هرچه پوسته بیشتر subdued باشه بهتره. حالا اگر خیال ندارید آن را اجق وجق کنید می‌توانید از بابت من مطمئن باشید که شورش راه نخواهم انداخت!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Rastegar » 10 مارس 2007, 09:33

GK نوشته است:[نمایش]
علی جان، علی جان، علی جان... گرافیک جدید لئوپارد را ما داریم. به آیفون خوب و بدقت نگاه کن !!
ایا واقعاً فکر می‌کنی که بغیر از این باشد ؟ اپل محصولی به این مشخصات بدهد با گرافیک متفاوت از osx ؟؟؟؟؟

قلی جان، قلی جان، قلی جان ;-)
یعنی سیاه متالیک با شفافیت(transparency)؟ اینکه شد Vista :P
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط GK » 10 مارس 2007, 16:07

علی جان، مشکل تقلب و کپی ویستا می‌دانی که حل شدنی نیست. مایکروسافت شده «چین» برای اپل !!
مابین گرافیک جدید Front Raw و آیفون آینده شباهت بسیاری هست : هر دو یک نوع سیاه شفاف آینه‌ای ( glassy) . واقعاً من دلیلی نمی‌بینم که چرا گرافیک لئوپارد باید مستقل و کاملا متفاوت از این دو باشد.
خب، حالا به خاطر سنت خانه‌تکونی نوروز و بهار هم که شده، شما این سیاه آینه‌ای را بزنید. اگر هم مشابه لئو نباشد دست کم تنوعی خواهد بود !! (علی صمدی و من سرگرمی پیدا خواهیم کرد و بهنام بهانه برای بد و بیراه‌گویی هایش ) :lol: :lol:

درضمن، قربون دستت، از این ایرماگ بپرس چرا خبر ارسال پاسخ به پست‌های مرا یک در پنج می‌دهد!!!؟؟ (خدا را شکر که من این برنامه rss را دارم و از انجمن‌ها دور نمی‌افتم )
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 مارس 2007, 01:38

من به زودی روی کامپیوتر خودم اگر بتونم یه طرحهایی رو تست میکنم، اگر موفق شدم و ظاهر قابل قبولی داشت تصاویرشو میذارم تا افراد نظر بدن و اگر تصویب شد استفاده‌اش کنیم. البته بستگی داره که بتونم از پسش بربیام یا نه :-)
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط Behnam » 11 مارس 2007, 01:56

GK نوشته است:[نمایش]
(علی صمدی و من سرگرمی پیدا خواهیم کرد و بهنام بهانه برای بد و بیراه‌گویی هایش ) :lol: :lol: )

این را ندیده بودم. مرتیکهٔ قرمدنگ کدام بد و بیراه گوئی؟ :twisted:
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Rastegar » 12 مارس 2007, 00:48

فعلا این پیش‌نمایش را از قالب احتمالی ایرماگ در آینده داشته باشید:
تصویر
تا زیر لوگوی ایرماگ جلوه دارد و از آن به بعد یکدست رنگ خاکستری تیره هست که در ادامه می‌بینید. زیادی ساده نیست؟ اصلا از Theme فعلی بهتر است؟ اشکال ظاهری خاصی ندارد؟ نظر، پیشنهاد؟
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط iSam » 12 مارس 2007, 00:58

دستت درد نکنه علی جان , ببخشید که اظحار نظر میکنم . به نظر من رنگش عالیه , اگر یکم کل سایت و کلیدهاش برجسته تر بشه بهتره و قلم زر بجای دوتا , یکی باشه و پرچم های بالا حذف بشه و بجاش نوشته بشه فارسی و English . ضمنن علی جان در قسمت اخبار ( وسط صفحه اصلی ) هنوز کلید ارسال نظر نیست ( نداره ) !
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Ali.Rastegar » 12 مارس 2007, 00:59

این هم یک پیش‌نمایش دیگر با رنگهای برعکس!(از خاکستری به سیاه نزدیک شده و در ادامه سیاه باقی می‌ماند.)
تصویر
من این یکی بیشتر به دلم نشست :-)
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط iSam » 12 مارس 2007, 01:02

من فکر کنم اولی قشنگتره , کما اینکه دوباره باید لوگومو که یه کم تیره و گرافیکی کردم , تغییر بدم :-( :lol: .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط Ali.Rastegar » 12 مارس 2007, 01:04

خواهش می‌کنم سامان جان، من از همه خواستم نظر بدهند، شما که جای خود دارید :-)
درمورد برجستگی منظورت داشتن بعد(Dimension) به جای تخت(Flat) بودن است؟
اینکه گفتی قلم زر به جای دو تا یکی بشه منظورت این است که یا XB Zar باشد یا XW Zar؟
درمورد پرچمها موافقم که تجدید نظری بشه اما چطور بشه هنوز مطمئن نیستم.
بله سامان جان من هنوز از دست spam قسمت نظرات اخبار را فعال نکرده‌ام، اما ایشالا بعد از ارتقای ایرماگ به سیستم جدیدتر TW-CMS فعال میکنم، که این موضوع هم بستگی داره کی نسخه‌ی نهایی جدیدشون آماده بشه.
موفق باشی
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط iSam » 12 مارس 2007, 01:13

درسته علی جان , منظورم Dimension بودن است چون چند تا سایت مختلف دیدم که چون اینطور بودن جلوه سایت چند برابر شده بود و من فکر میکنم اگر ایرماگ هم اینطور بشه دیگه نور علی نوره . در مورد فونتها منظورم اینه که به جای دوتا جای دریافت که یکی انیمیشن هست و یکی ساده , یکیشون حذف بشه و در بقیه موارد هم که خیلی چاکریم ;-) .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

بعدی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ