انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

ایرماگ، تولدت مبارک!

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

ایرماگ، تولدت مبارک!

پستتوسط GK » 14 ژانویه 2007, 03:07

علی صمدی، علی رستگار، بهنام، احمد، و دیگر دست اندرکاران ایرماگ
من نیز به نوبه خود و از طرف تمام دوستان، نوجوانی سه سالگی ایرماگ را به شما تبریک می‌گویم : انشالله به پای هم پیر شوید :lol:
ایرماگ انجمن خوب و مفیدی برای ماست. و این را بی تملق می‌گویم. بنده شخصاً چند انجمن دیگر به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی، روسی، و ایتالیایی را پی‌گیری می‌کنم، ایرماگ دست کمی از آنها ندارد، نه در ظاهر و گرافیک سایت نه در کمک‌رسانی به کاربرانش. یک بار دیگر دست مریزاد. و شاد و زنده باشید.
این چند حرف را اینجا به صورت یک پست جدید نوشتم چونکه در جای خبر امکان نظرخواهی نبود. اگر مایل بودید تایپیک را نگه بدارید برای «نقد و انتقادات و پیشنهادات» متفرقه دوستان برای کار و عملکرد انجمن. و گر نه یکی از دوستان بهنام یا علی یا احمد می‌توانید آنرا پاک کنید.

علی صمدی عزیز، قصه‌ی parabole ملانصرالدین تو به دلم نشست ! به قول ما آذری‌ها : اللرین آرماسین، و یاشا! :-D :-D
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط Ali.Samadi » 14 ژانویه 2007, 03:12

ساغ اول قلی دادش!
سنین ده اللرین آرماسین.
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 03:12

حالا که روی خبر نمی‌شود نظر نوشت، در اینجا به مناسبت سه ساله شدن ایرماگ دو کلام می‌نویسم.
اولاً اگر علی صمدی به توصیهٔ من گوش کرده بود، ایرماگ اصلاً متولد نمی‌شد! پس سپاسگزاری اصلی به خود علی بر می‌گردد که طبعاً در نوشته‌اش از قلم افتاده بود.
ثانیاً من هم به سهم خود از تمام اعضای ایرماگ تشکر می‌کنم که این محفل را همیشه گرم نگاه داشته‌اند.
سالروز تولد ایرماگ مبارک!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 03:34

چیزی که می‌خواستم اضافه کنم این است که با تو موافقم که مماگ به وضع کنونی اش واقعاً آبرو ریزی است. یا در آن را بکلی تخته کنیم و یا به همت دوستان و بر اساس تجربیات روی ویکی جدید، آن را به یک ویکی انگلیسی تبدیل کنیم که همه در آن مشارکت و همه در آن مدیریت داشته باشند. البته نمی‌دانم تا چه اندازه شدنی باشد.
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط Parham » 14 ژانویه 2007, 06:18

منهم بنوبه خودم اگر میدانستم اینجا هندوانه مجانی خیر میکنید زودتر از این عضو میشدم.
از محبت علی صمدی بخاطر ذکر اینجانب در نوشته خود در مورد ۳ سالگی ایرماگ بسیار از خودم سپاسگزارم و امیدوارم باز هم از اینکارها بکند.
البته از اینکه توانسته ام در جمع اساتید بزرگی مثل همه شما خودم رو جا بزنم از خودم واقعآ از همه چیز بیشتر سپاسگزارم ولی به هیچکس نگید.
فکر میکنم دیگه با رسیدن به ۳ سالگی وقت این باشه که ایرماگ یواش یواش (یا بقول بچه های فروم ارمنی - «گاماس گاماس»)‌‌ تاتی تاتی کردن رو کنار بگذاره و با تمرین درست تلفظ کردن کلمه «دیب دمینی» راه رو برای اینده خودش هموار کنه.
بهرصورت امیدوارم تولد ۳ سالگی ایرماگ مبارک باشه. تنها خواهش من اینه که اگر شیرینی پخش کردید ما بیکار ها رو از یاد نبرید.
در پایان، برای اینکه منهم دو کلمه ترکی انداخته باشم (که اقای ریگان هم بفهمه) - یاشاسین!
مخلص همگی.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 16:43

ضمناً علی جان بگذار حیرتت را از آن بیست هزار بازدید روزانه برطرف کنم. ۱۹۹۹۹ مورد آن حملات spam است که به بن بست می‌رسند (فعلاً)، بیست هزارمین آن هم پرهام است!
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط GK » 14 ژانویه 2007, 17:00

بهنام
اینقدر بدبین و بدنظر نباش ! بنده خودم ۱۹۹۹۹ بار در روز به ایرماگ سر می‌زنم :-D :-D
تازه، ۱۹۹۹۹ بار دیگر نیز بدون امضاء می‌یام تو ایرماگ :lol:
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 17:24

خب این که می‌شود دو تا کم از چهل هزار بازدید. این علی هم در ارائهٔ آمار و ارقام واقعاً زحمات تو را نادیده گرفته است! بیخود نیست ما هرچه دنبال نصاب قلم هستیم تو فوراً جواب می‌دهی که آقا خودت نصب کن!
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط GK » 14 ژانویه 2007, 17:33

بفرما ! من اصلاُ صفحه اول گوگل‌ام را عوض کرده و زدم : ایغموگ پون اورگ ( با لحجه‌ی فرانسوی سرعت بالاتر خواهد بود !!!!!)
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Ali.Samadi » 14 ژانویه 2007, 18:19

GK نوشته است:[نمایش]
بهنام
اینقدر بدبین و بدنظر نباش ! بنده خودم ۱۹۹۹۹ بار در روز به ایرماگ سر می‌زنم :-D :-D

من البته میدونستم که قلی اینجا رو اینطوری شلوغ کرده منتها روم نمیشد بگم. ولی حالا بالاخره خودش خودشو لو داد.
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط iSam » 14 ژانویه 2007, 18:41

خوب حالا اگر نوبتیم باشه , نوبت منه . کاملا بدون تعارف میخوام بگم اگر ایرماگ و رو بچه های باحالش نبودن من خیلی از قافله کامپیوتریها عقب بودم و فقط تو کار و حرفه خودم درجا میزدم و الآن خوشحالم که اول در ایرماگ عضو شدم و این زمینه ای شد که به مک مهاجرت کردم . از لطف علی صمدی در نگارش متن تولد یرماگ که این بنده ناچز یا بقول قدیمیا اگر اشتباه نکنم , نخودی را نوازش کرد . از علی رستگار , بهنام , علی صمدی , احمد , قلی , پرهام , رضا و ... بسیار متشکرم و سپاسگذارم , چون هم کمک بزرگی در زمینه علمی بنده بودن و هم بعد از چندین سال دوستان ایرانیه گرمی برام هستن و مرا از روزگار ابری UK بیرون آوردن . من تو انجمنهای انگلیسی زیادی البته در زمینه سخت افزار و شبکه , رفت و آمد میکنم ولی هیچ جا برام ایرماگ نیست , چاخان یا قلو هم نمیگم . راستش تولد امروز ایرماگ که با تولد فرهاد خواننده و اهل دل عزیز همنوا شد و واقعا دل خسته منو به شوق آورد . بیشتر وراجی نمیکنم چون هم تو مهمانی هستم و هم نمیخوام شما از دستم خسته نشید . راستی ممنونم از همتون برای راه اندازی ویکی , همین الآن توش عضو شدم . در پایان آرزوی موفقیت برای همگی دارم و امیدوارم ایرماگ چراغ عمرش هیچگاه خاموش نشود . حال اگر رخصت بدید , BYE .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 18:45

بفرما ! من اصلاُ صفحه اول گوگل‌ام را عوض کرده و زدم : ایغموگ پون اورگ ( با لحجه‌ی فرانسوی سرعت بالاتر خواهد بود !!!!!)

امیدوارم «ماک» تو هم به همین مناسبت سرعت بیشتری پیدا کرده باشه!
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط GK » 14 ژانویه 2007, 19:03

Ali.Samadi نوشته است:[نمایش]
بهنام

من البته میدونستم که قلی اینجا رو اینطوری شلوغ کرده منتها روم نمیشد بگم. ولی حالا بالاخره خودش خودشو لو داد.

آره علی جون، ما بچه‌های گمشده !!! (Lost children)، به غیر از ایرماگ جایی نداریم که بریم. ایرماگ شده سینمای «ایران» تبریز آن روزهایمان
یادش بخیر ! پنج ریال‌مان که نبود بلیط بخریم، می‌رفتیم از دم در فقط عکس‌های ویترین رو تماشا کنیم. :lol:
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط GK » 14 ژانویه 2007, 19:11

راستش بهنام، من از این مک ام کلی ناراضی‌ام ! روزهای تعطیلی مثل امروز هیچ کاری نمیشه باهاش کرد : نه خراب میشه، نه از کار می‌افته، نه قفل میشه، نه ویروس می‌گیره... دردسرت ندهم خلاصه اینکه هیچ «کاری» نمیشه باهاش کرد !!!!
یاد روزهای پی سی به خیر ! همه‌اش «مشغول» بودیم. کلی مکانیکی و تعمیرکاری داشتیم !!!!!! :lol: :lol:
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Behnam » 14 ژانویه 2007, 21:14

خب پرهام در عوض سرش حسابی گرمه!
نماد کاربر
Behnam

بعدی