انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پیشنهاد

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

پیشنهاد

پستتوسط Parham » 10 ژوئیه 2006, 19:41

از آنرو که ارسال و یا «پست کردن» مطالب تجاری بروی انجمنهای گفتگو معمولآ "spam" بحساب می آید، و از آنجا که دلیلی برای پرداخت کل هزینه های راه اندازی و نگهداشت این سایت از بودجه شخصی آغاز کنندگان آن برای استفاده دیگران وجود ندارد، به مدیران محترم سایت ایرماگ قویآ پیشنهاد میکنم به منظور جلوگیری از سوء استفاده، مطالبی را که در هر جای دیگر آگهی تجاری بحساب می آیند فقط با قبول وجه مربوط به تبلیغات به معرض نمایش بگذارند و صریحآ در جلوی هر آگهی، و یا جزو سیاستهای سایت، ذکرنمایند که مسئولیتی در قبال کالاها و یا سرویسهای عرضه شده در تبلیغات مندرج ندارند.

واضح است که در مورد خدمات ارائہ شده دیگر مانند فروشهای شخصی، مثل کالاهای دست دوم، میتوان سیاست دیگری اتخاذ کرد.

امیدوارم مسئلہ مطرح شده را بعنوان یک پیشنهاد طلقی نمایید.
ضمنآ باز هم از لطف شما بخاطر راه اندازی این سایت بصورت رایگان متشکرم.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Ali.Rastegar » 10 ژوئیه 2006, 20:16

پرهام جان ما برای معنای فارسی spam یک گزینه داشتیم: هرزنامه. متاسفانه این لغت رو هرجور به کار میبردیم باعث سوءتفاهم می‌شد. در نتیجه نوشتیم پیامهای تبلیغاتی و داخل پرانتز spam. منظور ما از spam پستهای تبلیغاتی شرکتها نیست بلکه پستهای ارسال شده توسط ماشین است که حاوی مطالب غیر اخلاقی، تبلیغات و... به زبان انگلیسی می‌باشد. تا همین چندوقت پیش ماشینهای تولید spam با استفاده از باز بودن دسترسی کاربر مهمان امکان ارسال مطالبشان را داشتند برای همین مجبور شدیم امکان پست/ارسال را از کاربر مهمان بگیریم.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Parham » 10 ژوئیه 2006, 20:39

منهم هر چه آمدم از اصطلاح «هرزنامه» استفاده کنم، دیدم باعث اشتباهات لپی/ ناموسی دیگر میشود. برای این بود از ذکر آن خودداری کردم. :-)

سلامت باشید.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Ali.Samadi » 11 ژوئیه 2006, 00:37

سلام پرهام جان،
والاه پیشنهادت خیلی عالیه ولی :-)
ما همان اول این امکان را در نظر گرفتیم که شرکتها بتونن فضای تبلیغاتی در این صفحه اجاره کنند که هم برای اونها مفید بشه و هم مابتونیم با امکانات مالی جدید سرویس بیشتری به کاربران بدیم و فکر کردیم که حتما شرکتهای فروشندهٔ مک هم از این ایده حتما پشتیبانی میکنند ولی بعد از گذشت دو سال و نیم هیچ شرکتی پای این مسئله نیامد و ما هم تصمیم گرفتیم یک بخش مجانی برای فروشنده‌ها درست کنیم تا لااقل سرویس کوچکی به علاقهمندان خرید مک داده باشیم. که البته من شخصا در این مسئله هیچ مشکلی نمیبینم.
با عرض ارادت علی
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان