انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بحثهای مناقشه برانگیز

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

بحثهای مناقشه برانگیز

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 اکتبر 2015, 21:48

سلام دوستان،

با توجه به مسیری که مبحث «شما که خارج از ايرانيد دیگه چرا؟» در پیش گرفته است، من موقتاً تا زمانی که با جمع مدیران دربارهٔ این مبحث تصمیم بگیریم، آن را در یک زیربخش جدید با عنوان «بحثهای مناقشه برانگیز» قرار دادم و این زیربخش را از دسترسی مهمانها (کاربرهایی که با نام کاربری خود وارد نشده‌اند) و باتها (مانند موتورهای جستجو) خارج کرده‌ام.
همچنین کاربران نمی‌توانند در این بخش مبحث جدید ایجاد کنند.
این یک تصمیم موقت و یکجانبه از سمت من است و ممکن است پس از صحبت با سایر دوستان نظر جمع چیز دیگری باشد.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پاسخ: بحثهای مناقشه برانگیز

پستتوسط iSam » 11 اکتبر 2015, 22:08

علی جان ممنون. به نظر من جمع کردن بکلی این موضوع از ایرماگ است چون اینجا برای چیز دیگری طراحی شده. من بشخصه از استفاده غلط از مکان یا وسیله ای مخالفم و البته دلایلی بسیاری هم براش دارم که چندتایش را در آن تاپیک توضیح دادم.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Ilia » 11 اکتبر 2015, 22:09

متشکر علی جان!

همیشه زحمت ما بدوش باکفایت توست.

بسیار ممنون.
ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Amir_S » 11 اکتبر 2015, 22:19

من هم از اول‌ش گفته‌بودم که ایرماگ را برای آن نوع مباحث مناسب نمی‌دانم. ولی تا وقتی که بقیه بخواهند بحث کنند، من هم پا به پایشان هستم.
و البته پیشنهاد جدا شدنش از آن تاپیک را هم داده بودم، ولی این کاری که کردی خیلی بهتر است و همان حرف‌ها که ایلیا گفت!
اگر زحمت انتقال ان پست‌ها را به اینجا بکشی، عالی می‌شود؛ چون راستش من فعلا با آیپد هستم و کمی سختم‌است که کار انتقال را انجام بدهم.
•••
راستی نظرتان راجع به ادبیات جدید من چیست!؟ این را بیشتر می‌پسندید یا آن قبلی را که بیشتر محاوره گونه بود!؟ یک ادبیات رسمی‌تر و کتابی هم دارم که خودم ترجیح می‌دهم فقط در مقالات و گزارشات علمی رسمی از آن استفاده کنم.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Ali.Rastegar » 15 اکتبر 2015, 00:15

ممنون از لطف دوستان، به خصوص ایلیا که همیشه لطف دارد :blush:

به اطلاع دوستان می‌رسانم که ما در جمع مدیران سود و زیان وجود یک بحث مناقشه برانگیز عقیدتی در ایرماگ را سنجیدیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که حذف پستهای مربوط به چنین بحثی در نهایت منافع کاربران را بیشتر تأمین می‌کند.

بنابراین پستهای قبلی مبحث «شما که خارج از ایرانید دیگه چرا؟» به جای خودش برگشت و پستهای مناقشه برانگیز ۲۴ ساعت پس از اطلاع به شرکت کنندگان بحث برای همیشه پاک شد.

ای کاش می‌شد در شرایط دیگری تصمیمی دیگر گرفت، اما این کار در این شرایط ضروری به نظر می‌رسید.

با عرض پوزش از دوستانی که پستهایشان در آن مبحث حذف شد.
مدیریت سایت
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 5 مهمان