انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

فیلتر شدن ایرماگ!

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

Re: فیلتر شدن ایرماگ!

پستتوسط sadeghi » 15 دسامبر 2012, 12:01

سلام
نمی دانم از مدیران عزیز سایت کسی برای رفع این مساله اقدام کرده است یا نه؟ همانطور که می دانید سیستم فیلترینگ یک مکانیزم خودکار دارد که در صورت وجود بعضی کلمات در یک سایت - خصوصا سایت هایی که در بانک کذایی ساماندهی ثبت نام نکرده اند - نقدا آن را مسدود میکند تا صاحبش پیداشود!
ظاهرا ایرماگ هم در این مکانیزم افتاده و با دستور فیلتر نشده. بنابراین بعید نیست با پی گیری از طرف مسوولین سایت مشکل حل شود.
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط Pooria Azimi » 15 دسامبر 2012, 14:44

سلام.

در این‌جا یک توضیحی در این‌باره قرار گرفته، که این قسمتش مربوط به صحبت شماست:

[نمایش]
...
ایرماگ به دلیل ماهیت خود و اینکه سایتی کاربرمحور است، نمی‌تواند رفع فیلتر را از جایگاه مدیر سایت پیگیری کند. از آنجایی که مدیران سایت مسئولیتی در قبال نوشته‌های کاربران ندارند، قادر به دادن تعهد نیز در اینباره نیستند.

page.php?p=statement
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Ali.Tajik » 21 مارس 2013, 04:09

می خواستم درخواست کنم که آن بیانیه‌ی صفحه اول ایرماگ درباره‌ی فیلتر شدن و آن عکس رنگی مربوط به‌اش حذف بشود. به نظرم که هم به قدر کفایت دوستان مطالعه‌اش کردند و هم‌اینکه فکر نمی‌کنم قرار باشد تغییری در شرایط موجود پیش بیاید، پس چه بهتر که نظم و سادگی و یکدستی صفحه اول، به حالت سابق برگردد! لطفاُ!
MBAir 6.2
نماد کاربر
Ali.Tajik

پست‌ها : 142

پستتوسط Nav ! D » 21 مارس 2013, 14:25

خود کاربران نمیتونن جهت رفع فیلتر پیگیر باشند؟
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

پستتوسط Ilia » 21 مارس 2013, 21:08

Ali.Tajik نوشته است:[نمایش]
می خواستم درخواست کنم که آن بیانیه‌ی صفحه اول ایرماگ درباره‌ی فیلتر شدن و آن عکس رنگی مربوط به‌اش حذف بشود. به نظرم که هم به قدر کفایت دوستان مطالعه‌اش کردند و هم‌اینکه فکر نمی‌کنم قرار باشد تغییری در شرایط موجود پیش بیاید، پس چه بهتر که نظم و سادگی و یکدستی صفحه اول، به حالت سابق برگردد! لطفاُ!

من این را از طرف خودم میگویم و از طرف مدیران نیست.

بزودی قالب سایت عوض میشود و آن موقع این اطلاعیه هم احتمالا به لینک کوچکی که اینقدر در چشم نباشد، تبدیل خواهد شد.

Nav ! D نوشته است:[نمایش]
خود کاربران نمیتونن جهت رفع فیلتر پیگیر باشند؟

این را هم من از طرف خودم مینویسم:

چرا نمیتوانند؟ اما یکی از کاربران که اقدام کرده بود، جواب گرفته بود که مدیران سایت بایستی بروند و تعهد بدهند و غیره. همانطور که در توضیح این موضوع هم نوشته شده، هیچکدام از مدیران سایت در مقامی نیستند که بخواهند مسئولیت محتوای پست‌های کاربران یا وظیفهٔ حذف آنها را بر عهده بگیرند.

ایرماگ همیشه تا جایی که مقدور بوده رعایت مسائل مشکل‌ساز در ایران را کرده. اما متاسفانه بنظر اینطور می‌آید که تا کسی آنجا امضاء نگذارد این مشکل حل نخواهد شد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: فیلتر شدن ایرماگ!

پستتوسط archiuter » 24 مه 2013, 17:05

البته این مشکل از طریق مدیران قابل حله
یادمه چند سال پیش فروم اوبونتو هم فیلتر شده بود که با پیگیری مدیران حل شد، فکر نمیکنم تعهد یا همچین چیزایی داده باشند!
ولی خُب بحث چند سال پیش با الان ... !
 MacBook Pro Retina, 13-inch(Early 2013), 3GHz i7 - 8Gb, Mac OS X 10.8.3
نماد کاربر
archiuter

پست‌ها : 50

قبلی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان