انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل کوکی در سایت؟

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

مشکل کوکی در سایت؟

پستتوسط aamir » 04 ژوئیه 2010, 01:28

من هر دفعه که میام توی سایت باید لاگین کنم. . در حالی که هر دفعه هم که لاگین میکنم گزینه به یاد داشته باش رو میزنم
و جالب اینجاست که توی لیست کاربران آنلاین هم اسمم نشون داده میشه ، ولی لاگین نیستم

فکر کردم مشکل از سایت باشه . . البته کوکی های خودم رو چک نکردم
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

Re: مشکل کوکی در سایت؟

پستتوسط Pooria Azimi » 04 ژوئیه 2010, 01:40

راستش من هم این مشکل رو، با شدت کمتری دارم (هر ۷-۸ بازدید باید لاگین کنم). متأسفانه هنوز فرصتی نشده بود تا مشکل رو (کلاینت-ساید) چک بکنم؛ چون من با لپتاپ (سافاری-فایرفاکس)، دسکتاپ(سافاری-کروم-فایرفاکس) و آی‌پاد وارد سایت می‌شم، و برای همین فکر می‌کردم شاید مشکل از مختلف بودن User Agent ـهاست و یک واکنش امنیتی...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Microsoft24 » 04 ژوئیه 2010, 01:51

منم این مشکل رو دارم! البته ، هر ۷ و یا ۸ بار یکبار اینطوری میشه!

ولی من همیشه با سافاری مک . لاگین میکنم!

پس ممکنه ،مشکل نباشه ، بلکه یک سیستم امنیتی باشه ، که "به یاد داشته باش " رو بصورت محدود تعریف کرده باشه!
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

پستتوسط Payman.Rad » 04 ژوئیه 2010, 02:14

ولی من از تاریخی که عضو شدم تا الآن همینطور لاگین موندم ! از سافاری هم استفاده میکنم . ضمناًاز روی سیستم های دیگه ای هم گاهی لاگین میکنم ولی روی مک بوک خودم هیچوقت تا حالا نیازی به لاگین مجدد نبوده !
پیمان
Payman.Rad

پست‌ها : 93

پستتوسط aamir » 05 اکتبر 2010, 19:51

من چند روزیه که تو یه فروم خارجی که اون هم از phpbb استفاده میکنه عضو شدم . . اما هر بار که مراجعه میکردم ازم یوزر و پسوورد میخواست . . متوجه شدم که این مشکل phpbb هست.
ورژن نرم فزار زیر سایت نوشته نمیشه . . بنابراین اگر آپدیتی موجود هست میتونید اون رو به روز کنید!
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط Pooria Azimi » 05 اکتبر 2010, 21:58

andalibi نوشته است:[نمایش]
من چند روزیه که تو یه فروم خارجی که اون هم از phpbb استفاده میکنه عضو شدم . . اما هر بار که مراجعه میکردم ازم یوزر و پسوورد میخواست . . متوجه شدم که این مشکل phpbb هست.
ورژن نرم فزار زیر سایت نوشته نمیشه . . بنابراین اگر آپدیتی موجود هست میتونید اون رو به روز کنید!

با توجه به نوشتهٔ زیر سایت