انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پیام تجاری در ایرماگ

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

پیام تجاری در ایرماگ

پستتوسط Behnam » 28 اکتبر 2007, 17:59

Reza.Yeganeh نوشته است:[نمایش]
شخصا ترجیح می‌دهم که این گونه بازاریابی‌ها (نه خرید و فروش شخصی و لوازم دست دوم) در ایرماگ ممنوع شود. تا دیگر دوستان چه نظری داشته باشند.

کلاً ایرماگ به دلایل فنی قادر نشده است برای classified جای مناسبی تدارک ببیند و هر پیام تجاری مانند دیگر پیام‌ها ثبت می‌شود و در بخش «آخرین گفتگوها»ی صفحهٔ اول ظاهر می‌شود. این برای کاربران مک در داخل ایران هم مانعی است برای کسانی که می‌خواهند لوازم دست دوم خرید و فروش کنند چون نمی‌خواهند برای دیگر اعضای ایرماگ مزاحمت ایجاد کرده باشند.
در مورد بازاریابی لوازم نو، من هم با تو موافقم. ولی فکر می‌کنم ایرماگ نباید درهای خود را به روی کسانی که تلاش می‌کنند یک سرویس و خدمات تجاری واقعاً حرفه‌ای و پشتیبان مصرف کننده ارائه دهند کاملاً ببندد. همهٔ ما به مشکلات حقوقی مربوط به این قضیه آگاهیم اما ایرماگ این شرایط را خلق نکرده است، در آن زندگی می‌کند و در چارچوب این شرایط، ایرماگ باید با هر چیزی که مقدور باشد و به نفع کاربر مک در ایران تمام شود همراهی داشته باشد.
البته این هم نظر من است و بد نیست دیگر دوستان هم در این بحث مشارکت کنند.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پاسخ: پیام تجاری در ایرماگ

پستتوسط Reza.Y » 28 اکتبر 2007, 20:03

بهنام جان خدمات حرفه‌ای و تجاری = آگهی = مکان معین و ترجیحا = کمک (جزئی) به هزینه‌های ایرماگ. و به نظر من این حق برای کاربران ایرماگ محفوظ است که نخواهند پیام تجاری (که در مواردی اصلا به نفع کاربران نیست و سندیت ندارد) میان پیام‌های معمول انجمن ببینند.
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط Ali.Rastegar » 29 اکتبر 2007, 10:17

منم ترجیح میدم فقط خرید و فروش دست دوم کاربرها مجاز باشه تا دردسرمون کمتر بشه.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط R_Behnood » 29 اکتبر 2007, 13:04

فکر میکنم نظر آقای یگانه کاملا منطقی هست. به هرحال اگر شرکتی یا شخصی بعنوان بخشی از تجارت خودش فکر میکنه که تبلیغ در ایرماگ مناسبه و باعث ترقی تجارت میشه، چرا نباید برای اینکار هزینه اون رو بپردازه؟
من فکر میکنم استفاده از این امکان تبلیغ به ایرماگ کمک میکنه
ارادتمندم
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 6 مهمان