انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نرم افزار جدید شرکت تسنیم افزار

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

نرم افزار جدید شرکت تسنیم افزار

پستتوسط sadegh » 27 سپتامبر 2004, 02:01

شرکت تسنیم افزار در نمایشگاه Gitex امسال نرم افزار جدیدی به نام Arab WorX را برای نشر فارسی و عربی به نمایش خواهد گذاشت که از امکان :
تایپ متن فارسی وعربی - ویرایش متن - صفحه آرایی - قلم های استاندارد فارسی وعربی وجداول هوشمند برخوردار است
آقای مهندس بوستانچی ارائه جزئیات را به زمان نمایشگاه موکول نمود
برای دیدن طرح روی cd نرم افزار به :

http://www.tasnimsoft.com مراجعه کنید. :arrow:
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پست‌ها : 46

پستتوسط Ali.Rastegar » 27 سپتامبر 2004, 11:33

یعنی یک Word Processor هست؟
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Ali.Rastegar » 30 سپتامبر 2004, 12:01

احمد نوشته است:[نمایش]
برای من مهم‌ترین مسئله اين است که بدانم که تفاوت این نرم‌افزار واژه‌پردازی با نرم‌افزار "ملل" چیست؟ مثلا آیا این نرم‌افزار چکار مي‌تواند بکند که ملل با قیمت ارزان خود، پاسخگوئی برنامه نویسان این شرکت در هنگام بروز اشکال و گوش دادن به نقطه نظر کاربران و غیره نمی‌تواند انجام دهد؟
من فکر می‌کنم که اگر اين نرم‌افزار تقریبا همان امکانات ملل را داشته باشد و نیز تمام امکانات "پارسۀ ۴ " نیز در آن ادغام شود، انگاه این آلترناتیو جالبی خواهد بود.

کاشکی یکی از مسئولین این شرکت یعنی تسنیم هر از گاهی می‌توانست به اعضا و بازدید کنندگان این انجمن اینترنتی، که به طور بالقوه می‌توانند مشتریان این شرکت باشند، در بارۀ محصولات نرم‌افزاری این شرکت اطلاعاتی را ارائه دهد. روابط عمومی به شکل اخص و رابطه حسنه و جذب کننده از مهم‌ترین اصل بازاریابی است که البته بسیاری از شرکتهای ایرانی به این مسئله کمترین اهمیتی نیز قائل نیستند.

علی صمدی نوشته است:[نمایش]
با سلام،
چند روز پیش با آقای جوکار صحبتی داشتم و ایشان به عنوان تفاوت بین ملل و برنامه خود را مثلا امکان تولید متنهای چند سطونی و یا امکان تولید †مدارک صفحه گسترده (که مقاله‌ای در مورد آن نوشته بودمhttp://www.irmug.com/ spreadsheet/Artikel.html) را نام برد. البته ما در مورد قیمت این برنامه ها و مقایسه آن با ملل نیز صحبت کردیم و ایشان توضیح دادند که چون ملل برنامه ‌ای است نویسند آن اسرائیلی است در کشورهای عربی اجازه فروش نداره و به همین دلیل کل بازار عربی هیچ برنامه‌اي بغیر از برنامه تسنیم را در اختیار نداره. و در اصل هم هدف این برنامه بازار کشورهای عرب زبان است نه ایران با کمتر از ۱٪ کاربر مک یا کشورهای اروپایی.
در اینجا باید گفت که ملل فقط بازار اسرائیل و یا کشورهای عربی را بهعنوان هدف نمیبینه بلکه امکانات آن برای بسیاری از کاربران اروپایی و یا آمریکایی نیز جالب است. و بازار اصلی آن نیز بیشتر در اروپا و آمریکاست.
نقطه دوم در این مسئله برنامه های دیگری هست که در سال آینده به ما عرضه خواهد شد. OpenOffice که هنوز با استفاده از X11کار میکند و خیلی امکانات قوی دارد سال آینده از نسخه ۲ خود بصورت بومی (native) زیر سیستم ۱۰ کار خواهد کرد. با پخش سیستم ببر یعنی ۱۰.۴ اپل مشکلات زیادی از پشتیبانی مستقیم سیستم از زبانهای از راست به چپ حل خواهد شد(اپل میگه، نه من!) و شرکت نایزوس قول داده که از آن زمان برنامه محبوب خود را بالاخره با امکانات پشتیبانی از راست به چپ تکمیل کنه.
یعنی از سال آینده میشه گفت که بازار برای عربها و ایرانیها نیز تغیر خواهد کرد.
من شخصا در حال حاضر از اوپن آفیس استفاده میکنم، چون نتنها مجانی است بلکه تکمیلترین برنامه‌ای است که در اختیار ما قرار داره.
با درود علی
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 29 مهمان