انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آزمون بتای ملل فارسی

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

آزمون بتای ملل فارسی

پستتوسط ali » 25 اوت 2004, 11:47

با سلام به شما، از صحبتش تا انجامش خیلی طول کشید ولی بالاخره اولین آزمون بتای ملل را تمام کردیم. راستش برای تهیه لغات فارسی برای منو بیشترین وقت را صرف کردیم. لطف کنید این نسخه را آزمایش کنید و نظرات و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارید.

با درود فراوان علی
این نسخه با ملل ۱.۷ کارمیکنه و از آدرس زیر قابل دریافت است!

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/24405
برای نسب آن روی برنامه ملل با فشار دگمه ctrl کلیک کنید و دستور "باز کردن بسته" را عمل کنید. پوشه fa.lproj را در پوشه Contents, Resources جایگزین کنید. سپس پوشه را بسیته و روی ملل یکبار کلیک کنید و دگمه‌های apple + I را فشار دهید. تمام زبانها بجز فارسی را خاموش کنید و برنامه ملل را عمل کنید.
ali

پستتوسط Behnam » 26 اوت 2004, 03:47

اولاً دستت درد نکند علی.
من تازه بِتای ملل ۱٫۸ را سوار کرده ام و محلی فارسی را بر یک کپی آن نصب کردم. در info تنها زبان فارسی برای محلی وجود دارد که انتخاب هم شده است اما وقتی که ملل را باز میکنم، هیج جیزی به فارسی نیست.
شاید اشکال از بتای ملل باشد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط ali » 26 اوت 2004, 13:14

سلام بهنام جان، خواهش میکنم. قابل شما را نداره.

بهنام جان، چون ملل ۱.۸ هنوز بتا است و تغیرات زیادی در آن وجود داره نسخه فارسی‌ساز من با آن کار نمیکنه. همانطور که حتما متوجه شدی نسخه بتای ۱،۸ هیچ زبانی بجز انگلیسی نداره. ولی اگه شما با نسخه ۱.۷ کار کنید و پیشنهاد های خود را به من بفرستید من امیدوارم که با نسخه ۱.۸ ملل که برای عموم خواهد بود، فارسی‌ برنامه هم پخش بشه.
قربانت علی
ali

پستتوسط Behnam » 27 اوت 2004, 17:10

ali نوشته است:[نمایش]

بهنام جان، چون ملل ۱.۸ هنوز بتا است و تغیرات زیادی در آن وجود داره نسخه فارسی‌ساز من با آن کار نمیکنه. همانطور که حتما متوجه شدی نسخه بتای ۱،۸ هیچ زبانی بجز انگلیسی نداره. ولی اگه شما با نسخه ۱.۷ کار کنید و پیشنهاد های خود را به من بفرستید من امیدوارم که با نسخه ۱.۸ ملل که برای عموم خواهد بود، فارسی‌ برنامه هم پخش بشه.
قربانت علی

باشه، من آن را روی ۱٫۷ آزمایش خواهم کرد. ضمناً متن فارسی تو در سفری مغشوش می‌شود که من دلیل آن را نفهمیدم. من آن را در TextEdit بازنویسی کردم و آن را در اینجا می‌آورم تا ببینم در سفری تغییری می‌کند یا نه.

بهنام جان، چون ملل ۱٫۸ هنوز بتا است و تغییرات زیادی در آن وجود داره، نسخه فارسی‌ساز من با آن کار نمیکنه. همانطور که حتماً متوجه شدی نسخهٔ بتای ۱٫۸ هیچ زبانی بجز انگلیسی نداره. ولی اگه شما با نسخهٔ ۱٫۷ کار کنید و پیشنهاد‌های خود را به من بفرستید من امیدوارم که با نسخهٔ ۱٫۸ ملل که برای عموم خواهد بود، فارسی برنامه هم پخش بشه.
قربانت علی
نماد کاربر
Behnam

ملل فارسی

پستتوسط Behnam » 30 اوت 2004, 08:51

در بخش صفحه > شماره گذاری زمانی که فارسی انتخاب میشود ف-ی فارسی می‌افتد.
در همان بخش با کلیک کردن روی «قبول کردن برای برد…» واژه ای که «صاص دادن» خوانده می‌شود (و نمی‌دانم معنی آن چیست) در پایین دکمه قرار گرفته است.
از این خرده ریز ها هرچه پیدا کردم برایت پست میکنم ولی واقعاً کار بزرگی انجام داده ای!
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط علی » 30 اوت 2004, 12:43

مرسی بهنام جان
هر دوی این نکتهها مربوط به اندازه ایکونها میشود. یعنی اگر من سایز ایکون ها را تغییر بدم این حروف دوباره دیده میشه. در روزهای دیگه این کار رو خواهم کرد. لطف کن باز هم نگاه کن. البته منظورم هر کی که وقت و حوصله داره. خوشحال میشم.
علی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان