انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کنفرانس ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۲، معرفی آی‌فون «۵»

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

کنفرانس ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۲، معرفی آی‌فون «۵»

پستتوسط Pooria Azimi » 04 سپتامبر 2012, 21:32

اپل الآن اعلام کرد که کنفرانس معرفی آی‌فون ۵، ۱۲ سپتامبر (۹:۳۰ چهارشنبه‌شب آینده به وقت تهران) برگزار خواهد شد:

تصویر

اگر به سایهٔ اعداد نگاه کنید، به‌وضوح عدد ۵ رو می‌بینید.

برای من قابل تصور نیست که چرا باید این آی‌فون رو «آی‌فون ۵» بنامند. ششمین نسل آی‌فون، که چهارمین redesign در سری آی‌فون داره و قراره با iOS 6 عرضه بشه رو با هیچ منطقی نمی‌شه آی‌فون ۵ نامید... :?:

چیزی که تقریباً می‌شه ازش مطمئن بود اینه که در این مراسم آی‌فون جدید معرفی خواهد شد و روز ۲۱ سپتامبر به‌فروش خواهد رسید. iOS 6 هم همون روز ۲۱ ـم (یا شاید هم روز قبلش) برای دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر خواهد شد.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

Re: کنفرانس ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۲، معرفی آی‌فون «۵»

پستتوسط Ilia » 04 سپتامبر 2012, 21:51

3G-3GS-4-4S-5
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط AmiN.D » 04 سپتامبر 2012, 22:04

خودش این اسم و استفاده کرده در اطلاع رسانیش؟
خیلی بعید میدونم ۵بزاره.. یعنی ۱۰سال دیگه با همین سیستم ما میگین آیفون ۱۵؟ به نظرم از روش ipad استفاده کنه..
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Pooria Azimi » 04 سپتامبر 2012, 22:13

Ilia نوشته است:[نمایش]
3G-3GS-4-4S-5

طفلک آیفون 2G اولیه که مرحوم جابز با اون همه ذوق و شوق در ژانویه ۲۰۰۷ معرفیش کرد پس کو؟ :-D
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Ilia » 04 سپتامبر 2012, 22:31

از وقتی که این سیکل S یکی در میون شروع شد نوشتم! :-)

چیزی که مشخصه اینه که شمایل آیفون عوض خواهد شد و صفحه‌اش بزرگتر. فقط امیدوارم که اخباری که در مورد عوض شدن سر سیمش هست حقیقت نداشته باشه (که احتمالا خواهد داشت).
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 04 سپتامبر 2012, 22:38

از ابفون جدید چه انتظاری دارید؟؟ یعنی چی باعث میشه شما سوییچ کنید از 4s یا 4...؟
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط AliGhz » 04 سپتامبر 2012, 22:59

AmiN.D نوشته است:[نمایش]
از ابفون جدید چه انتظاری دارید؟؟ یعنی چی باعث میشه شما سوییچ کنید از 4s یا 4...؟

از یکی می پرسن شما به ببر چی میگین؟ جواب میده ما غلط می کنیم به ببر چیزی بگیم :-D حالا ما هم که انتظاری نداریم از اپل :-)

اما در هر حال، من احتمالا سوییچ نمی کنم. با این نرخ دلار و قیمت های ت... و اینترنت ت... من یه جورهایی اصلا gadget-depressed شدم؛ یعنی مثلا وقتی می شینم پای آیپد و مدام چشم میدوزم به این صفحه که شاید با این اینترنت گرون قیمت ت... که از دایل آپ کیفیتش پایین تره شاید یه صفحه اینترنت بیاد بالا، اصلا خسته میشم. اشتراک نیویورک تایمز رو لغو کردم. یه جورایی بی حوصله شدم اصلا.

بگذریم... و البته احتمالا به آیفون جدید (که شماره ۵ در دعوتنامه سمینار به لوس ترین شکل ممکن آمده) مهاجرت نخواهم کرد، به این دلیل که آیفون ۴ من واقعا همچنان خیلی خوبه.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Ilia » 04 سپتامبر 2012, 23:17

AliGhz نوشته است:[نمایش]
…با این نرخ دلار و قیمت های ت... و اینترنت ت... من یه جورهایی اصلا gadget-depressed شدم؛ یعنی مثلا وقتی می شینم پای آیپد و مدام چشم میدوزم به این صفحه که شاید با این اینترنت گرون قیمت ت... که از دایل آپ کیفیتش پایین تره شاید یه صفحه اینترنت بیاد بالا، اصلا خسته میشم. اشتراک نیویورک تایمز رو لغو کردم. یه جورایی بی حوصله شدم اصلا…

علی جان، اگه نخوندی، حتما کتاب ۱۹۸۴ جرج اورول رو بخون.

داری میشی همون مشترک اینترنتی مطلوب شرکت مخابرات!
هر وقت که دیگه شروع کنی از لینک‌های صفحهٔ فیلتر هم استفاده کنی که دیگه باید به شرکت مخابرات تبریک گفت.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 04 سپتامبر 2012, 23:27

:-) من وی‌پی‌ان PPTP و L2TP از جایی گرفته‌م، خودم هم برای خودم وی‌پی‌ان راه انداخته‌م، دسترسی ssh هم دارم که ssh tunnel راه بیاندازم، Tor و YourFreedom و JonDo هم دارم، حتی یکی از این پروکسی‌های حدود سال ۲۰۰۰ (که یه باکس هست که آدرس رو توش وارد می‌کنی و صفحه رو برات می‌آره) هم راه انداخته‌م، و باز با این حال یک یا دو هفتهٔ پیش بیش از ۲ ساعت تلاشم برای باز کردن یک سایت (که روی Google App Engine سوار بود و طبیعتاً برای ایران، بسته) بی‌نتیجه موند (کش گوگل و آرشیو archive.com هم نداشت متأسفانه). آخرش روز بعد وارد سایت شدم و فهمیدم مطلبی که می‌خواستم رو نداشت.

من همین دیروز داشتم فکر می‌کردم که چه غلطی کردم برنامه‌هام رو از اپ‌استور خریدم. هر روز حداقل ۱۵ تاشون نسخهٔ جدید می‌دن و باید آپدیت شن. اگر کرک‌شده‌شون رو می‌ریختم حداقل می‌دونستم که امکان آپدیتشون رو ندارم و این که کلی برنامهٔ آپدیت‌نشده دارم وجدانم رو آزار نمی‌داد...

---

من که آیفون جدید نخواهم خرید (چون با ۳ میلیون تومان می‌شه کار بهتری کرد)، اما آی‌فون ۴ که دستگاه بسیار عالی‌ایه متأسفانه در iOS 6 کمی سرعتش پایین اومده و خیلی‌ها به‌این خاطر مهاجرت خواهند کرد...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط AliGhz » 04 سپتامبر 2012, 23:38

ممنون ایلیا جان. کتابیه که در لیست دارم؛ شاید بهتر باشد همین روزها خواندنش را شروع کنم :-)

اما هنوز وضعم به آن بدی ها هم نیست :-) همچنان وی پی ان به راه است تا چشمم به آن صفحه نیفتد، نیویورکر و یکی دو مجله دیگر را مشترک هستم، کتابهای خوبی خریده ام که دارم به مرور می خوانم شان، و جدیدا هم با اپلیکیشن و کتابهای متفاوت TED Books آشنا شده ام. ولی خب، هشدار خوبی بود! و البته، شاید از میان این همه دلیل برای مهاجرت، بالاخره برای استفاده آدمیزادانه! از اینترنت هم شده، از این کشور مهاجرت کنم.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط saeidk » 05 سپتامبر 2012, 00:13

مبحث کلاس یادتون نره. 4s چون ظاهرش فرق با ۴ نداشت خیلی باکلاس نبود ولی ظاهراً 5 اینجوری نیست
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط aamir » 05 سپتامبر 2012, 00:59

امیدوارم قیافش اون چیزی نباشه که تو همه این مدت سایت ها شایعه کرده بودن! چون واقعا پشتش زشته
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط Ilia » 05 سپتامبر 2012, 01:56

…یعنی چی باعث میشه شما سوییچ کنید از 4s یا 4...؟

داشتن پول زیاد! :-)

چیزی که هنوز نیومده رو که نمیشه اینطور قطعی حرف زد. بگذار بیاد و ببینیم که چی داره و چی نداره، بعدش.

اگر فیچر خارق العاده‌ای نداشته باشه، معنی چندانی نداره که کسی 4S رو با این عوض کنه غیر از اینکه پول براش مسئله‌ای نباشه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط .SorousH. » 05 سپتامبر 2012, 05:38

بنظر من تو مملکت خوشگل ما خرید آیفون با همین قیمت تقربیه ۲میلیون تومان هم زیاد است چه برسد به ۳میلیون تومان
هیچ وقت حاضر نمیشم ۳میلیون تومان بابت آیفون بدم چرا که من با این پول صاحب آیمک شدم(خودتون تجزیه تحلیل کنین)
و اگه کسی عاشق iOS هست بهتره یک آیپاد تاچ (اگه جدیدش بیاد که چه بهتر) بگیره و یا آیفون لاک بگیره! و هزینه ی بیخودی نکنه جز اینکه ۳میلیون براش پول یک روز قاقالیلی و خوش گذرونی باشه

در صورتی من آیفون جدید رو میگیرم که لاکش (Lock) گیرم بیاد که جایگزینی برای آیپاد تاچم بکنم و پوزش را بدهم بگم من ۳میلیون دادم گوشی و طرف مقابل هم بگه: خیلی مُنگُلی!!!! :-D
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط alireza3335 » 05 سپتامبر 2012, 10:57

خیلی بعید میدونم ۵بزاره.. یعنی ۱۰سال دیگه با همین سیستم ما میگین آیفون ۱۵؟ به نظرم از روش ipad استفاده کنه..

این همون مطلبی بود که بنده در مورد نام گذاری آی پد جدید عرض کردم! چه معنی داره که همین طور شماره گذاری اش بره جلوتر؟
اصلا من اگر یک شرکت داشتم اسم محصولاتم را خیلی دیر دیر عوض می کردم یا اصلا عوض نمی کردم در عوض مدل محصولات را با سال تولیدشان مشخص می ساختم!
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

بعدی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان