انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بابا مردم از خنده

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

بابا مردم از خنده

پستتوسط hamid136464 » 17 سپتامبر 2010, 20:12

سلام به همه دوستان عزیز موضوعی رو باید بگم
خدایش این نداشتن اطلاعات در مورد مکینتاش دیگه داره کلافه کننده میشه چند وقت پیش رفتم به بسته نرم افزار بخرم وقتی به فروشنده گفتم من مکینتاش کار می کنم گفت آره ویندوز خوبیه :lol: منم که دیگه چیزی نمونده بود از شدت ضعف و تعجب :shock: نصبت به توهینی که به صاحت مقدس مک وارد کرد زمین بخورم خودمو جمو جور کردم و بهش گفتم نه عزیزم مکینتاش ویندوز نیس باز فروشنده حرفش رو تکرارکردو گفت نه دیگه اونم یه ویندوز ;-) گفتم چیزی نگم بهتره

۲ روز بعدش کلاس سیستم عامل توی دانشگاه داشیم تازه جلسه دومش بود استادم پرسید کسی اینجا هست که به غیر ویندوز سیستم عامل دیگه ای کار کنه من یه نگاه به کلاس انداختم دیدم صدای هیچ کسی در نیومد دستمو بردم بالا با افتخار گفتم استاد من مک کار می کنم 8-) یه هو استادم از پرسید چی هست این مک لینوکسه :lol: خدایش دیگه سرم گیچ رفت خودمو کنترل کردم گفتم نه استاد یه سیستم عامل دیگس محصول شرکت اپل هست اونم سرشو تکون داد منم فهمیدم که نفهمیده چیزی بعد کلاس یه کم ازم سوال کرد و قرار شد بیام سر کلاس روی لپ تاپم نصب کنم وبه بقیه بچه ها این سیستم عامل رو معرفی کنم

==========
راستی یه چیز دیگه از طرف انجمن کامپیوتر که دست بچه های کارشناسی افتاده البته زورکی ماهر کاری کردیم نشد که دست بچه های کاردانی بیفته خلاصه قرار شد یه کنفرانس بین دانشجویان کاردانی و کارشناسی جهت آشنایی و نصب و مقایسه با باگ مایکروسافت ( ویندوز) :joy: بزارم که با استقبال خوبی مواجه شده

یه خواهش دیگه سعی کنین اطلاع رسانی رو بیشتر کنین بابا مردم چیزی نمی دونن وگرنه عمرا برن سمت ویندوز من ۲ سالی هست هدایت شدم و به سوی مک حرکت کردم و در این راه خیلی ها رو هم با این زیبای پنهان آشنا کردم

سپاس خدایی که استیو جابر رو آفرید ;-)
نماد کاربر
hamid136464

پست‌ها : 5

Re: بابا مردم از خنده

پستتوسط iM4n » 04 فوریه 2012, 23:47

یک رفیق عزیز داریم چند ماهه رفته امریکا
قبل رفتنش داشتیم یه روز چت میکردیم
گفتم میخوام مک بوک بگیرم گفت ایول خیلی شاخه فقط یه جوریه ! دیدی ؟؟ ویندوزش فرق داره ! :-))))
iM4n

پست‌ها : 6

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 19 مهمان