انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بازگشت auto cad بعد از ۱۸ سال به مک

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

Re: بازگشت auto cad بعد از ۱۸ سال به مک

پستتوسط Amin811 » 30 اوت 2010, 11:10

خواهش میکنم .t.A.T.u جان! ببخش بابت تاخیر :-D
اگه برنامه رو تست کردی و چیزی به نظرت جالب و نو اومد اونو بگو تا ما هم بهره ببریم. من که بی صبرانه منتظر نسخه ی اصلی هستم تا بیاد و منم این windows ... رو از شرش خلاص شم!
Amin811

پست‌ها : 82

پستتوسط .t.A.T.u » 31 اوت 2010, 05:59

Amin811 نوشته است:[نمایش]
خواهش میکنم .t.A.T.u جان! ببخش بابت تاخیر :-D
اگه برنامه رو تست کردی و چیزی به نظرت جالب و نو اومد اونو بگو تا ما هم بهره ببریم. من که بی صبرانه منتظر نسخه ی اصلی هستم تا بیاد و منم این windows ... رو از شرش خلاص شم!

حتما! من امروز فردا باید برم اول سیستم رو آپدیت کنم. یه آپدیتی حدود ۷۰۰ مگابایتی انتظارم رو می کشه. بعدشم بتا ۳ رو نصب کنم و بتا ۴ رو سفارش دانلود بدم( من هنوز کاربر کانکشن نفتی هستم ). خیلی مشتاقم این نسخه رو ببینم، امیدوارم ناامید نشم...
.t.A.T.u

پست‌ها : 8

پستتوسط Amin811 » 31 اوت 2010, 08:47

حتما نا امید نمی شی!
بالاخره ما هم یه روزی این سرعتامون میره بالا ، غم مخور!  
Amin811

پستتوسط Pooria Azimi » 31 اوت 2010, 12:10

Autodesk to Release AutoCAD for Mac, iPad and iPhone

http://www.macrumors.com/2010/08/30/aui ... and-iphone

نسخهٔ نهایی، آخر اکتبر عرضه خواهد شد. برنامه‌های رایگانی هم برای آی‌فون و آی‌پد عرضه خواهند شد که امکان دیدن فایل‌های ساخته شده با اتوکدِ مک ( و ویندوز) و همچنین، اعمال تغییرات کوچکی رو به کاربر می‌دهند. برنامهٔ آی‌پدش مخصوصاً باید خیلی جالب باشه، چون طراحی که انجام شده رو می‌شه به اطراف برد و در محیط سه‌بعدی، به همکاران نشان داد.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Amin811 » 01 سپتامبر 2010, 13:28

Phil Bernstein مدیر بخش نرم افزار های معماری، مهندسی و ساختمانی (AEC Software) شرکت Autodesk در حالی که پشت MacBook خود نشسته می گوید:

“3 screens: computer, cloud and mobile”. More than new, standalone versions for mobile devices, Autodesk is pushing forward the integration of workflow and collaboration across their software (not only Autocad), a move in which the cloud will play a key role. A hint of this was seen earlier in Autodesk Butterfly (part of Project Bluestreak), a technology developed by Autodesk Labs.

This move will sure change a lot of things. Collaboration, SaaS (Software as a Service), and eventually lower costs, among others.

پیش فروش AutoCAD 2011 for Mac هم از امروز شروع شده!
Amin811

پستتوسط Amin811 » 11 سپتامبر 2010, 20:17

جزییات بیشتر رو هم درباره ی AutoCAD WS که برای iPad iPhone iPod touch به زودی به صورت رایگان در App Store خواهد بود رو می تونید این جا ببینید .

Amin811

پستتوسط .t.A.T.u » 28 سپتامبر 2010, 18:11

خوب مثل اینکه این داستان منو اتو کد سر دراز دارد! امروز به ۱۰.۶.۴ آپدیت کردم و با کلی ذوق و شوق نسخه بتا ۳ رو نصب کردم، ولی ارور داد که این نسخه بتا دیگه اکسپایر شده و نمیشه ازش استفاده کرد، من تاریخ سیستم رو کشیدم عقب ببینم تاثیر داره یا نه، که خوشبختانه داشت ولی بدبختانه دوباره موقع اجرا همون ارور قبلی رو میده و من همچنان بی اتوکد هستم، باید برم بتا ۴ رو دانلود کنم ببینم چی میشه...کسی تاریخ دقیق نسخه نهایی رو می دونه؟

ویرایش: الان که دقت کردم، متوجه شدم ورژن بتا من ۱ هست نه ۳! :shock: این هم از حواس پرتی من! فردا هرطور شده بتا۴ رو دانلود می کنم.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط .t.A.T.u در 28 سپتامبر 2010, 18:18.
.t.A.T.u

پستتوسط Pooria Azimi » 28 سپتامبر 2010, 18:13

.t.A.T.u نوشته است:[نمایش]
خوب مثل اینکه این داستان منو اتو کد سر دراز دارد! امروز به ۱۰.۶.۴ آپدیت کردم و با کلی ذوق و شوق نسخه بتا ۳ رو نصب کردم، ولی ارور داد که این نسخه بتا دیگه اکسپایر شده و نمیشه ازش استفاده کرد، من تاریخ سیستم رو کشیدم عقب ببینم تاثیر داره یا نه، که خوشبختانه داشت ولی بدبختانه دوباره موقع اجرا همون ارور قبلی رو میده و من همچنان بی اتوکد هستم، باید برم بتا ۴ رو دانلود کنم ببینم چی میشه...کسی تاریخ دقیق نسخه نهایی رو می دونه؟

سه پست بالاتر: آخر اکتبر. تقریباً یک ماه دیگه.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 29 سپتامبر 2010, 20:40

AutoCad WS که برنامه‌ای رایگان برای «مشاهدهٔ» فایل‌های ایجاد شده توسط اتوکد (مک و ویندوز) بر روی آی‌فون و آی‌پاد و آی‌پده، امروز در App Store قرار گرفت:

http://itunes.apple.com/us/app/autocad- ... 9734?mt=8#

برای آی‌فون:

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

و برای آی‌پد:

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط .t.A.T.u » 08 اکتبر 2010, 23:49

خوب این داستان من و اتوکد انگار حالا حالاها قراره ادامه داشته باشه. سیستم عامل رو هم به ۱۰.۶.۴ آپدیت کردم و نسخه  RC2 برنامه رو گرفتم و نصب کردم و اجرا ولی باز هم هنگام باز شدن برنامه کرش می کند.
ارورش هم این است:
 Error signature:
application:(null)
Version:(null)
Error: Unhandled Exception
کسی با همچین اروری برخورد نکرده؟ راه حلی سراغ نداره؟
تنها کاری که از من بر میومد این بود که از گزینه سند ریپورت استفاده کنم.
.t.A.T.u

پستتوسط Amin811 » 09 اکتبر 2010, 03:12

من اینو پیدا کردم امیدوارم به دردت بخوره:
http://www.ddlhere.com/mac-applications ... ac-os.html
فکر کنم بهتره تا اومدن نسخه نهااییش صبر کنی. مثل من :-D
Amin811

پستتوسط Pooria Azimi » 15 اکتبر 2010, 18:19

بالاخره اتوکد مک عرضه شد - چند دقیقه پیش!

http://www.autodesk.com/autocadformac

می‌تونید نسخهٔ ۳۰ روزه‌ش رو همین الآن دانلود بکنید. البته ایران در لیست کشورها نیست، اما منطقاً نیازی به وارد کردن شمارهٔ کارت اعتباری و این‌جور چیزها نیست و «امیدوارم» به آی‌پی ایران هم گیر نده.
اما حتی اگر هم این اتفاق افتاد، اگر یه چند ساعت صبر بکنید، همین نسخهٔ تریال در تورنت هم پیدا می‌شه و از اون‌جا می‌تونید دانلودش بکنید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 17 اوت 2011, 00:16

نسخهٔ عادی اتوکد مک، ۴٫۰۰۰ دلار(!) قیمت داره - خرید این نسخه از طریق سایت اتودسک قابل انجامه: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc ... eID=123112

اما اتودسک چند ساعت پیش برنامهٔ AutoCAD LT برای مکینتاش رو در Mac App Store قرار داد، با قیمتِ ۹۰۰ دلار: http://ax.itunes.apple.com/us/app/autoc ... 151?mt=12#

تا جایی که متوجه شدم، AutoCAD LT نسخهٔ لایتِ اتوکده و تمام feature ـهای اون رو نداره،‌اما خوب قیمتش خیلی ارزونتره.

نکتهٔ جالب، اینه که اتودسک تصمیم گرفته این برنامه رو در Mac App Store قرار بده- جایی که از ۹۰۰ دلار قیمت برنامه، ۲۷۰ دلارش به جیب اپل می‌ره!
Amar Hanspal که عنوان شغلی‌ش ۷۰ کاراکتره (Autodesk's senior vice president for platform solutions and emerging business) و احتمالاً می‌تونه این رکورد رو در گینس ثبت کنه، در این مورد به وال‌استریت ژورنال گفته:
Apple is "acting as an agent for us" and is "commercially rewarded for doing that."

http://www.macrumors.com/2011/08/16/aut ... app-store/

این برنامه به‌قدری گرونه که فکر کنم اگر روزی ۱۰۰ نفر هم بخرنش، همیشه در لیست Top Grossing مک‌اپ‌استور باشه!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

قبلی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 21 مهمان