انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Mac Book , Snow Leopard and 64 bit

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

Mac Book , Snow Leopard and 64 bit

پستتوسط amirazizi » 08 اکتبر 2009, 17:32

خوشبختانه مثل اینکه از نسخه ۱۰.۶.۲ Snow می تونه روی Macbook ها هم ۶۴ بیتی نصب می شه و دیگه می تونه ۶۴ بیتی کار کنه .
amirazizi

پست‌ها : 482

پاسخ: Mac Book , Snow Leopard and 64 bit

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 اکتبر 2009, 21:21

-کم کم داشتم بین خرید نسخه اصلی Windows 7 و گوشی موبایل فکر می‌کردم که این خبر رو دیدم ;-)
ولی جدا اپل Snow Leopard رو با مشکلات خیلی زیاد اون هم زودتر از موعد داد که مثلا از Windows 7 زودتر باشه اما من یکی رو خیلی دلسرد کرد.
- کسی از ۶۴بیت شدن احتمالی MotorolaSM56KUSB.kext خبر نداره؟
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Reza.Y » 14 اکتبر 2009, 21:11

علی جان اتفاقا Snow Leopard مشکلات خیلی زیادی نسبت به Leopard نداره. در مجموع خیلی reviewها مثبته. نمی‌دونم تو از چی دلسرد شدی.
حالا کدوم نسخه Windows 7 رو می‌خواستی بخری؟ ;-)
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط Ali.Rastegar » 16 اکتبر 2009, 20:38

شاید بخشی از دلسردی من به خاطر اینه که از شعار Finely Tuned انتظار Finally Tuned داشتم :-)
اگر بخوام از مشکلاتم بگم:
- هرچندوقت یکبار بدون دلیل خاص بعد از قطع اینترنت dialup یا موقع وصل شدن System Preferences غیر قابل استفاده میشه و پروسه‌ی configd تا حدی که بتونه از CPU استفاده می‌کنه! گاهی اگر کاری به کارش نداشته باشی بعد از مدتی درست میشه گاهی لازم میشه restart کنی!(بلانسبت خاطره ویندوز زنده شده)
- باگ‌های درایور Intel GMA X3100 اونم بعد از این همه مدت در حالی که اپل واقعا در مک‌هایی که Snow Leopard ازشون پشتیبانی می‌کنه تعداد بسیار محدودی کارت گرافیک داره که تست کردنشون چندان سخت نیست.(این مشکل هم معمولا بدون restart حل نمیشه)
- مشکلات color profileها حداقل با مانیتورهای شرکت‌های دیگه(که فعلا راهی برای مخفی کردن مشکل هست تا ببینیم 10.6.2 چی کار می‌کنه)
اینها در کنار مشکلات ریزی که هرازچندگاهی بهش برمی‌خورم کاملا با Finely Tuned در تضاده.
و اما درمورد نسخه‌های Windows 7 فکر کنم باید مثل تبلیغات Mac و PC گردونه درست می‌کردم :-D
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Reza.Y » 17 اکتبر 2009, 10:06

جز مشکل آخری که البته با دستکاری حل شد، من با دو تای دیگه سر و کار ندارم. البته حق بده که درایور ۳۲ بیتی مودمت باعث مشکلات System Pref می‌شه.
مشکل X3100 رو نمی‌دونستم و کاملا حق داری.
Reza.Y

پست‌ها : 435

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 20 مهمان