انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

یک اخطار جدی

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

یک اخطار جدی

پستتوسط amirazizi » 27 اوت 2009, 19:14

معمولا تا دو update بعد سیستم عامل ها قابل اطمینان نیستند . مثلا 10.6.2

Leopard - 10.5 پر از انواع و اقسام bug های رنگ و وارنگ بود بعد که 10.5.1 اومد یک سری از مشکلاتش حل شد اما باز هم خوب نبود .

10.5.2 باز هم بهتر شد اما باز هم هنگ های عجیب غریب می کرد. تازه از 10.5.3 بود که تقریبا تمام مشکلات حل شد و دیگه 10.5.4 خوب بود.

اگر از من می شنوید تا 10.6.2 یا 10.6.3 نیومده upgrade نکنید مخصوصا اگر وسط پروژه هستید و از نرم افزاری مثل Final Cut Pro استفاده می کنید .

البته این فقط یک پیشنهاده هر جور خودتون فکر می کنید درسته عمل کنید .

طبق تجربه من سیستم های جدید apple همیشه اغوا کننده هستند اما نقره داغ می کنند.

چند ماه صبر کنید و بگذارید دوستانی که عجله دارند تست های Beta رو انجام بدند و هزارتا bug report برای apple بفرستند بعد که مشکلات حل شد upgrade کنید.
amirazizi

پست‌ها : 482

پاسخ: یک اخطار جدی برای تمام دوست

پستتوسط Ali.Rastegar » 28 اوت 2009, 13:18

من هم موافقم که اگر وسط پروژه‌ای هستید خصوصا مواردی مثل Final Cut نباید در update عجله کرد، اگرچه این رو هم باید در نظر داشت که خود Snow Leopard با شعار Finely Tuned عرضه میشه. باید دید چی از آب درمیاد.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پاسخ: یک اخطار جدی برای تمام دوست

پستتوسط Ilia » 28 اوت 2009, 16:51

با تائید صحبتهای دوستان در بالا، من هم به دوستان توصیه میکنم که سعی کنید حتی اگر میخواهید که از کپی اسنولپرد استفاده کنید، از داونلود آن پرهیز کنید. خبرهایی میرسد که سایتهایی از علاقهٔ مردم استفاده کرده‌اند برای آلوده کردن سیستم‌های آنها و حملات اینترنتی. بعلاوهٔ آنکه داشتن دیسک همیشه بسیار مفید است. توصیهٔ من به دوستان خارج از ایران هم این است که آن را بخرید. سی دلار ارزش به خطر انداختن امنیت سیستم را ندارد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

یک اخطار جدی

پستتوسط Ilia » 09 اکتبر 2009, 21:24

امیر اعلام خطر کرده بود! :-)

امروز خبری را دیدم مبنی بر اینکه مشکلی برای بعضی‌ها در اسنولپرد پیش آمده که کل اکانتشان را با تمام محتویاتش پاک کرده است.

بنظر اینطور می‌آید که این مشکل برای عدهٔ معدودی پیش آمده. اما این موضوع باز اهمیت بک‌آپ داشتن روی هارد خارجی را باز نشان میدهد.

اگر اطلاعات مهمی دارید آن را یا دستی و یا با تایم ماشین بک‌آپ کنید.

این هم مرجع خبر:
http://www.9to5mac.com/snow_leopards_eat_users
و
http://reviews.cnet.com/8301-13727_7-10 ... ncol;title

ایلیا
پیوست‌ها
SnoLeopard.jpg
SnoLeopard.jpg (67 KiB) - بازدید 2867 بار
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175