انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آخرین مک‌ورد

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: آخرین مک‌ورد

پستتوسط Pooria Azimi » 08 ژانویه 2009, 01:37

Ilia نوشته است:[نمایش]
قبلا سابقه داشته که اپل کامپیوتری رو کمی بعد از چنین گردهمایی‌ای اعلام کنه. برای همین هم زیاد بعید نیست که مینی تا همین چند وقت آینده سر و کله‌اش پیدا بشه.

من هم همیشه فکر میکردم که چرا یک کیبورد کامل رو روی ا۷ اینچی نمیگذارند. اما یک علتش میتونه این باشه که تقارن کامپیوتر رو بهم میزنه. یعنی باید شما دایم در سمت چپ اون تایپ کنی.

من منتظرم که ببینم اپل با مینی چه میکنه. حدس میزنم که DVD درای و فایروایرش رو حذف کنند و دیسپلی‌پورت جدیدش رو بهش اضافه کنه. و اگر حدس من در مورد حذف درایوش درست باشه مینی خیلی کوچکتر خواهد شد اما باز داد خیلی‌ها رو در خواهد آورد.

در ضمن چند نکته جالب در مورد مکبوک‌پرو ۱۷ اینچی جدید:
- اگر مانیتور ماتش رو بخواهید گرونتره (۵۰ دلار کانادا)
- تا ۸ گیگ حافظه‌اش رو میشه زیاد کرد اما اپل برای ۴ گیگ زیادتر ۱۲۰۰ دلار کانادا به قیمتش اضافه میکنه. :-)

ایلیا

عجیبه . دیشب که سرعت کم بود و نشد که خودم برم یه Configure کنم این مک بوک پرو رو . مخصوصا با قیمتهای تخیلی که شما گفتید !!! اما الآن که بی خیال سرعت کم شدم رفتم دیدم نوشته Ships in 3-4 weeks !!!!

این یکی از اخبار متواتر (!!!!) - یعنی خیلی محکم! - بود که فروشگاه های اپل در ایالات متحده یه سری جعبه دریافت کرده ن و بهشون گفته شده تا اطلاع ثانوی بازش نکنن . اما اگه قرار باشه که این MBP-17 یه ماه دیگه بیاد که جور در نمی آد !!! مگه مرض داشتن قبل مک ورد بسته ها رو بفرستن ؟ واضحه که بسته ها نه می تونن مک بوک پروی جدید لاشن نه بسته های جدید iWorks '09 !!! پس شاید یه خبرایی باشه تا همین 7-8 روز آینده در مورد مینی و آی مک . آی فون نانو هم که مطمئنا به این شکل عرضه نمی شه . بدجوری گیج شده م . دیروز که اعصابم خورد شده بود می خواستم زنگ بزنم به "اپل ایران" سفارش آی.مک بدم اما بعد که کمی فکر کردم و شایعات - مخصوصا شایعات قوی تر - رو کنار هم گذاشتم و با توجه به توضیح امیدوار کننده ی شما ( قبلا سابقه داشته که اپل کامپیوتری رو کمی بعد از چنین گردهمایی‌ای اعلام کنه. برای همین هم زیاد بعید نیست که مینی تا همین چند وقت آینده سر و کله‌اش پیدا بشه. ) و کمی استدلال به این نتیجه رسیدم که حداکثر تا پایان این ماه شاهد آی مک جدید خواهیم بود که اگه این طوری بشه ، فوریه می شه ماه اپل ! آی.لایف 09 - آی مک جدید - مک مینی جدید - آی فون نانو - عرضه ی مک بوک پرو 17 اینچ و خدا میدونه شاید چند تا چیز دیگه ...

آخه چرا اینا ما رو انقدر اذیت می کنن ؟؟ :-) گناه که نکرده ایم "سیب" اپل رو گاز زدیم ...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط amirazizi » 08 ژانویه 2009, 04:46

پوریا جان این خبر رو از من نشنیده بگیر اما سری جدید iMac تا چند ماه دیگه می اید و اگر می تونی چند ماه صبر کن چون سری جدید واقعا متفاوته.

ضمنا شرکت http://www.axiotron.com Axiotron هم ModBook Pro رو نمایش داد که همون Tablet Mac می شه اسمشو گذاشت که صفحه حساس داره.

فقط قیمتش بالاست که حدود 5000$ U.S. Dollars .

ارادتمند

امیر
amirazizi

پست‌ها : 482

پستتوسط Pooria Azimi » 08 ژانویه 2009, 15:00

راست میگن که "بعد از ناامیدی ، امید است" :joy: ممنون . پس حتما صبر می کنم . این مدبوک ها رو هم دیدم . ولی نمی دونستم انقدر گرون در میان ! البته از مدبوک بیشتر قبافه ی ترسناک آقای وزنیاک توجهمو جلب کرد ( در حقیقت ترسوندم ) !

اما خبر خوب برای لپتاپ دارها که از صفحه براق لپتاپشون متنفرن اینه که می تونن با 199 دلار صفحه شون رو مات کنن ! ( البته فعلا برای 15 اینچ ) :

http://www.macrumors.com/2009/01/07/mws ... rilla-pod/

TechRestore* is offering a Matte screen replacement option for unibody 15" MacBook Pro owners who just can't deal with the glossy screen, a common concern after Apple discontinued the offering of matte screens from some of their notebooks. Cost for this replacement service is $199.

تصویر

تصویر

http://www.techrestore.com/xcart/produc ... 273&page=1
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط pooriya » 08 ژانویه 2009, 15:45

این لینک عکسای آخرین مک ورد هستش

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/co ... 02624.html
نماد کاربر
pooriya