انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

دانلود Mac OSX Tiger 10.4.7 براي پردازنده

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

دانلود Mac OSX Tiger 10.4.7 براي پردازنده

پستتوسط Romooly » 20 نوامبر 2006, 00:05

تصویر
Romooly

پست‌ها : 2

پستتوسط Behnam » 20 نوامبر 2006, 00:14

می‌بخشی دوست عزیز ولی در ایرماگ نمی‌توان نرم‌افزار دزدی توزیع کرد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Romooly » 20 نوامبر 2006, 00:31

موردي نداره دوست عزيز !

ولي بيشتر نرم افزارها و سيستم عامل ها موجود در ايران اورجينال هستش ؟!! فكر نكم

پخش اين نروافزارها و ... باعث آشتايي بيشتر يوزرها ميشه.

موفق باشي !
Romooly

پست‌ها : 2

پستتوسط Behnam » 20 نوامبر 2006, 00:54

این یکی از موضوعاتی هست که همیشه مدیریت ایرماگ را در شرایط دشواری قرار می‌دهد. برای کاربران مقیم ایران بد نیست که چند نکته را یادآوری کنم.
ایرماگ یک انجمن کاربران مکینتاش است که از سوی اپل به رسمیت شناخته شده است. هرگونه تخطی از قوانین ما را از اپل بیرون خواهد انداخت. من نمیدانم لینک‌های نرم‌افزارهای دزدی از کجا می‌آیند ولی ایرماگ در آلمان قرار دارد و اپل کافیست که دستش را دراز کند تا یقهٔ آن را بچسبد!
اگر کسی مک خریده باشد، سیستم‌عامل آن را هم خریده است که با آن می‌آید. برای فاینال کات هم، اگر کسی پول مک داشته باشد احتمالاً پول فاینال کات را هم دارد! من از شرایط داخل ایران کمابیش آگاهم و می‌دانم که واقعیت‌ها چیز دیگری است. ولی من مخصوصاً واژهٔ «دزدی» را بکار بردم تا سر وجدان خود را کلاه نگذاشته باشیم. حال اگر فشار شرایط ما را به ارتکاب دزدی وادار کند، دست کم وجدانمان می‌داند که چه کرده‌ایم و اینکه در عذاب قرار بگیرد یا نه، بسته به این است که واقعاً تا چه حد در فشار بوده‌ایم.
قدر مسلم این است که این فشار، هر چه هست، در داخل ایران وجود دارد و ایرماگ در آلمان نمی‌تواند سهمی در کاستن آن داشته باشد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان