انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

گم شدن dvd retail

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

گم شدن dvd retail

پستتوسط masood1 » 17 دسامبر 2017, 23:30

سلام وقت عزیزان
بنده یک مک بوک ۲۰۰۹ مدل a1278 دارم البته ازش راضی هستم
چندساله که سیستم عاملشو عوض نکردم و الان میخوام عوزش بکنم ولی متاسفانه dvd retail اونو گم کردم و نمی دونم باید چکار کنم؟
کسی میتونه راهنمایی بکنه؟
سیستم عاملش هم 10.6 mac os x snow leopard هستش
masood1

پست‌ها : 4

پاسخ: گم شدن dvd retail

پستتوسط Behnam » 18 دسامبر 2017, 04:00

اگر هم‌اکنون مک‌بوک شما با OS 10.6 کار می‌کند با انتخاب update در آیکان اپل در بالای سمت چپ دسکتاپ می‌توانید آن را به روز برسانید. آخرین نسخهٔ پلنگ برفی OS 10.6.8 است. بعد از این سیستم عامل (که اگر مشکلی با آن ندارید پیشنهاد می‌کنم عوض نکنید چون بهترین است!) اپل دیگر DVD اینستال ندارد و می‌توانید مستقیماً از App Store دانلود کنید. البته به مدل مک‌بوک خودتان و همخوانی آن با نسخه‌های بعدی سیستم عامل مک باید توجه کنید که قابل استفاده باشد. باید یک Apple ID با App Store داشته باشید و اگر ندارید تهیه کنید تا پس از دانلود سیستم عامل، بقیهٔ بروز رسانی‌ها از طریق همان حساب کاربری با App Store پیگیری شود. آن گزینهٔ «update» در پلنگ برفی در نسخه‌های بعدی وجود ندارد و باید برای بروز رسانی App Store را باز کرد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط masood1 » 18 دسامبر 2017, 09:41

تشکر از پاسخ شما عزیز گرامی
بنده مک بوک خودم رو به 10.6.8 آپدیدت کردم و بعد از آن به ماوریک ارتقاء دادم اما متاسفانه با ماوریک خوب نیست و مک سنگین کار می کند یکدفعه هم هنگ می کند و ریست می شود
masood1

پست‌ها : 4

پستتوسط saeidk » 18 دسامبر 2017, 11:48

طبیعتاً می‌توانید از بازار dvd نسخه ۱۰.۶ را بگیرید و روی کامپیوترتان نصب کنید و البته در اینترنت هم برای دانلود وجود دارد. من یک imac داشتم مال ۲۰۰۹ که هاردش را عوض کردم و ssd نصب کردم که خیلی سرعتش خوب شد و ۱۰.۱۰ را به‌خوبی جواب می‌داد.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان