انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

macOS High Sierra version 10.13

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

پاسخ: macOS High Sierra version 10.13

پستتوسط Ali.Rastegar » 15 اکتبر 2017, 01:21

Ali_Omid نوشته است:[نمایش]
روی مک‌بوک نصب کردم، اسپات‌لایت مشکل دارد. با تایپ روی کی‌بورد، اسپاتلایت خارج می‌شود و روی دسکتاپ می‌پرد. reindex هم جواب نداد.

اینم امتحان کردید فایل plist-ش رو پاک کنید و ریستارت کنید؟
[نمایش]
From your Finder "Go" menu > "Go to folder" and enter
~/Library/Preferences/com.apple.Spotlight.plist
Press Return.
Delete the plist file.
Then, restart, or log out and in again.
https://discussions.apple.com/thread/81 ... 0&tstart=0
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2831

پستتوسط Behnam » 15 اکتبر 2017, 05:02

من که برگشتم به Sierra.
کی‌پد شماره‌های صفحه‌کلیدم با High Sierra مشکل داشت. چند چیزی را که در اینترنت دیده بودم امتحان کردم و نتیجه نداد. آن کی‌پد برای من خیلی مهم است. گفتم enough is enough! برگشتم به جایی که کی‌پد کار می‌کرد!
UnicodeNaskhProject@gmail.com
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3474

پستتوسط Hassan » 27 اکتبر 2017, 11:50

دو نفر از دوستان من که به High Sierra آپگرید کرده اند میگویند که لپ تاپشان کندتر از قبل به نظر میرسد. مخصوصا در موقع بیدار شدن و در پاراللز. لپ تاپهای هر دو نفر از مدلهای جدید است. یکی مک بوک پرو ۱۵ اینچ ۲۰۱۶ و دیگری مک بوک ۱۳ اینچ ۲۰۱۶ و هردو با تاچ بار. کسی به چنین مشکلاتی برخورده؟ در کل دوستانی که آپگرید کرده اند توصیه میکنند که از Sierra به High Sierra آپگرید کنم؟
Hassan

پست‌ها : 30

پستتوسط Ali.Rastegar » 27 اکتبر 2017, 21:42

Hassan نوشته است:[نمایش]
دو نفر از دوستان من که به High Sierra آپگرید کرده اند میگویند که لپ تاپشان کندتر از قبل به نظر میرسد. مخصوصا در موقع بیدار شدن و در پاراللز. لپ تاپهای هر دو نفر از مدلهای جدید است. یکی مک بوک پرو ۱۵ اینچ ۲۰۱۶ و دیگری مک بوک ۱۳ اینچ ۲۰۱۶ و هردو با تاچ بار. کسی به چنین مشکلاتی برخورده؟ در کل دوستانی که آپگرید کرده اند توصیه میکنند که از Sierra به High Sierra آپگرید کنم؟

توصیهٔ من به تمام افرادی که از دستگاهشان برای کار (از کار گرافیک و تدوین گرفته تا کارهای اداری و فنی) استفاده می‌کنند این است که حداقل تا اولین آپدیت بزرگ نسخهٔ جدید صبر کنند تا ایرادات مهم برطرف شده باشند (در این مورد، macOS 10.13.1). حتی بعد از انتشار اولین آپدیت هم شما را به داشتن بکاپ کامل و سالم از نسخهٔ فعلی (برای برگشتن به این نسخه در صورت عدم رضایت یا مشکلات بعد از نصب) و چک کردن وضعیت سازگاری برنامه‌های مورد استفاده با نسخهٔ جدید سیستم عامل توصیه می‌کنم.
اما اگر کنجکاو هستید و هارد اکسترنال یا فلش USB با پارتیشن خالی دارید، می‌توانید برای آزمایش این نسخه را روی آنها نصب کنید تا ببینید چطور کار می‌کند و برای استفادهٔ هر روزه شما مناسب است یا خیر.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2831

قبلی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان