انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل یوسمتی با بوتکمپ — Bootcamp

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

مشکل یوسمتی با بوتکمپ — Bootcamp

پستتوسط mohammads » 29 آوریل 2015, 15:25

سلام

لطفا راهنمایی کنید زمانی که می خام با بوت کمپ اقدام به نصب ویندوز کنم اجازه نصب داده نمی شود و پیغام زیر ظاهر میشه :

The startup disk cannot be partitioned or restored to a single partition.

The startup disk must be formatted as a single Mac OS Extended (Journaled) volume or already partitioned by Boot Camp Assistant for installing Windows.

با تشکر.
mohammads

پست‌ها : 2

پاسخ: BOOTCAMP

پستتوسط Ilia » 29 آوریل 2015, 18:31

من یک جستجو کردم. انگار که این داستان سر دراز داره در یوسمتی.

اجالتا این دستور رو در ترمینال اجرا کن ببین اثری میگذاره یا نه:
diskutil cs revert

مثل همیشه داشتن بک‌آپ قبل از انگولک پارتیشن‌ها ضروریست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: BOOTCAMP

پستتوسط mohammads » 29 آوریل 2015, 20:55

تشکر از شما دوست عزیز ولی دستور هیچ تغییری رو ایجاد نکرد ایا راه دیگری وجود ندارد ؟ یعنی پارتیشن بوت کمپ به طور کامل از بین رفته و حال باید ریستور کرد ؟
mohammads

پست‌ها : 2

پاسخ: مشکل یوسمتی با بوتکمپ — Bootcamp

پستتوسط Ilia » 29 آوریل 2015, 21:47

یوسمتی با بوتکمپ هنوز مشکل دارد. آنطور که من استنباط کرده بودم، شما یوسمتی را کلین انیستال کرده بودید. پس بایستی قبلا پارتیشن شما ناپدید شده باشد. ریکاوری آن پارتیشن ممکن است اما کلی دردسر دارد و در آخر بستگی به درصد نوشته شدن اطلاعات جدید روی آن دارد.

این دستور که من دادم، اگر کار کند، فقط امکان درست کردن پارتیشن جدید را ممکن است بدهد. آنهم تازه مطمئن نیستم.

اپل خودش باید این مشکل یوسمتی را حل کند. اما کلا برای همین چیزهاست که من استفاده از پاراللز یا مشابهاتش را همیشه توصیه میکنم.

به هر حال من سالهاست که بوت‌کمپ را نصب نکرده‌ام. دوستان دیگری که تجربه و حوصلهٔ این داستان را دارند بهتر از من میتوانند کمک کنند. فوروم‌های اپل هم بحث‌های زیادی دارد در مورد همین مشکل و راه حل‌های مردم برای سعی در حل آن.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 15 مهمان