انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مک بعد از سعی برای نصب برنامهٔ هارد WD راه نمی افتد

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

مک بعد از سعی برای نصب برنامهٔ هارد WD راه نمی افتد

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 17:55

:triumph:
Salam
man dishab harde jadid WD 1 T bara avalinbar vaskardam be mac air
shenakhto install khast beshe manam drag kardam to app ama natonestam chizi rosh berizam bad uninstallesh kardam dafe bad ke dobare rikhtam raft ghesmate turbo instale WD manam zadam ok bad ke install shod goft ke bayad restart beshe manam hardo nakandam va restar kardam bad ke mac restart shod to safe asli ke bayad pass bedi va varede macbook beshi safe 3 sec mire kerem rang mishe va bar migarde to hamon safe aval ke dasgaho roshan mikoni :-(
manam hardo kandamo 1 bar dige emtehan karam ama baza bala miad ro ghesmat pass dadan ke mac man pass nadare dobare haminjori mishe
Hala hardam saleme ama mac booko bayad chikar konammm ke bala nemiad
Rahnamaim mikonin dooste aziz
bobsat

پست‌ها : 7

پاسخ: مشکل هارد اکسترنال پس از اتصال به ویندوز

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 18:08

Salam
man dishab harde jadid WD 1 T bara avalinbar vaskardam be mac air
shenakhto install khast beshe manam drag kardam to app ama natonestam chizi rosh berizam bad uninstallesh kardam dafe bad ke dobare rikhtam raft ghesmate turbo instale WD manam zadam ok bad ke install shod goft ke bayad restart beshe manam hardo nakandam va restar kardam bad ke mac restart shod to safe asli ke bayad pass bedi va varede macbook beshi safe 3 sec mire kerem rang mishe va bar migarde to hamon safe aval ke dasgaho roshan mikoni :-(
manam hardo kandamo 1 bar dige emtehan karam ama baza bala miad ro ghesmat pass dadan ke mac man pass nadare dobare haminjori mishe
Hala hardam saleme ama mac booko bayad chikar konammm ke bala nemiad
Rahnamaim mikonin dooste aziz
bobsat

پاسخ: هنگ کردن مک — Kernel Panic

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 20:30

من بعد از خوندن مطالب خوب سايت شما ميدونم اشكال كارم برا استفاده از هارد WD ١ترا در امكان ريختن فايل روي هارد در مك بوك اير از كجا بوده اما ديشب ٢ بار سعي كردم خودم حلش كنم كه متاسفانه دفعه دوم رفتم قسمتي كه ميگفت توربو اينستال ميخواي براي نسب هارد منم زدم اره بعد كه نسب شد گفت رياستارت شه لپ تاپ منم بدون كندن هارد زدم اره اما بعدش مك تا اونجا كه بايد لوگاين كني و پسورد بدي ميومد بالا و بد ٣ ثانيه صفحه كرم رنگ ميشد و دوباره ميومد سر جاي اولش كه پسورد ميخواست
حالا هارد سالمه و من بلدم چه جوري هم با مك كارش بندازم هم با ويندوز اما مك بوك من بالا نمياد ميتونين كمكم كنين يا اينكه بگين مشكلش چيه؟؟؟
ممنون ميشم از همتون
bobsat

پاسخ: مک بعد از سعی برای نصب برنامهٔ هارد WD راه نمی افتد

پستتوسط Ilia » 27 ژوئیه 2014, 21:10

برای در فهمیدن مشکل شما مشکل دارم. اما بطور خلاصه:

-اگر مک شما پسورد نداره (که بعیده چون OSX موقع نصب از شما میخواهد که حتما پسورد انتخاب کنید)، فقط دکمهٔ return را باید زد. اما پسورد شما همان پسورد یوزر شماست فقط احتمالا شما میزان کرده اید که در وقت راه افتادن کامپیوتر این پسورد را از شما نپرسد. الان احتمالا هنوز عمل نصب این برنامهٔ وسترن دیجیتال کامل نشده و برای نصب آن پسورد میخواهد.

- من فکر میکنم که اصلا از خیر نصب این برنامه برای هاردتان بگذرید. بدون آنهم خوب کار خواهد کرد. یعنی من اگر جای شما باشم، بعد از نصب دوباره آن را (از طریق همان اینستالر خودش یا هر راهی که  WD خودش توصیه میکند) از روی کامپیوتر برش میداشتم.

لطفا اگر مشکل این نبود، بگویید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 21:30

مرسي كه جواب دادين
اما مشكل براي من ديگه هارد و نصبش نيست
مشكل اينه كه وقتي ميخوام لپ تاپ روشن كنم تا اون صفحه كه ارم اپل مياد و يوزرنيم ميخواد بالا مياد و بعد از اون كه اينترو ميزنم صفحه كرم رنگ ميشه و دوباره بر ميگرده رو همون صفحه كه ارم اپل داره و وارد سيستم نميشه؟؟؟
bobsat

پستتوسط Ilia » 27 ژوئیه 2014, 22:03

بعد از ری‌استارت دکمهٔ shift رو نگهدار و ببین که بدون اکستنشن سیستم راه می‌افتد یا نه. اگر شد بگو.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 22:18

تا اون قسمت كه ١ خط مياد كه لود بشه رفت و تا اخرش پر شد اما باز برگشت به همون صفحه ارم اپل و يوزرنيم و بازم بعد اينتر زدن نرفت تو سيستم برگشت به همون صفحه !!!
bobsat

پستتوسط Ilia » 27 ژوئیه 2014, 22:26

اکانت شما پسورد دارد. آن پسورد را میزنی؟
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 22:39

مثل ويندوز من ٢ تا اكانت درست كردم كه ١ كي بپسورد ميخواد كه پسوردو ميزنم اما صفحه بعد اينتر زدن ١ لحظه رنگش كرم ميشه و دوباره مياد سر همون مرحله پسورد زدن و دومي هم كه بدون زدن پسورد فقط اينترو ميزدم و ميتونستم به سيستم واردشم هم باز همون حالت براش تكرار ميشه
و اينو هم بگم كه تو همون صفحه ارم اپل دار هم ساعتو ميبينم هم مقدار شارژ و هم صدا كمو زياد ميشه و هم نور كيبورد و صفحه كم و زياد ميشه :-(
bobsat

پستتوسط Ilia » 27 ژوئیه 2014, 22:43

یه عکس ازش با دوربین میگیری بگذاری اینجا؟
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط bobsat » 27 ژوئیه 2014, 23:17

من تا چند روز جاي هستم و ديدم كار نميكنه بار اضافه با خودم نياوردم
ببينيد وقتي لپ تاپ خاموشه دكمه رو ميزني كه روشن شه ١ بوق ميزنه و اولين مرحله همون صفحه هست كه يوزرنيم داره و بايد بعد اينتر كردنش لپ تاپ بره به مرحله بعد كه دسكتاپ و بقيه اپليكيشنها و فايلها رو ميبيني و قادري كه از دستگاه استفاده بكني ولي برا من از ديشب بعد اينكه اينترو ميزنم بجا رفتن به مرحله بعد باز برگرده به همون صفحه يوزرنيم كه اولين مرحلست
bobsat

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 14 مهمان