انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با پارتیشن بندی در دیسک یوتیلیتی

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

پاسخ: مشکل با پارتیشن بندی در دیسک یوتیلیتی

پستتوسط Ilia » 30 اوت 2016, 21:52

خوشحالم که مشکل حل شده.

- اگر واقعا به بالاترین سرعت ممکنه و یا سخت‌افزار خاصی احتیاج نداری، بجای بوت‌کمپ از آخرین نسخهٔ Parallels استفاده کن. اگر اصرار بر نصب بوت‌کمپ داری، مطمئن بشو که مراحل را درست انجام میدهی. اپل راهنمای مفصلی برای اینکار دارد. من سالهاست که نصبش نکرده‌ام و اطلاعاتم بروز نیست.

- انگولک هارد و پارتیشن‌ها و کار با ترمینال در این زمینه خطرناک است. اگر مطمئن نیستی چکار میکنی، قبلش خوب تحقیق کن یا از یک خبره کمک بگیر.

- سرعت بوت دستگاه به خیلی چیزها بستگی دارد. مثلا اگر Sharing را فعال کنی یا بدلیلی دستگاه دنبال چیزی در نتورک یا اینترنت بگردد، یا برنامه و اکستنشنی لود بشود و غیره، زمان خواهد برد. من خودم دیده‌ام که وقتی مثلا Sharing فعال بوده (و حالت‌های مشابه آن)، و دستگاه با نتورک درست ارتباط بر قرار نمیکرده زمان زیادی میکشید تا لود بشود چون بایستی تکلیفش را با نتورک مشخص میکرد.

مبارکت باشد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 5599

پاسخ: مشکل با پارتیشن بندی در دیسک یوتیلیتی

پستتوسط hamidrezamt » 01 سپتامبر 2016, 21:25

بله، این‌بار با آگاهی بیشتر و طبق دستورالعمل توانستم به راحتی ویندوز را نصب کنم.
Ilia نوشته است:[نمایش]
- انگولک هارد و پارتیشن‌ها و کار با ترمینال در این زمینه خطرناک است. اگر مطمئن نیستی چکار میکنی، قبلش خوب تحقیق کن یا از یک خبره کمک بگیر.

- سرعت بوت دستگاه به خیلی چیزها بستگی دارد. مثلا اگر Sharing را فعال کنی یا بدلیلی دستگاه دنبال چیزی در نتورک یا اینترنت بگردد، یا برنامه و اکستنشنی لود بشود و غیره، زمان خواهد برد. من خودم دیده‌ام که وقتی مثلا Sharing فعال بوده (و حالت‌های مشابه آن)، و دستگاه با نتورک درست ارتباط بر قرار نمیکرده زمان زیادی میکشید تا لود بشود چون بایستی تکلیفش را با نتورک مشخص میکرد.

نکاتی را که گفتید من‌بعد در نظر خواهم داشت.
Ilia نوشته است:[نمایش]
مبارکت باشد.

ممنون :blush:
MacBook Pro Retina MGX92 (Mid 2014), OS X 10.12
iPhone 7, iOS 10.3
iPad Pro 9.7", iOS 10.3
نماد کاربر
hamidrezamt

پست‌ها : 122

قبلی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان