انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

حذف سیستم عامل مک بعد از داینامیک کردن هارد در ویندوز

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

حذف سیستم عامل مک بعد از داینامیک کردن هارد در ویندوز

پستتوسط mehdizng » 25 اکتبر 2013, 00:28

بعد از نصب ویندوز از طریق بوت کمپ, یه اشتباه بزرگ کردم و هارد رو داینامیک کردم, وقتی سیستم رو رستارت کردم با پایین نگه داشتن دکمه آپشن خبری از سیستم عامل مک نبود. فهمیدم که پریده
الان نه دیسک راه اندازی دارم و نه بک آپی. چکار میشه کرد ؟
mehdizng

پست‌ها : 2

پاسخ: حذف سیستم عامل مک بعد از داینامیک کردن هارد در ویندوز

پستتوسط Ilia » 25 اکتبر 2013, 01:32

یه دلیلش که من همیشه میگم که اگه امکانش رو دارید بهتره از پاراللز و مشابهاتش بجای بوتکمپ استفاده کنید همین جور خرابکاریهاست.

بهر حال، اگر مکت نسبتا جدیده و با لاین یا مانتین لاین آمده، مکت رو روشن کن و دکمه‌های command و r رو بلافاصله نگه دار تا اگر موجود باشد بتوانی از پارتیشن ریکاوری راهش بیندازی و اگر آن هم کار نکند بایستی بتوانی از طریق اینترنت ریکاوریش بکنی (حالا اینکار با اینترنت پیزوری ایران چقدر ممکن باشد را من نمیدانم):
http://support.apple.com/kb/HT4718

اگر هم مکت با لاین نیامده باشد و قدیمیتر باشد یا اینکار برایت ممکن نباشد، من اگر جای شما بودم، میرفتم از یک فروشگاه اینستالر همین مَوِریکس را میخریدم و رویش نصب میکردم.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Ilia » 25 اکتبر 2013, 01:36

در ضمن اگر خواستی موریکس را نصب کنی، از آنها بخواه که یک فلش مموری ۸ گیگی را برایت بصورت اینستالر در بیاورند. اگر طرف هاج و واج نگاهت کرد، برو از مغازه‌ای بخر که بفهمد منظورت چیست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ilia » 25 اکتبر 2013, 02:04

با این برنامه میشه فلش مموری اینستالر رو درست کرد:
http://liondiskmaker.com/?p=189
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط mehdizng » 25 اکتبر 2013, 13:11

Ilia نوشته است:[نمایش]
یه دلیلش که من همیشه میگم که اگه امکانش رو دارید بهتره از پاراللز و مشابهاتش بجای بوتکمپ استفاده کنید همین جور خرابکاریهاست.

بهر حال، اگر مکت نسبتا جدیده و با لاین یا مانتین لاین آمده، مکت رو روشن کن و دکمه‌های command و r رو بلافاصله نگه دار تا اگر موجود باشد بتوانی از پارتیشن ریکاوری راهش بیندازی و اگر آن هم کار نکند بایستی بتوانی از طریق اینترنت ریکاوریش بکنی (حالا اینکار با اینترنت پیزوری ایران چقدر ممکن باشد را من نمیدانم):
http://support.apple.com/kb/HT4718

اگر هم مکت با لاین نیامده باشد و قدیمیتر باشد یا اینکار برایت ممکن نباشد، من اگر جای شما بودم، میرفتم از یک فروشگاه اینستالر همین مَوِریکس را میخریدم و رویش نصب میکردم.

Ilia جان ممنون از راهنماییت, آی مک من برای آخر 2009 هست و امکان ریکاوری اینترنتی رو نداره, فک کنم بهتره برم پایتخت و یا یکی دو تا از این نمایندگی های ساختگی اپل, مثل markazeapple.com, iranapplecenter.com, تا ببینم اکی میشه یا نه
باز هم ممنون
mehdizng

پست‌ها : 2

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 17 مهمان