انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اول کدوم برنامه اجرا شود

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

اول کدوم برنامه اجرا شود

پستتوسط hanoo » 31 مه 2012, 04:08

سلام به اساتید اگر این پست را جابجاکردید پبغامی بگذارید که کجا میتونم پیداش کنم شرمندها.
من ویندوز را با بوت کمپ روی مک بوک پروو ریختم مشکلی که دارم اینه برای فعال شدن برنامه مک دریو که اجازه read ,write راروی درایوهای مک در ویندوز به ما میدهد رابه شرطی که اول اینترنت فعال شود بعد برنامه مک دریوبه ما میدهد اما در ویندوزمن اول مک دریو فعال میشه بعد اینترنت بیسیم متصل میشه چطوری جای این دو را عوض کنم اول اینترنت بیسیم وصل شود بعد مک درایو فعال شود اگر راهنماییم کنید مشکل بزرگی را برایم حل کرده اید ممنون از پاسختون
hanoo

پست‌ها : 77

Re: اول کدوم برنامه اجراشود

پستتوسط Arzhang » 31 مه 2012, 10:24

من جواب سؤال شما رو نمیدونم ولی برام مفهوم نیست که چرا چنین مشکلی باید وجود داشته باشه؟ من این برنامه رو دارم و روی پی سی ام نصب است و هیچ وقت با این موضوع برخورد نکرده ام. فکر کردم شاید برنامه ی شما مشکل یا محدودیتی دارد که در این صورت اگر به من پیغام خصوصی بدهید شاید بتوانم کمکتان کنم.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

Re: اول کدوم برنامه اجرا شود

پستتوسط Ilia » 01 ژوئن 2012, 03:24

hanoo نوشته است:[نمایش]
سلام به اساتید اگر این پست را جابجاکردید پبغامی بگذارید که کجا میتونم پیداش کنم شرمندها…

شما همیشه میتوانید بزنید روی اسم خودتان یا کس دیگری و از صفحه‌ای که باز میشود گزینهٔ "جستجو در پست های کاربر" را انتخاب کنید و پست‌های خودتان یا شخص دیگر را پیدا کنید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 15 مهمان