انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

لایِن — Mac OS X 10.7 Lion

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

Re: لایِن — Mac OS X 10.7 Lion

پستتوسط Ilia » 08 اوت 2011, 13:59

احسنت امير جان! يه غلط نوزده…

بهنام حتما انگشتش اشتباهى خورده، اما مال من مسلما از بيسواديمه! :-) 
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6178

پستتوسط alireza3335 » 08 اوت 2011, 14:15

دوستان می دونم شاید به اینجا ربطی نداشته باشه ها. اما می خواستم بدونم کسی توی شبکه کردن Lion با ویندوز به مشکل برخورده یا نه؟
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط Behnam » 08 اوت 2011, 14:50

نه بابا من منظورم کلود بود که یه e کم داره. ایلیا هم منظورش روپوش بود. وقتی iCloud خودش احترام خودش رو نگه نداره آخر و عاقبتش همینه.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط reza.m85 » 08 اوت 2011, 17:03

برای اینکه به سهم خودم کمکی در جهت درهم شدن مطالب این تاپیک کرده باشم، یک اتفاق جالب که برایم اتفاق افتاد را بازگو میکنم:

اپل من را مشمول برنامه بروز رسانی رایگان به لاین کرد! حدود دو ماه قبل یک مک بوک پرو 723 خریدم و زمانی که در سایت اپل چک کردم، هنوز سریالش رجیستر نشده بود. بنابراین 12 ژوئن خودم لپ تاپ را رجیستر کردم. بعد از آمدن لاین، در سایت اپل برای برنامه بروز رسانی رایگان لپ تاپهایی که اخیرا خریده شده اند ثبت نام کردم.سایت غیر از سریال دستگاه، از من تصویر از روی proof of purchase هم خواست. من هم فقط دو تصویر از مک بوک و جعبه آن (بصورتی که شماره سریال آن روی جعبه مشخص باشد) فرستادم. چون میدانستم که این تصاویر بعنوان مدرک خرید پذیرفته نخواهند شد، از در صداقت روی یک تصویر دیگر این توضیح را دادم که به علت خرید از ایران فاکتور خرید معتبری برای ارائه ندارم.

و دیروز در کمال حیرت دو ایمیل از اپل دریافت کردم. که اولی یک پیوست pdf رمز دار داشت و دومی رمز این فایل pdf را داشت... یک رمز redeem برای لاین!

از این موضوع بیشتر از اینکه خوشحال باشم در تعجبم. مطالب زیادی درباره قوانین سخت گیرانه اپل و تحریم ها شنیده بودم...
اهورا
نماد کاربر
reza.m85

پست‌ها : 27

پستتوسط AliGhz » 08 اوت 2011, 17:16

reza.m85 نوشته است:[نمایش]
برای اینکه به سهم خودم کمکی در جهت درهم شدن مطالب این تاپیک کرده باشم، یک اتفاق جالب که برایم اتفاق افتاد را بازگو میکنم...

کاری که "شما" کردید از کار اپل هم مهم‌تر و ارزشمندتر بوده: این‌که نخواستید به اپل دروغ بگویید. واقعا از خواندن این پست خوشحال شدم.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Pooria Azimi » 10 اوت 2011, 05:28

نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط alireza3335 » 10 اوت 2011, 14:14

reza.m85 نوشته است:[نمایش]
برای اینکه به سهم خودم کمکی در جهت درهم شدن مطالب این تاپیک کرده باشم، یک اتفاق جالب که برایم اتفاق افتاد را بازگو میکنم:

...

جالبه. اون موقع که لاین اومده بود و منم لپ تاپم رو تازه گرفته بودم دقیقا همین کارا رو کردم و به همون مشکل فاکتور فروش هم خورده بودم. بعد همین جوری مثل شما عکس گرفتم و وقتی آپلود کردم عکس ها را قبول نکرد و انگار می خواست با استفاده از هوش مصنوعی یک چیز خاصی توی اون عکسی که من آپلود کرده بودم پیدا کنه!
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط mamadreza7 » 11 اوت 2011, 00:51

منم lion می‌خوام :-(( از کجا می‌تونم دانلود کنم!؟
mamadreza7

پست‌ها : 138

پستتوسط kurosh_1349 » 11 اوت 2011, 05:06

[نمایش]

با درود
رضای عزیز
تجربه شیرین شما از صداقت را همیشه بیاد خواهم داشت .
چنین عکس العملهایی از ارایه دهندگان کالا و خدمات موجب شرمندگی امثال من است که همه روزه قانون کپی رایت را زیر پا میگذارم .
کورش خورشیدفر
www.cheshmack.ir
photocheshmack.persianblog.ir
https://instagram.com/kourosh khorshidfar/
نماد کاربر
kurosh_1349

پست‌ها : 145

پستتوسط Pooria Azimi » 11 اوت 2011, 12:01

یک سؤال: آیا در لاین هنوز هم پنجره‌های Help همیشه بالای بقیهٔ‌ پنجره‌ها ظاهر می‌شن (Always on top)؟ چند ساله دارم فکر می‌کنم واقعاً اپل پیش خودش چی فکر کرده که پنجره‌های راهنماش این‌شکلی هستند...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 اوت 2011, 17:12

متاسفانه بله و خوشبختانه همچنان با Onyx میشه خنثی کرد. نمی‌دونم از Snow Leopard یا Leopard بود که این ایده ناب به ذهن اپل رسید.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط reza.m85 » 18 اوت 2011, 00:39

مک لایف مقاله بسیار جالبی در مورد ۸۰ قابلیت جدید لاین که کمتر کسی درباره آن میداند، منتشر کرده است. قابلیتهایی چون cut و استفاده از gesture برای عقب و جلو کردن صفحات فایندر که بسیاری از آنها برای من جدید بود.

http://www.maclife.com/article/gallery/80_os_x_lion_features_you_may_have_overlooked
اهورا
نماد کاربر
reza.m85

پست‌ها : 27

دوستان کمک

پستتوسط hanoo » 19 اوت 2011, 08:02

سلام.من وقتی نسخه های بتای لاین امد نسخه ۴ انرا دانلود کردم کل لپ تاپ را پاک کردم البته از فایلهای خصوصیم کپی گرفتم و لاین را نصب کردم الان که نسخه ۱۰.۷.۱ امده هرچی میزنم software update پیغام میده اپ دیتی در دسترس نیست و سیستم شما به روز است بعد رفتم سایت اپل نسخه ۱۰.۷.۱ را مستقیم دانلود کردم اما موقع نصب تمام درایوهام علامت زرد دارد و میگه احتیاجات واسه بروزرسانی در دسترس نیست.برای من هم امکان اینکه نسخه اصلی را بگیرم وجود نداره چون اولا باید گیفت کارت بخرم در ثانی اینترنت من ۵۱۲ است که حداکثر ۶۰ کیلو بر ثانیه دانلود میکنه که یکی از دوستان همین سایت گفته بود ۱۹ ساعت طول میکشه و در طول این ۱۹ ساعت چیز پی ان من محاله ۱۰-۱۲ بار قطع نکنه یعنی دوباره از اول دانلود کنم ایا هیچ کدوم از اساتید اطلاع دارند که برای این بروزرسانی که معنی دیگرش قبول لاین من توسط اپل هست چه فایلهایی احتیاج است که لطف کند اونها را برایم اپ کند؟اگر ممکن نیست ایا جایی هست با قابلیت رزیوم که من لاین را از اونجا نصب کنم؟اخه توی این مدت لاینم را کامل کرده بودم بهش عادت کردم اصلا نمیتونم به قبلی برگردم لطفا کمکم کنید.با تشکر از همه دوستان
hanoo

پست‌ها : 77

Re: دوستان کمک

پستتوسط AliGhz » 19 اوت 2011, 13:51

نیازی نیست وی پی ان تمام مدت وصل باشد. فقط برای ابتدای کار و دانلود یکی دو مگ اولیه. بعد آن را قطع می‌کنید و دانلود با اینترنت عادی از ابتدا آغاز می‌شود.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

Re: دوستان کمک

پستتوسط .SorousH. » 22 اوت 2011, 07:34

hanoo نوشته است:[نمایش]
سلام.من وقتی نسخه های بتای لاین امد نسخه ۴ انرا دانلود کردم کل لپ تاپ را پاک کردم البته از فایلهای خصوصیم کپی گرفتم و لاین را نصب کردم الان که نسخه ۱۰.۷.۱ امده هرچی میزنم software update پیغام میده اپ دیتی در دسترس نیست و سیستم شما به روز است بعد رفتم سایت اپل نسخه ۱۰.۷.۱ را مستقیم دانلود کردم اما موقع نصب تمام درایوهام علامت زرد دارد و میگه احتیاجات واسه بروزرسانی در دسترس نیست.برای من هم امکان اینکه نسخه اصلی را بگیرم وجود نداره چون اولا باید گیفت کارت بخرم در ثانی اینترنت من ۵۱۲ است که حداکثر ۶۰ کیلو بر ثانیه دانلود میکنه که یکی از دوستان همین سایت گفته بود ۱۹ ساعت طول میکشه و در طول این ۱۹ ساعت چیز پی ان من محاله ۱۰-۱۲ بار قطع نکنه یعنی دوباره از اول دانلود کنم ایا هیچ کدوم از اساتید اطلاع دارند که برای این بروزرسانی که معنی دیگرش قبول لاین من توسط اپل هست چه فایلهایی احتیاج است که لطف کند اونها را برایم اپ کند؟اگر ممکن نیست ایا جایی هست با قابلیت رزیوم که من لاین را از اونجا نصب کنم؟اخه توی این مدت لاینم را کامل کرده بودم بهش عادت کردم اصلا نمیتونم به قبلی برگردم لطفا کمکم کنید.با تشکر از همه دوستان

مشکل update نشدن که کاملا واضحه :-D بخاطر نسخه بتاست .
میترسم لینک دانلود بزارم چون مورد حمله مدیران قرار میگیرم . تو پیغام خصوصی برات میزارم .( البته اگه توی گوگل بگردی سریع پیدا می کنی !)
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

قبلیبعدی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان