انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

سوال در مورد Hackintosh

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

پستتوسط sib881 » 18 سپتامبر 2009, 20:35

R_Behnood نوشته است:[نمایش]
عزیز اگر در واکنش به پرسش شما (که احتمالا پرسش برخی دیگر از عزیزان هم هست) هرچه که بگوییم بنظر تنها سبب ناراحتی و گله میشود.
اینکه من و شما اگر نرم افزاری را محض کنجکاوی خواستیم خارج از روال قانونی آن آزمایش کنیم که نسخه آزمایشی ندارد (که خیلی همچین نرم افزارهایی برای مک محدود هستند) یک موضوع کاملا شخصی است و ارتباطی با سیاست کاری ایرماگ ندارد.

میتوانید از دوستان خودتان بطور خصوصی بپرسید یا از جستجو در اینترنت استفاده کنید. بقدری در این خصوص به تمام زبانهای زنده و مرده دنیا مطلب هست که نوبت به ایرماگ نمیرسد. بعنوان نمونه اسم سیستم عامل را با کامپیوتری که میخواهید آنرا رویش نصب کنید در گوگل بزنید.

من شرایط ایران را میدانم و کاملا درک میکنم ولی اجازه بدهیم این یک سایت پاک و پاکیزه بماند.

پ.ن.
یک موضع درست و صحیح را با یک قضاوت شخصی تبدیل به موضوع بحث که نمیشود کرد. بعضی از دوستان بنظرشان میرسد که این روش ایرماگ در رعایت حق مولف یک جور نمایش است یا موردی برای بحث.
یک انجمنی است یک قانونی آنهم درست دارد. ما هم به رایگان از اینجا ساتفاده میکنیم. از قضا بابت همین رعایت قوانین هم خیلی اینجا نسبت به نمونه های مشابه وطنی خلوت است.
به عقیده من ما بعنوان کاربر باید خودمان را با شرایط صحیح وفق بدهیم نه اینکه دنبال تغییرش باشیم تا با ما هماهنگ بشود.

من فقط برای اطلاع پیدا کردن و بیشتر در مورد آگهی های تبلیغاتی که در سایتهای مختلف بود این سوال را مطرح کردم. و اگرنه که خودم مک بوک دارم و نیازی به آزمایش های غیر قانونی ندارم ;-)
اصلا هم از پاسخ شما ناراحت نشده بلکه بسیار خوشحال شدم که مرا مخصوصا در مورد سیاست های سایت آگاه کردید.
ولی چیز دیگری که هست اینکه آیا خودتان از نزدیک مشکلات ما در ایران را لمس کرده اید؟ :?:
اندکی صبر سحر نزدیک است ...اللهم عجل لولیک الفرج...

Macbook Pro \ 2.4 Ghz Core2Duo(Penryn) \ 2GB DDR3 Memory \ 250GB HDD
Mac OS X »Lion Ver 10.7.1
نماد کاربر
sib881

پست‌ها : 30

پستتوسط R_Behnood » 18 سپتامبر 2009, 21:17

من مک بوکم را در ایران خریدم و مدت زمان زیادی نیست که از ایران خارج شدم که آنهم موقتی است. پس خیالتان راحت باشد که دقیقا میدانم اوضاع از چه قرار است.
فقط سال پیش دسترسی به اینترنت ADSL محدودتر بود پس مشکلات دریافت اطلاعات بیشتر.
کسانی هم که قدیمتر از ایران رفتند که خوب زمان بودنشان مشکلات بیشتر و امکانات کمتر بوده است. پس میبینید که این موضوع ارتباط زیادی به مشکلات ندارد و بیشتر تمایل به حفظ یک قاعده صحیح است.

اینکه برای اشنایی با یک نرم افزار یا کسب تحربه یا برنامه نویسی یا هر منظور دیگری کسی با محدودیتهای ایران بخواهد آنرا از طریقی خارج از قاعده دریافت کند کاملا قابل درک است (حداقل برای من) ایرماگ هم منعی در اینمورد ندارد و نمیتواند داشته باشد چون یک موضوع شخصی است. تمام مطلب این است که پای ایرماگ را وسط ماجرایی که در آن نقشی ندارد و نمیخواهد داشته باشد باز نکنیم.
مخلص شما هم هستم
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط R_Behnood در 19 سپتامبر 2009, 06:02.
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

پستتوسط Ilia » 18 سپتامبر 2009, 21:34

اگر قوانین سایت در موقع ثبت نام و در خود سایت به کاربران واضحتر گوشزد میشد، این موضوع اینقدر اینجا تکرار نمیشد. حالا که اینطور نیست، این شده است که کاربران تازه بدون دانستن این موضوع درخواست چیزی را میکنند که نمیدانند که در ایرماگ ممنوع است.

بهر حال اینترنت پر است از سایتهای دیگر بخصوص به زبان فارسی برای رفع حاجت نسبت به این مسئله که ما در ایرماگ منعش کرده‌ایم. تا حالا هم به این قضیه متعهد بوده‌ایم.

اتفاقا طرح مجدد این مسئله اگر هر بدی‌ای داشته باشد، این یک خوبی را دارد که به کاربرانی که به عدم رعایت یا وجود کپی‌رایت عادت کرده‌اند جور دیگرش را هم نشان میدهد.

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

قبلی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان