انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Mac OS X 10.6 Snow Leopard

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

Re: Mac OS X 10.6 Snow Leopard

پستتوسط AmirT » 26 فوریه 2012, 13:02

آپدیت‌ها معمولا دو نسخه‌ی عادی و کامبو دارند. اگر قصد نصب یک مرحله آپیت جدیدتر رو دارید (مثلا از 10.6.5 به 10.6.6) نسخه‌ی عادی کافیه، اما اگر چند مرحله از آپدیت‌ها عقب افتادین (مثلا از 10.6.3 یکراست به 10.6.8 ) باید نسخه‌ی کامبو رو دانلود کنید. در حالت عادی نسخه‌ی کامبوی 10.6.8 باید جواب بده.
در ضمن اگر از اطلاعات کامپیوتر بک‌آپ دارید و حوصله‌ی شخصی‌سازی کردن دوباره‌ی مک هم هست. میشه هارد رو فرمت کرد و بدون نیاز به اسنولپرد، لاین رو Clean Install کرد.
But what is happiness except the simple harmony between a man and the life he leads? — Albert Camus
نماد کاربر
AmirT

پست‌ها : 341

پستتوسط AmiN.D » 12 ژوئن 2012, 10:40

یک جیز احمقانه که دیشب برای من اتفاق افتاد تنظیم خاموش شدن مک ساعت ۸صب بود تا به محض اتمام مدت دانلود رایگان تورنت بسته شود و مک خاموش.الان که بیدار شدم میبینم ارور اورده که چون برنامه یutorrent هنگام کلوز شدن پرسش کرده که آیا مطمئن هستید یا نع؟دقیقا در همون مرحله مونده و خاموش نشده!
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط kurosh_1349 » 18 ژوئیه 2012, 15:38

با درود
به تازگی روی یکی از سیستمهایی که اسنو لوپارد دارم مشکل جالبی با نرم افزار Toast پیدا کردم
وقتی فایلی را رایت میکنیم یک آیکون به قسمت Places در فایندر اضافه میشه که هرکاری که میکنم حذف نمی شه .
پیوست‌ها
aaa.jpg
قسمت بالی بروزر
aa.jpg
قسمت وایین بروزر
کورش خورشیدفر
www.cheshmack.ir
photocheshmack.persianblog.ir
https://instagram.com/kourosh khorshidfar/
نماد کاربر
kurosh_1349

پست‌ها : 145

پستتوسط Ilia » 18 ژوئیه 2012, 19:37

کورش اینجا را یک نگاهی بکن:
viewtopic.php?f=27&t=2711&start=90#p35070
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط kurosh_1349 » 20 ژوئیه 2012, 10:33

با درود
ایلیای عزیز
ممنون
کورش خورشیدفر
www.cheshmack.ir
photocheshmack.persianblog.ir
https://instagram.com/kourosh khorshidfar/
نماد کاربر
kurosh_1349

پست‌ها : 145

پاسخ: Mac OS X 10.6 Snow Leopard

پستتوسط Behnam » 13 سپتامبر 2015, 03:51

من در آیمکم یک درایو معمولی دارم و یک درایو SSD. روی SSD آخرین نسخهٔ OS X را نصب دارم و روی این یکی پلنگ برفی را. پلنگ برفی را برای روز مبادا داشتم و هرگاه که بخواهم SSD را پاک کنم و از نو نصب کنم، بتوانم با آن بوت کنم. برای تست بعضی چیزها هم از آن استفاده می‌کردم. امروز آمدم اینجا (یعنی آمدم روی پلنگ برفی!) تا چیزهایی را که روی پلنگ با ثبات بیشتری کار می‌کنند نصب کنم. پاک یادم رفته بود که این کارها را قبلاً کرده بودم! ویندوز ۷ را هم روی پاراللز در هردو دارم که روی هردو درایو همان ویندوز را می‌توانم باز کنم. هوس کرده‌ام که در همینجا برای مدتی بمانم! خیلی محیط آرامش بخشی است. شاید هم ترغیب شوم که پروژهٔ فانتم را ادامه دهم. خلاصه این مثل یک مسافرت به ییلاق می‌ماند و گفتم اگر خواستید از من خبر بگیرید، ییلاق هستم!
پ.ن.
ولی دیگر صلاح نیست که از سفاری استفاده کنم. نسخهٔ آن برای پلنگ به روز نمی‌رسد و مشکل زیاد پیدا می‌کند. هم فنی و هم امنیتی. کروم را نصب کردم.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Arzhang » 13 سپتامبر 2015, 13:52

بهنام جان بمان توی ییلاق برای پروژه‌ی فانت‌ات هم که شده. این بیرون هیچ خبری نیست مطمئن باش. خبری بود خودم خبرت می‌کنم.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط perse » 13 سپتامبر 2015, 15:09

واقعا هم محیط آی‌او‌اس و هم محیط او‌اس‌تن قبلا زیباتر بود.
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط Ali.Rastegar » 14 سپتامبر 2015, 00:48

بهنام جان، مک‌بوک من هم سالهاست که در ییلاق به سر می‌برد.
راستش نه وقتی از مک‌بوک استفاده می‌کنم دلم برای ظاهر یوسمیتی روی مک مینی تنگ می‌شود و نه برعکس، اما وقتی روی یوسمیتی هستم دلم برای روان بودن و سبک بودن اسنولپرد تنگ می‌شود.
در این مورد هم:
Behnam نوشته است:[نمایش]
شاید هم ترغیب شوم که پروژهٔ فانتم را ادامه دهم.

اگر در بین دوستان حقوقدان داریم ممنون می‌شوم ما را راهنمایی کنند که چگونه برای جمله بالا الزام قانونی ایجاد کنیم :innocent:
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Behnam » 14 سپتامبر 2015, 01:46

حالا من کلی برنامه‌های جدید خریده‌ام که گذاشته‌ام «شهر»! امروز امتحان کردم ببینم فتوشاپ و لایتروم cloud که اجاره کرده‌ام اینجا قابل نصب هست یه نه…که نبود!
راستش من به دلیل دست درد پروژه را متوقف کردم. کار داشت بیخ پیدا می‌کرد. ولی حالا شاید آسته آسته دوباره دست به کار بشم.
الزام قانونی که معنی نمی‌دهد. ولی همان مضحکهٔ سی ساله که اسمش را انتخابات گذاشته‌اند شاید کارش را بکند!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali.Rastegar » 14 سپتامبر 2015, 01:58

Behnam نوشته است:[نمایش]
حالا من کلی برنامه‌های جدید خریده‌ام که گذاشته‌ام «شهر»! امروز امتحان کردم ببینم فتوشاپ و لایتروم cloud که اجاره کرده‌ام اینجا قابل نصب هست یه نه…که نبود!
راستش من به دلیل دست درد پروژه را متوقف کردم. کار داشت بیخ پیدا می‌کرد. ولی حالا شاید آسته آسته دوباره دست به کار بشم.
الزام قانونی که معنی نمی‌دهد. ولی همان مضحکهٔ سی ساله که اسمش را انتخابات گذاشته‌اند شاید کارش را بکند!

برای من که Photoshop CS6 دارم مشکلی نیست، اما ظاهرا نسخه‌های جدید Creative Cloud حداقل به موریکس نیاز دارند.

در مورد دست درد، راستش قلمهایت کار خیلی از ما را همیشه راه انداخته و من شخصا مدیونت هستم، اما قطعاً توقع نداریم که به قیمت درد دست و یا مشکلات احتمالی جدی این کارها را انجام دهی. به نظرم حتی اگر روزی تصمیم به ادامه کار گرفتی، قبل از اینکه درد دست برگردد به دنبال بهبود وضعیت ماوس و کیبورد از نظر ارگونومی باش.

در مورد الزام قانونی هم، اگر حقوقدانها و انتخابات بی‌اثر باشند، سرانجام از سرهنگها کمک خواهیم گرفت ;)
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

قبلی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 25 مهمان