انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

یک روزنمای هجری شمسی ساده برای یوسمیتی به همراه ویجت

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

پاسخ: یک روزنمای هجری شمسی ساده برای یوسمیتی به همراه ویجت

پستتوسط b3hrooz » 23 مارس 2015, 03:26

درود به شما دوستان
سال نو مبارک
من عضو شدم تا حتما نظرم رو اینجا بگم
اولا از دوست عزیزی که این برنامه رو ساخته تشکر میکنم و دستش رو میفشارم. برنامه ی شما خیلی مفیده و من در ایفون هم از اون استفاده میکنم.
دو تا پیشنهاد دارم دوست عزیز:
اول اینکه فونت برنامه خیلی ریز و نازکه! چشمم در اومد :lol: ((: :dizzy:
اگه لطف کنید در این مورد یک اپدیت بدین ممنون میشم.
دوم اینکه دوست عزیز من ؛ ما اگه انتقادی میکنیم یعنی برای کار شما ارزش قايل شدیم و برای بهتر شدن اون پیشنهاداتی رو دادیم. راستش رو بخواهید منم دوست ندارم حروف عربی که حتی معنی اونهارو هم نمیدونم زیر برنامه ای که دارم استفاده میکنم ببینم :innocent:
هرچند من از ویجت اسنفاده میکنم و کلا خود برنامه رو یک بار فقط باز کردم. ولی به هرحال بهتر هستش یک آپشن قرار بدید که هرکس خواست حذف کنه نوشته رو. شما اگه برای صوابش اینکارو کردین نباید با لحن تندتون و غرور صواب کارتون رو هیچ و جنبه ی ریاکاری رو خدای ناکرده رو کنید. شما که به این ذکر ها و قطعا مفهوم اونها اعتقاد دارید باید ا‍‍‍ثری هم در رفتار شما کرده باشه و در برابر انتقاد و پیشنهاد های دوستانه متواضع باشید. شما به عنوان یک مسلمان باید روی خوب داشته باشید تا مشوق دیگران باشید نه اینکه با غرور و منت گذاشتن چیزی رو نشون بدین که خیلی ها به دنبال اثباتش هستند :!:
ببخشید اگه بحث رو باز کردم. وقتی نظرات رو خوندم نتونستم ساکت بشینم :blush:
در آخر بازهم از شما سپاس گزارم و یک خسته نباشید جانانه :thumbs_up:
هیچ منتی هم بر سر شما نیست حتی اگه شما با حرفهاتون خواسته یا ناخواسته بر سر ما منت بگذارید.
سال خوب و پربرکتی داشته باشید.
در پناه حق
b3hrooz

پست‌ها : 1

قبلی

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 31 مهمان