انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

ایمیل yahoo ناخوانا

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

پستتوسط مهمان » 07 آوریل 2006, 19:29

علی عزیز
ممنون از راهنمایی : پس این کد عربیک ویندوز را من در ماک اینتلی خود داشتم و نمی‌دانستم و هی به زمین و زمان... ( امان از بی‌سوادی !!!!)
مشکل خوانش ایمیل‌های نوشته شده روی پی سی و در سایت یاهو حل شد. حالا امیدوار باشیم که کاربران ماک نروند روی سایت یاهو ایمیل فارسی بنویسند!!! چون که حق با بهنام است و کاملا ناخوانا می‌ماند.
خب، حالا یکی دو نکته و اعتراف از این ور و آن ور :
- خبر BootCamp رو با آن املای افتضاح، من دادم. و اگر در قسمت اخبار نیاوردم به این خاطر بود که نمی‌دانستم آیا مجاز به این کار بودم یا نه؟ امروز شنیدم که نسخه‌ی Media Center, Vista, و حتی ubuntu لینوکس نیز نصب شده و کار می‌کند.
- نسخه‌ی بتای Parallel Workstation برای ماک‌های اینتلی را نیز امروز امتحان کردم. این واقعا نرم افزاری بود که از سه ماه پیش چشم به راهش بودم :‌ سریع، با قدرت، و با یک گرافیک بسیار مناسب. از چیزهای مهمی که هنوز پشتیبانی نمی‌کند : صدا و usb.
ممنون یک بار دیگر از راهنمایی‌های شما و بهنام.
ق.خ
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 08 آوریل 2006, 00:12

ق.خ جان اعتراف و بی سوادی و... یعنی چی این حرفا چیه :-) خیلی ممنون بابت ارسال سریع خبر. در ضمن خودم تازه امروز به راز Mail پی بردم و باید از شما ممنون باشم که تجربه جدیدی بدست آوردم.
- بسیار خوشحال شدم که پشتیبانی گسترده تر از حرف اپل است. البته متن مطلب را تغییر نمی‌دهم که مطابق با متن رسمی باشد اما بعدها اگر متن با توضیح کافی در این مورد پیدا کردم مطلب جداگانه‌ای درمورد سایر سیستمهای عامل پشتیبانی شده رسمی و غیر رسمی خواهم نوشت.
- بسیار عالی، پس بالاخره یک نرم افزار درست و حسابی پیدا شد! امیدوارم مشکلات باقیمانده در Beta بعدی یا نسخه نهایی حل شوند.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Behnam » 08 آوریل 2006, 01:39

این از آن چیزهائی است که فقط علی می‌تواند از آن سر در بیاورد!
پارالل نرم‌افزار بسیار جذابی است. اما این خطر وجود دارد که با پارالل و بوت‌کمپ سازندگان نرم‌افزار از توسعهٔ تولیدات خود برای مک دست بردارند.
خبر توزیع بوت‌کمپ از سوی ستیو جابز، آنهم تنها چند روز پس از انتشار خبر تأخیر انتشار ویستای مایکروسافت، یک مانور هوشیارانه، و حتی می‌شود گفت «شیطانی» از سوی جابز است تا حجم فروش کامپیوترهای اپل را بطور ملموسی افزایش دهد.
کمپانی‌های سازندهٔ پی‌سی مانند Dell و Hewlett-Packard و دیگران که روی فروش کامپیوترهای جدید مجهز به ویستا برای نوئل حساب می‌کردند، از خبر تأخیر انتشار ویستا بسیار لطمه خوردند. جابز با این مانور زیرکانه، مطمئناً بخش مهمی از خریداران پی‌سی نو در نوئل را که قبلاً مجذوب iPod شده بودند ولی هنوز از تغییر دادن سیستم عامل خود وحشت داشتند، به جمع کاربران مکینتاش خواهد افزود.
با توجه به این اولویت‌ها در اپل، کار ما در بهبود پشتیبانی سیستم از فارسی چندان ساده نخواهد بود!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Behnam » 14 آوریل 2006, 20:51

گفتم بد نیست این تاپیک را هم به روز برسانم.
مشکل کاربرد ایمیل یاهو روی مرورگر در مک از سوی اپل تحت بررسی است. در مورد iWork و دیگر قضایا هنوز فرصت نکرده‌ام گزارش منسجمی تهیه کنم تا برایشان بفرستم.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

قبلی

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 45 مهمان