انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

معرفی Xtreme Download Manager بهترین جایگزین برای IDM در مک

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

معرفی Xtreme Download Manager بهترین جایگزین برای IDM در مک

پستتوسط the end » 30 ژانویه 2014, 15:24

دوستان عزیز شاید شما هم مثل من از ویندوز به مک مهاجرت کرده باشید و وقاعدتا اگر به شدت اهل دانلود هستید وابستگی زیادی به idm در ویندوز پیدا کرده بودید
به شحصه برای خود من خیلی سخت بود که از idm جدا بشم و البته در مک هم واقعا جایگزین مناسبی براش وجود نداشت
یا باید با cross cover از idm استفاده کنیین یا شبیه ساز ویندوز نصب کنین و یا هزار تا کار دیگه که همشون مصرف رم و سی پی یو رو تا چند برابر افزایش میداد
از folx و speed download هم آبی برای من گرم نمیشد

تصویر

ولی امروز بلاخره یه جایگزین خیلی خوب براش پیدا کردم به نام xtreme download manager این یک دانلود منیجر لینوکسی هست که قابلیت اجرا بر روی مک و ویندوز رو هم داره
فوق العاده قویه و کل پهنای باند موجود رو به سمت خودش میکشه و تا 32 کانکشن برای لینک های مستقیم میسازه و حداکثر سرعت موجود رو در اختیارتون قرار میده خصوصا به درد کسایی میخوره که اینترنت آنها بین چند سیستم به اشتراک گذاشته شده اگر با xdm دانلود کنند به بقیه دیگه هیچی نمیرسه هر چی هست میاد سمت شما
یه grabber هم برای مستقیم کردن ویدیو های آنلاین داره
پلاگینش با نام XDM helper بر روی فایرفاکس نصب میشه تا به صورت اتوماتیک فعال شه
یه مقدار آپشن کم داره ولی سرعتش باعث شد تا من به بقیه دانلود منیجر ها ترجیح بدمش

تصویر

آخرین ورژن نسخه پرتابل

راستی برای اجرا حتما باید جاوا روی سیستم نصب باشه
آخرین نسخه جاوا (تغییر آی پی فراموش نشه)

بعد از اجرا میتونید با رفتن به قسمت option و تب connection و اعمال تغییرات زیر هر 32 کانکشن رو فعال و از حداکثر سرعت لذت ببرید.

تصویر

امید وارم که مفید واقع بشه...

منبع:http://xdman.sourceforge.net
نماد کاربر
the end

پست‌ها : 65

پاسخ: معرفی Xtreme Download Manager بهترین جایگزین برای IDM

پستتوسط nilean » 05 فوریه 2014, 00:27

سلام.
ممنونم بابت توضیحات کاملت. من این نرم‌افزار رو تا به حال ندیده بودم و تا الآن از نسخه‌ی رایگان iGetter استفاده می‌کردم که نسبتا اینترفیس ساده‌ تری داره.
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 125

پاسخ: معرفی Xtreme Download Manager بهترین جایگزین برای IDM

پستتوسط saghati » 04 مارس 2014, 04:10

با سلام
دوست عزیز بلاخره بعد از کلی مشکلات تونستم نصبش بکنم . حالا سوالم این هست که آیا نصب جاوا ، امنیت سیستم مک رو پائین نمیاورد ؟
و همچنین هربار که سیستم ریست میشه باید فایل xdman.jar رو که در دستکتاپ کپی کرده ام رو اجرا بکنم ؟

با تشکر
saghati

پست‌ها : 55

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 19 مهمان