انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اجرای فایل exe.

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

اجرای فایل exe.

پستتوسط babaks » 17 مه 2013, 02:21

سلام
من کاربر جدید مک هستم. ینی تقریباْ دو ماه. تو این مدت به قدری به مک عادت کردم و کار کردن باهاش برام لذت بخش بوده که با وجود نیاز مبرم به ویندوز و اینکه با بوتکمپ هم ویندوز ۸ نصب کردم باز هم نمیرم تو ویندوز.
ولی مشکلی هست اینه که من یه سری فایل درسی دارم که میخوام رو مک اجراشون کنم. فرمت فایلا .exe هستش. چند جا پرسیدم نرم افزارای شبیه ساز معرفی کردن که باز هم نیاز به نصب و راه اندازی ویندوز به صورت مجازی داشت که دردسرشون زیاده. برنامه‌ی CrossOver رو هم امتحان کردم که بعد از نصب برنامه فایلمو که اجرا میکنم ارور فلش پلیر میده. نیازم به اجرای برنامه ضروریه. لینک فایل نمونه رو هم پیوست میکنم که اگه از دوستان کسی خواست امتحان کنه فایلمو داشته باشه
ممنون
https://dl.dropboxusercontent.com/u/50747209/Sec02.exe
babaks

پست‌ها : 6

Re: اجرای فایل .exe

پستتوسط Ilia » 17 مه 2013, 17:52

فایل exe معمولا برنامهٔ ویندوزه و تقریبا همیشه برای اجرایش به محیط ویندوز احتیاج دارید. پس متاسفانه چاره‌ای ندارید که آنرا یا در نحت برنامه‌هایی مثل پاراللز و ویرچوال باکس و غیره باز کنید، یا همان بوتکمپی که نصب کرده‌اید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

Re: اجرای فایل .exe

پستتوسط ehs.ehsan » 18 مه 2013, 01:27

بهترین کار همین هست که ایلیا گفت. با نصب Parallels Desctop یا ماشین‌های مجازی دیگر می‌توانید هر دو سیستم عامل را به طور همزمان در کنار هم داشته باشید.
پیوست‌ها
Screen Shot 2013-05-18 at 12.55.34 AM.jpg
احسان
نماد کاربر
ehs.ehsan

پست‌ها : 240

پاسخ: اجرای فایل exe.

پستتوسط babaks » 22 مه 2013, 18:01

ممنون. فهمیدم باید چیکار کنم. برنامه‌ی WinOnX رو نصب کردم. بعد از اجرای فایل .exe ارور فلش داد. یه نسخه فلش ویندوز دانلود کردم با برنامه‌ی WinOnX نصب کردم بعدش که فایلمو اجرا کردم باز شد. ممنون
babaks

پست‌ها : 6

پاسخ: اجرای فایل exe.

پستتوسط amirazizi » 24 مه 2013, 03:05

من از این برنامه خیلی راضی هستم تمام کارهای خرد و ریز رو انجام می ده ، winrar , rar repair رو به راحتی باز می کنه و خوب کار می کنه ،‌ اگر دوست داشتید این رو هم امتحان کنید . فایل های کوچیک و exe رو هم عالی باز می کنه .

http://www.winonx.com
amirazizi

پست‌ها : 482

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان