انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Persionary دیکشنری فوق العاده برای مک

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

Re: Persionary دیکشنری فوق العاده برای مک

پستتوسط Momeks. » 23 ژانویه 2012, 00:55

آقای شاهین عزیز من مسئول گروه برنامه نویسی ‌Appersian هستم و شاید اکثر کاربران سایت منو بشناسن ،
دوست عزیز کجای لهن یوزر Appersian توهین آمیز بود که شما موضع گرفتین ؟
اتفاقا فقط مصرف کننده ایرانی هست که همیشه بدون دانستن همه رو متهم میکنه مثل صحبت شما و با استفاده از کلمه هایی مثل (دزد ، آشغال ، بدرد نخور ، پولمو پس بده و ... )

دوست عزیز ما برای ساخت برنامه همونطور که گفته شد از قوانین وضع شده توسط اپل پیروی میکنیم نه نظر کاربران پس در مورد بسته شدن من دیگه حرفی ندارم .
اما در موارد دیگه اولا این دلیل شما منطقی نیست که این برنامه حتما باید شبیه برنامه دلخواه شما باشه . دوما برنامه های ساخته شده توسط اپل به وسیله یک تیم تخصصی بسیار قوی ساخته میشه نه یک نفر آدم .

ما ابتدا قرار بود که دیتا بیس فارسی و انگلیسی رو با هم ترکیب کنیم اما در نتیجه جستجو مشکلاتی پیش میامد که باعث شد به صورت موقت این کار رو انجام ندیم .
و اینکه دیکشنری فقط یک نظر تک ستاره داره و این هم نظر شماست ، شما باز مارو متهم کردید به اینکه تمامی نظرات توسط دوستان ما نوشته میشه که من باز در این مورد سکوت میکنم
در مورد تغییر زبان کیبورد من در پست های اولیه این تاپیک ذکر کردم که همچین کاری رو نمیشه انجام داد اما باز شما بر نظرتون پا فشاری میکنید .
و مورد بعدی در مورد پیگیری نظرتون ، منم به شما قول میدم که به هیچ وجه این برنامه حذف نخواهد شد حتی به طور موقت (چون در صورت نقص در کارکرد هر برنامه اپل اون رو رد می کنه )‌ و شاید تنها موفقیتون باز پس گیری مبلغ ۹.۹۹ دلار باشه . در همه جای دنیا حق با مشتری ایست اما حقی که بر پایه دانش و منطق همراه باشه .
خوشحالیم که این برنامه تونسته با فروش بالاش (3,480 دلار سود خالص ) بین کاربران فارسی زبان محبوب بشه امیدوارم باز هم از نظرات سازنده شما در برنامه هامون استفاده کنیم و بخاطر موضوع پیش آمده از شما عذر خواهی می کنیم .
با تشکر
محمد کمیلی .
Momeks.

پست‌ها : 9

پستتوسط iShahin » 25 ژانویه 2012, 06:33

آقای کمیلی عزیز بنده نه خصومت و دشمنی با کسی دارم نه به قول دوستتون قصد کوبیدن کسی رو دارم. اگر شما پست های اول در همین تاپیک ببینید. رجوع کنید میبینید که بنده از اولین کسانی بودم که نظر گذاشتم و تشویقتون کردم.

[نمایش]
من هم با این که نیازی خیلی مبرمی به این دیکشنری نداشتم و کارم بادیکشنری خود مک راه میوفتاد اما برای تشویق و حمایت شما هم که شده این برنامه رو خریدم. هنوز وقت نکردم باهاش سر و کل بزنم در حدی که بشه یک review ازش بنویسم اما در نگاه اول کار خوبی به نظر میاد که البته کم و کاستی هایی هم داره که مطمینا به مرور برطرف میشه. تنها ایرادی که در نگاهی اول به ذهنم رسید سخت بودن سویچ کردن بین فارسی و انگلیسی هست که باید از طریق منوی انجام بشه که میتون با وحود یک button در خود برنامه این کار سریعتر و راحت تر انجام بشه. موفق باشید.

پس شما نمیتونید بنده رو به این مواردی که گفتید متهم کنید.

بنده به عنوان مشتری نظر خودم رو دادم چه غلط چه درست شما به عنوان یک فرشنده ای که به قول اون دوستتون در گلوبال مارکت فعالیت میکنید باید خدمات به مشتری هاتون هم در سطح جهانی باشه.. لحن اون دوستمون با مشتری به لحن گوشی فروشهای علائدین خیلی شبیه تر بود تا یک برنامه نویس در Appstore .

این که مشتریتون رو بی سواد خطاب کنید به هیچ وجه درست نیست. همانطور که یک نفر لباسی میخره حتما نباید طرح لباس باشه تا در مورد عیبها یا مشکلات نظر بده همه ی کسانی هم که دیکشنری شما رو میخرند لزوما برنامه نویس نیستند. شما نمیتوانید به خاطر این که من اطلاعات برنامه نویسی ندارم من رو بیسواد خطلاب کنید خیلی محترمانه میتونید توضیح بدید این که من گفتم به این دلیل اشتباه هست یا غیره...

من معمولا اهل review نوشتن هستم و گاهی هم شده ریو تند یا بعضا نادرست هم نوشته باشم همیشه به من پاسخ دادن و توضیح دادن مشکل اگر از اونها بوده که حل کردن ، و یا اگر من اشتباهی کردم به من توضیح دادن و من رو قانع کردن هیچ کس تا به حال نه من رو بی سواد خطاب کرده بود نه تهدید به پاک کردن ریوم! -- بهتون توصیه میکنم حتما review های دیگر رو در جاهای دیگه بخونید تا ببینید بقیه review ها چطور هست و با چه لحنی حتی در معروفترین app ها یا بازی ها

این دوستمون حتی در کامنت آخرش هم که به قولی سعی کرده بود کمی مودبانه تر و منطقی تر از نظرات قبلیشون باشه آخرش نظراتشون هم میفرمایند شما بلدی برو بهترش رو درست کن! این لحن برای یک برنامه نویس درست نیست.

باری، آرزو میکنم ایرانی‌ها بیشتر و بیشتر در مارکت جهانی موفق باشند و به همون نسبت سطح مشتری مداری هم در کشورمون بالاتر بره. ما اگر یاد بگیریم به هم دیگه بیشتر احترام بگزاریم مطمینا دنیا هم به ما بیشتر احترام میزاره. من برای این که نشون بدهم هیچ موضوع شخصی در میان نیست و انتقاد من صرفا انتقاد یک مشتری به یک محصول بود نه کوبیدن کسی یا گروهی، review خودم رو از appsote پاک میکنم.

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط reza.m85 » 25 ژانویه 2012, 12:57

آقاى كميلى ضمن احترام بسيار به كار شما و خوشحالى از حضور شما در اپ استور، به شاهين عزيز حق ميدهم. اين سندرم برخورد ناصحيح با مشترى از بين تمام تار و پود نخ نماى روابط اجتماعى ما بيرون زده است. لطفا شما به عنوان يك نماينده از گروهى با سطح فرهنگ و دانش بالا، اين اپيدمى را در كار خود بشكنيد.
ممنون از كار زيبايتان.
اهورا
نماد کاربر
reza.m85

پست‌ها : 27

پستتوسط Momeks. » 25 ژانویه 2012, 23:59

شاهین جان واقعا دوست ندارم این بجث ادامه پیدا کنه ... ایشون حالا شاید حرفشون رو بد بیان کردن که فرق single view و ... رو نمیدونید و شما هم برداشتتون چیزه دیگری بود که مارو بی سواد خطاب کردین . من بازم عذر خواهی میکنم به شما قول خواهم داد در نسخه بعدی خیلی از مشکلات بر طرف بشه ممنون و سپاس گذار .
Momeks.

پست‌ها : 9

پستتوسط Appersian » 02 مارس 2012, 21:05

نسخه 2.0.1 منتشر شد.
موارد جدید در این نسخه :
  • دیگر نیاز به سوییچ بین فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی ندارید! کافیست شروع به تایپ در یکی ازین دو زبان کنید!
  • حل مشکل پیست کردن متنی از وب
  • حل مشکلی که باعث خالی شدن لیست حروف می شد
  • میانبرهای سوییچ بین دیگر دیکشنری ها درست شد
  • کاهش حجم کلی اپ
  • و خیلی دیگر از بهبود ها و برطرف شدن مشکلات

همچون قبل، از طریق بخش Updates می توانید اقدام به آپدیت کنید.
نماد کاربر
Appersian

پست‌ها : 30

قبلی

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 25 مهمان