انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

partition failed

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

partition failed

پستتوسط Ahriman » 01 مارس 2011, 19:27

با سلام و خسته نباشید

من توسط بوت کمپ ویندوز رو کنار مکم دارم ... فضای خالی هاردم هم ۱۱۰ گیگ هستش ! میخواستم توسط Disk Utility یه پارتیشن ۲۰ گیگی درست کنم که همش این ارور رو میده :

تصویر

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن :-(
Ahriman

پست‌ها : 112

Re: partition failed

پستتوسط Ilia » 01 مارس 2011, 21:49

اهریمن جان،

همانطور که من قبلا هم گفتم، من فکر میکنم که شما نمیتوانی بعد از درست کردن پارتیشن بوت‌کمپ دوباره پارتیشن مکت را قسمت کنی. من شک داشتم و در اینباره جستجو کردم که بنظر می‌آید که درست فکر میکردم. آخر این لینک را ببین:
http://discussions.apple.com/message.js ... ID=6743124

حدس میزنم که شما میخواهی لاین را اینستال کنی. برای اینکار یا میتوانی از همان پارتیشن بوتکمپ استفاده کنی که در اینصورت بوتکمپت از بین میرود. و یا آنطور که قبلا گفتم آن را روی هارد فایروایر نصب کنی. یا کلا هاردت را فرمت کنی و اینبار قبل از اینستال سیستم هاردت را مثلا سه قسمت کنی و دوباره همه چیز را نصب کنی.

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط Ahriman » 01 مارس 2011, 21:58

Ilia نوشته است:[نمایش]
اهریمن جان،

همانطور که من قبلا هم گفتم، من فکر میکنم که شما نمیتوانی بعد از درست کردن پارتیشن بوت‌کمپ دوباره پارتیشن مکت را قسمت کنی. من شک داشتم و در اینباره جستجو کردم که بنظر می‌آید که درست فکر میکردم. آخر این لینک را ببین:
http://discussions.apple.com/message.js ... ID=6743124

حدس میزنم که شما میخواهی لاین را اینستال کنی. برای اینکار یا میتوانی از همان پارتیشن بوتکمپ استفاده کنی که در اینصورت بوتکمپت از بین میرود. و یا آنطور که قبلا گفتم آن را روی هارد فایروایر نصب کنی. یا کلا هاردت را فرمت کنی و اینبار قبل از اینستال سیستم هاردت را مثلا سه قسمت کنی و دوباره همه چیز را نصب کنی.

ایلیا

ممنون ایلیا جان

بله دقیقا میخواستم لیون رو تو یه پارتیشن ۲۰ گیگی نصب کنم :-( آخه چرا نمیزاره ؟ مگه چه مشکلی داره ؟ با نرم افزاره دیگه ای نمیشه ؟

با تشکر :-(
Ahriman

پست‌ها : 112

پستتوسط Ilia » 01 مارس 2011, 22:02

آن لینکی که گذاشتم را اگر ببینی پست یکی به آخر توضیح داده است.

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 43 مهمان