انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

asus my cinema u3000 mini tv tuner driver mac os?

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

asus my cinema u3000 mini tv tuner driver mac os?

پستتوسط Ahriman » 13 اوت 2010, 10:09

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من یه tv tuner دارم یا همون دی وی بی به نام : Asus My Cinema u3000 Mini (DVB) که به وسیله اون میشه کانالهای شبکه های تلویزیونی ایران رو دید ... که به صورت usb به لپتاپ متصل میشه و از طرف دیکه هم به آنتن متصل میشد ... (هر آنتنی ) یه cd همراه این dvb بود که برای نصب درایورش بود ولی خوب در ویندوز ... ! :roll: که من بعد از نصب درایورش در ویستا یا وین ۷ به وسیله برنامه
Windows Media Center که از برنامه های دیفالت ویندوز هستش از قسمت setup tv هه اون به راحتی کانال ها رو سرچ و پیدا و نشان میداد ...

خوب همه این داستان ها تو ویندوز هستش !

من چطوری میتونم تو مک از این DVB استفاده کنم ؟ وقتی که به مک وصل میکنم هم هیچ اتفاقی نمیوفته !!! :-(

اینم تصویر مربوط به این dvb :

تصویر

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
Ahriman

پست‌ها : 112

Re: asus my cinema u3000 mini tv tuner driver mac os?

پستتوسط Ilia » 13 اوت 2010, 10:47

اگر درایور برای مک نداشته باشد به احتمال بسیار زیاد کار نخواهد کرد. مخصوصا که سخت‌افزارش زیاد متداول نیست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط Ahriman » 13 اوت 2010, 11:00

Ilia نوشته است:[نمایش]
اگر درایور برای مک نداشته باشد به احتمال بسیار زیاد کار نخواهد کرد. مخصوصا که سخت‌افزارش زیاد متداول نیست.

با تشکر از شما

از کجا بفهمم درایور برای مک داره :-(
Ahriman

پستتوسط Ilia » 13 اوت 2010, 11:23

ASUS برای مک چیزی نمیسازد همانطور که در CD اش هم درایوری برای مک ندارد. گاهی اوقات کسانی از خودشان ممکن است برایش درایور متفرقه درست کنند. آنها معمولا این کار را یا با دستکاری روی درایورهایی که برای محصولات مشابه ساخته شده میکنند یا درایورهایی را که مثلا برای لینوکس و غیره ساخته شده را انگولک میکنند تا روی مک هم کار کند. البته این کار هر کسی نیست و نتیجه‌اش هم مطمئن نیست. من که برای شما گوگل کردم چنین موردی پیدا نکردم.

فکر میکنم مجبور هستید که روی بوتکمپ و غیره از آن استفاده کنید. بهر حال میتوانید شما هم گوگلش کنید شاید جایی چیزی برایش پیدا کنید.

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط Ahriman » 13 اوت 2010, 12:37

Ilia نوشته است:[نمایش]
ASUS برای مک چیزی نمیسازد همانطور که در CD اش هم درایوری برای مک ندارد. گاهی اوقات کسانی از خودشان ممکن است برایش درایور متفرقه درست کنند. آنها معمولا این کار را یا با دستکاری روی درایورهایی که برای محصولات مشابه ساخته شده میکنند یا درایورهایی را که مثلا برای لینوکس و غیره ساخته شده را انگولک میکنند تا روی مک هم کار کند. البته این کار هر کسی نیست و نتیجه‌اش هم مطمئن نیست. من که برای شما گوگل کردم چنین موردی پیدا نکردم.

فکر میکنم مجبور هستید که روی بوتکمپ و غیره از آن استفاده کنید. بهر حال میتوانید شما هم گوگلش کنید شاید جایی چیزی برایش پیدا کنید.

ایلیا

ممنونم از شما

بله درست میفرمایید منم چیزی پیدا نکردم !!!

توسط بوت کمپ وین ۷ رو ریختم و از همون استفاده میکنم :-)
Ahriman

پستتوسط hamiblack » 02 آوریل 2011, 20:41

سلام خسته نباشید...
اگر میشه من و راهنمایی کنین... منم asus my cinema 3000 mini رو دارم... ولی تو ویندوز 7 هر کاری میکنم نتونستم راهش بندازم..
با setup windows media center خیلی کلنجار رفتن ولی هیچ کانالی رو سرچ نمیکنه... چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
hamiblack

پست‌ها : 1

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 45 مهمان