انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آموزش ک‍‍‍‍پی کردن و رایت دی وی

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

آموزش ک‍‍‍‍پی کردن و رایت دی وی

پستتوسط StarSoheil » 16 ژوئیه 2009, 17:09

آقا دیگه اعصاب برام باقی نمونده :x

من هرچی میخوام از جای دیگه به دی وی دی کپی کنم همش بصورت شرتکات میشه و اصل فایل رو کپی نمیکنه. کسی میدونه چه مرگشه؟ ;-(
StarSoheil

پست‌ها : 22

پاسخ: آموزش ک‍‍‍‍پی کردن و رایت

پستتوسط Ilia » 17 ژوئیه 2009, 00:27

اقا سهیل،

اگر burn کنی اصلش کپی میشه. فقط برای سرعت کار اول alias اون رو در CD یا DVD کپی میکنه. اینطوری هم جا کمتر میگیره و هم سریعتره.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Ilia در 19 ژوئیه 2009, 18:17.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

Re: پاسخ: آموزش ک‍‍‍‍پی کردن و را

پستتوسط StarSoheil » 19 ژوئیه 2009, 01:18

Ilia نوشته است:[نمایش]
اقا سهیل،

اگر burn کنی اصلش کپی میشه. فقط برای سرعت کار اول alias اون رو در CD یا DVD کپی میکنه. اینطوری هم جا کمتر میگیری و هم سریعتره.

ممنون ایلیا جان. آره انگار فقط اولش بصورت شرتکات میشد بعد از رایت درست شد. راستی چطور میشه از قفل کردن dvd بعد از اتمام رایت کردن جلوگیری کرد؟ بعد از یکبار رایت دیگه نمیزاره رو بقیش رایت کنم.
StarSoheil

پست‌ها : 22

پاسخ: Re: پاسخ: آموزش ک‍‍‍‍پی کرد

پستتوسط Ilia » 19 ژوئیه 2009, 18:16

سهیل جان،

من یک چند سالی میشه که اینکار رو نکرده‌ام. فکر میکنم که علتش این بود که این دیسک‌ها روی مک بازی در می‌آورد و کلا نیازی هم بهش نداشتم. قیمت دیسک اینقدر ارزون شده که به دردسرش نمی‌ارزید. اما فکر نمیکنم که بدون استفاده از برنامه‌هایی شبیه تست و غیره اینکار رو بتوانی بکنی، اما اگر هم بتوانی، تقریبا مطمئنم که دیسک‌های دیویدی‌ای که به این طریق درست بشوند احتمالا بازی در خواهند آورد و قابل اطمینان نخواهند بود. CD حدس میزنم که آنقدر در این زمینه مشکل نداشته باشد. بهر حال اگر از TOAST استفاده کنی امکانات بیشتری از سیستم در اختیارت قرار خواهد داد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پاسخ: Re: پاسخ: آموزش ک‍‍‍‍پی کرد

پستتوسط saeidk » 20 ژوئیه 2009, 18:53

ظاهراْ با برنامه Burn می شود این کار را کرد
http://burn-osx.sourceforge.net/
هنگام نوشتن allow more session را انتخاب کرد ولی کلاْ این کار چندان خوب نیست چون امکان دارد cdrom دیگری هدش ضعیف باشد که در این صورت قسمت اضافی را نخواهد خواند
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 49 مهمان