انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کرش کردن یاهو مسنجر‍

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

کرش کردن یاهو مسنجر‍

پستتوسط aamir » 25 ژانویه 2009, 23:09

سلام
من از وقتی که آپدیت ۱۰.۵.۶ رو نصب کردم یاهو مسنجرم کرش میکنه
کارهایی که انجام دادم : یاهو مسنجر رو به نسخه آخر ارتقا دادم
سیستم عامل رو یک بار دیگه نصب کردن (۱۰.۵.۲) و مجددا آپدیت کردم.

اما همچنان این مشکل باقیه. . .گاهی در ابتدای باز کردن کرش میکنه
گاهی بعد از لاگین و در صورت داشتن آفلاین به طور حتم کرش میکنه و ......
تویه سایت هم فقط یه اشاره دیدم از این قضیه و دیگر هیچ
نزدیک به صد بار هم گزارش کردم به اپل
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟!
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط amirazizi » 26 ژانویه 2009, 01:15

بله من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . Yahoo  من هم مشکل log in داره هم مشکل freeze شدن.

البته Yahoo Mac هنوز beta است.
amirazizi

پست‌ها : 482

پستتوسط farhadv » 26 ژانویه 2009, 16:11

منم با یاهو مسنجر مشکل دارم... ورسیون جدید آ‍‍پدیت نمیشه و وقتی به سایت یاهو مراجعه می کنم برای دانلود آخرین ورسیون , صفحه ای می یاد که متعلق به وب مسنجر یاهوست و گزینه دانلود نداره , بعضی وقتها هم کرش می کنه و حسابی مشکل داره ...
MacBook Pro 2.33GHz Intel Core 2 Duo , OS X 10.6.2 , ADSL+2
نماد کاربر
farhadv

پست‌ها : 81

پستتوسط aamir » 26 ژانویه 2009, 23:50

دلیلش اینه که یاهو سایتو رو آی پی ایران بسته. . .من ورژن آخر رو گرفتم از سایتش اگه خواستی برات یه جا آپلود می کنم(ولی مشکل حل نمیشه)
امیر
نماد کاربر
aamir

پستتوسط amirazizi » 27 ژانویه 2009, 02:13

کلا اینترنت مون رو هم ببندند دیگه راحت می شیم.
amirazizi

پست‌ها : 482

پستتوسط farhadv » 27 ژانویه 2009, 08:42

عندلیبی عزیز...
ممنون که گفتی...با انتی اسمشونبر گرفتم ! خبرشو خواهم داد که با این آ‍‍پدیت روی تایگر وضعیت بهتر شده یا نه .
MacBook Pro 2.33GHz Intel Core 2 Duo , OS X 10.6.2 , ADSL+2
نماد کاربر
farhadv

پست‌ها : 81

یک سوال

پستتوسط REZACA1 » 27 ژانویه 2009, 08:52

والا بنده بعد از چند سالی دارم میرم ایران، این جور که بوش میاد وضع INTERNET خرابه با این اوضا پس من MABOOK PRO 2.4 خودم را نبرم؟ 3G IPHONE هم کار نمیکنه؟
ممنون ;-(
محمد رضا- تورنتو
www.photoorvideo.com
REZACA1

پست‌ها : 107

پستتوسط GK » 27 ژانویه 2009, 15:42

با سلام
من سال‌هاست که از یاهو مسنجر مک استفاده می‌کنم، و جز یکی دو مورد از کار نیفتاده.
با چند دوست و آشنای مک کار ! ساکن ایران نیز با این درارتباتم. همین الان مشغول‌ام با یکی از آن ‌ها
منظور اینکه گمان نمی‌کنم یاهو ip های ایران را به نوعی بسته باشد. نسخه جدید آن را اگر ندارید از این جا بگیرید
http://messenger.yahoo.com/download/mac/
درضمن یادتان نرود که اگر از صدا و سیما بگذرید، adium نیز می تواند کارتان را راه انداخته و شما را یکجا با حساب‌های یاهو، ویندوز مسنجر، ‌ aol ، و غیره... وصل کند
http://www.adiumx.com/
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پاسخ: یک سوال

پستتوسط Pooria Azimi » 27 ژانویه 2009, 16:02

وضعیت اینترنت وحشتناک و غیر قابل قبوله . ولی بیشتر در Dial-up . در ADSL وضعیت بهتره . یعنی حداقل سرعت اونیه که باید باشه . ولی باز هم مشکل داره :
1) گرون بودن اینترنت پرسرعت : چک کردن قیمت : شاتل | پارس آنلاین | داتک(بدون محدودیت حجم)
2) مشکل عجیب ، خنده دار و همزمان ناراحت کننده ی محدودیت سرعت : برای افراد عادی سرعت بیشتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه مجاز نیست ! اما برای پزشکان - اساتید دانشگاه - محصلین(با ارائه مدرک از دانشگاه) و شرکت ها این محدودیت وجود نداره .
3) فیلـــتـرینگ شدید (سایتهای غیراخلاقی | سیـاســی مثل BBC فارسی | بی دلیل مثل فلیکر!!) که البته هیچ مشکلی نیست ! فکر کنم بعد از چین ایران رتبه دوم استفاده از فیلـتـــرشکــن در دنیا باشه !!!

هر چند فکر کنم شما برای سفر می خواهید برید نه برای اقامت طولانی . پس باید با Dial-up سر کنید ! پیشاپیش براتون آرزوی صبر می کنم که از (احتمالاً) T1 میخواید برید دایل-آپی که سرعت دانلودش 2-3 کیلوبابت بر ثانیه س !!!!
مطمئنم کلی مسئولین کشور کانادا رو دعا می کنید بعد از بازگشت !
پیشنهاد می کنم مک بوک پرو رو نبرید . البته اگه فقط قصد استفاده از اینترنت رو دارید ( نه مثلا دیدن فیلم یا عکسهای خانوادگی یا ...) . جدی میگم . واقعا اعصابتون رو این اینترنت خورد می کنه و سفرتون خراب میشه . فکر کنید چند روز در جزیره ی لاست (Eyeland) گیر افتاده اید و اینترنت ندارید !

در مورد iPhone 3G هم ببرید بهتره . کلی کلاس داره ! الآن در پاساژ علاءالدین تقریبا یک میلیون خرید و فروش میشه . در زمینه ی موبایل هم هر دو اپراتور فعلی کشور اینترنت دارند ( البته GPRS نه EDGE و 3G و این صحبت ها ! ) ولی همراه اول (دولتی - 0912 ) برای هر کبلوبایت 15 تومان (!!!) و ایرانسل برای هر کیلوبایت 1 تومان یا نیم تومان ( بستگی داره ) میگیره . پنجشنبه ها و جمعه ها هم رایگانه . کارت اعتباری ایرانسل هم 10 هزار تومنه که 5 هزار تومنش شارژه . سرعتش هم فکر کنم 60 کیلوبیت باشه ( شایدم 144 دقیق نمی دونم ) . البته برای استفاده از اون در آی فونتون باید سیم لاک هم داشته باشید که مطمئنا اینجا جای بحثش نیست من هم بلد نیستم ولی تو همون پاساژ علاءالدین 20-25 هزار تومن فروخته می شه .

در مورد یاهو هم بعید می دونم (_ البته من از یاهو متنفرم و بیشتر از جی.میل استفاده می کنم ) ولی حداقل برای من که مشکلی نداره . من ADSL داتک 512 دارم و الآن برای من کار می کنه بدون مشکل . کلاً هر سرویس دهنده ای هر چی که بخواد رو می بنده کسی هم به کسی نیست :roll:

ببخشید طولانی شد فقط خواستم شوکه نشید موقع اومدن به ایران !!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پاسخ: یک سوال

پستتوسط aamir » 28 ژانویه 2009, 22:23

قلی جون ارتباط با یاهو قطع نیست. . .فقط برای مثال اگه از ایران روی اون لینک صفحه مسنجر یاهو بزنید هدایتتون میکنه به صفحه webmessenger
در واقع دانلود رو برای ایران بلوک کرده!
امیر
نماد کاربر
aamir

Re: پاسخ: یک سوال

پستتوسط GK » 29 ژانویه 2009, 02:41

andalibi نوشته است:[نمایش]
قلی جون ارتباط با یاهو قطع نیست. . .فقط برای مثال اگه از ایران روی اون لینک صفحه مسنجر یاهو بزنید هدایتتون میکنه به صفحه webmessenger
در واقع دانلود رو برای ایران بلوک کرده!

اگر به نسخه جدید احتیاج دارید من جایی تو سرورهایم بگزارم بگیرید
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پاسخ: Re: پاسخ: یک سوال

پستتوسط javadkh65 » 29 ژانویه 2009, 10:36

دوستان سايت majorgeeks.com معمولا تمامي نرم افزارهاي گوگل و ياهو رو که اونها به ايران نميدن داره و راحت مي تونيد از داخل ايران تمام دانلودهاي ممنوع شده براي ايرانيها رو دريافت کنيد به کوري چشم گوگل و ياهو!
آدرسشم اينه:

http://mac.majorgeeks.com

اگر مثلا ياهو مسنجر جديد رو مي خواين تواين صفحه چندتا سرور خود سايت majorgeeks هست که مي تونيد بدون مشکل ازشون دانلود کنيد:

http://mac.majorgeeks.com/download5862.html

موفق باشيد
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پاسخ: Re: پاسخ: یک سوال

پستتوسط sohrab » 29 ژانویه 2009, 10:49

اگه با ویدوز به سایت yahooبرین هم میشه messengerبرای macرو هم دانلود کنید . ولی با osxنمیشه !!! اینه قدرت اپل ;-)
sohrab

پست‌ها : 31

Re: پاسخ: یک سوال

پستتوسط aamir » 11 فوریه 2009, 13:31

GK نوشته است:[نمایش]

اگر به نسخه جدید احتیاج دارید من جایی تو سرورهایم بگزارم بگیرید

نه ممنون . . من همیشه یه vpn میخرم برای همچین مواقعی
ولی امروز بالاخره یاهو یه بروزرسانی داد
[left] Version 3.0 Beta 4 (156957) [/left]
امیر
نماد کاربر
aamir