انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

تفاوت Firefox با Camino

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

پستتوسط مهمان » 28 فوریه 2006, 16:56

سلام علی
راستش اوپرا رو امتحان نکرده ام، و iGetter را هم نه. البته اگر منظورتان مشکل دانلود باشد هیچ مشکلی نیست. از aMule & Azareus می تونم براحتی استفاده کنم. Firewall های سیستم نیز فعال نیستند چونکه خود modem-routeur من این را دارد و ports & nat ها رو می تونم به دلخواه عمل کنم.
خب، حالا من می خوام یه کمی سرتون رو درد بیارم !!! چرا quicktime 7 من هیچ فایل صوتی و تصویری روی سایت های اینترنت رو نمی خونه؟ ( فقط روی اینترنت برای مثال همین چیزی که راجع به جاب استیو روی سایت گذاشته اید ) در preferences آن خوانش اتوماتیک مرورگر هم فعال است .
با احترام
ق.خ.
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 28 فوریه 2006, 19:07

ق.خ عزیز من هی سردرگمتر میشم! اصلا دلیلی برای ارتباط بین مرورگر و این مشکل پیدا نمی‌کنم. اگر زحمتی نیست از لینکی که در صفحه قبل گذاشتم Opera را هم بگیرید شاید به نتیجه متفاوتی رسیدیم.
و اما درمورد Quicktime 7 ، خواهش می‌کنم سردرد برای چی. این مورد استیو جابز رو با Macromedia Flash Player باید ببینید که ممکن است مشکل از قدیمی بودن plugin مربوطه باشد. در چند وبلاگ کارمندان Adobe/Macromedia گفته شده که دارن روی نسخه جدید سازگار با اینتل کار میکنن و این نسخه‌ای که فعلا همراه مکهای اینتلی هست یک نسخه preview حساب میشه.
اما برای سایر موارد باید اشکال از Quicktime plugin باشه. اگر خواستید چند نمونه رو با هم تست میکنیم ببینیم اشکال از کجاست.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط مهمان » 28 فوریه 2006, 20:28

علی عزیز
Opéra رو امتحان کردم. عالی ست و از فایرباکس و کامینو هر دو سریعتر. درضمن دوباره تائید می کنم که همترازی متنون فارسی و هر چه بولد و ایتالیک... همه حفظ شده اند با اوپرا.
مشکل airport اما حل نشد ! همان error message قبلی آمد. روی سایت اوپراتور من جایی ذکر کرده اند که این مودم ( Comtrend ct-633 ) با سیستم airport مک سازگار نیست. اگر خواستید آدرس url را برایتان می آورم.
درضمن سرتان را با این درد نیاورید. من با این شرکت اوپراتور عروسی که نکردم ! چند ماه بعد قردادم را لغو کرده می روم پیش یکی دیگر. قیمت ها هم هر روز پايین تر آمده و کیفیت بالا می رود.
یک خبر حاشیه ای : ویندوز ویستای جدید ۵۳۰۸ را روی یک PC زدم. سرعت لاک پشت دارد و قبل از هر عملی از روی ترس ویروس آنقدر از شما سئوال می پرسد و اجازه می خواهد که دیگر از خیر کار می گذرید. شباهت هایی نیز با Os X اما... از دور !
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 28 فوریه 2006, 20:52

بسیار خوب ولی من باز هم اگر چشمم به راه حلی خورد برایتان خواهم نوشت. البته شاید این تاپیک کمکی باشد:
http://forum2.macadsl.com/viewtopic.php?t=17460
در مورد Vista مثل یک کاربر بدجنس خوشحال شدم! البته Vista پیشرفتهایی هم داشته که از مدتها پیش در OS X بوده و شاید خیلیها بگن اینکه خیلی وقت بود در Mac OS X وجود داشت اما برای من خیلی مهم نیست که چه امکانی از کی در چه سیستم عاملی بوده، اگر Vista از برخی امکانات مک به خوبی الگو/کپی برداری کرده باشه من بیشتر از هروقتی برای Mac OS X 10.5(Leopard) بی صبری خواهم کرد ;-)
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

قبلی

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 51 مهمان