انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کمک فوری برای سایکلون و TEC1.5برای خ

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

پستتوسط محسن خاتمی » 04 فوریه 2005, 19:27

سلام/ من سایکلون و تک را دانلود کردم ولی یونیکد نسخه 4 در آن وجود ندارد که تبدیل کند/ چطوری فایل های مکیناش را در سیستم عامل 7 می توانم در پی سی بخوانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ خیلی خیلی ضروری است لطفاٌ کمک کنید/ جایزه خوبی دارم برای کسی که راه حل نهایی را بدهد. قربون هرچی باسوادبامعرفته!
محسن خاتمی

پستتوسط Ali.Rastegar » 04 فوریه 2005, 20:00

سلام،
1-اینجا همه بدون هیچ منافعی برای کمک به یکدیگر فعالیت می کنند،پس نیازی به تعیین جایزه نیست!
2-در انجمن قبلی(که متاسفانه آدرس آن را پیدا نکردم) احمد توضیح دادند و در تاپیک اخیرتان هم من دو برنامه معرفی کردم.هیچ کدام به دردتان نخورد؟
3-برنامه Cyclone را بر روی چه نسخه ای از سیستم عامل مکینتاش استفاده کردید؟ آیا آخرین نسخه را از اینجا گرفتید؟
http://free.abracode.com/cyclone/
4-فایل شما دقیقا چه پسوندی دارد؟اگر فقط متن است و مشکل شما مربوط به نبود Encoding MacFarsi در ویندوز هست، گویا مرورگر Firefox از این Encoding پشتیبانی می کند پس فایلتان را یکبار با آخرین نسخه Firefox باز کنید و اگر به صورت خودکار Encoding مربوطه را انتخاب نکرد
(View>Character Encoding>More encodings>Middle Eastern>Farsi(MacFarsi را انتخاب کنید.
5-موفق باشید!
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط osxuser » 05 فوریه 2005, 10:18

سلام
علی چان شرمنده که روی حرف شما حرف می زنم - فایر فاکس کد پیج مکینتاش فارسی رو درست پشتبانی نمی کنه اگر دنبال یک نرم افزار بری باز کردن درست فایلهای متن هستید یا از openoffice تحت لینوکس و یا ویندوز استفاده کنید (نسخه تحت مکینتاش غلط کار می کنه) اگر هم دیدن متنتون توسط دیگران اشکال نداره برای من ارسال کنید براتون تبدیل می کنم بر می گردونم - بقول علی جایزه هم نمی خواهم !!!!!!!!!!!!!!!
osxuser

پست‌ها : 19

پستتوسط Ali.Rastegar » 05 فوریه 2005, 11:33

سلام،
تمام ویژگی این انجمن اینه که هرکسی چیزی می دونست با دیگران اشتراک بگذاره و اشتباه دیگران رو تصحیح کنه :-)
من خودم چون چنین فایلی تا به حال نداشتم نمی تونستم خودم امتحان کنم ;-)
موفق باشید.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 15 مهمان